srpen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Major2: Praha
so 22.08. 09:00 - 16:00
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
JČL-V6: Počátky
so 05.09. 09:00 - 15:00
PLLM6: Praha
so 05.09. 13:00 - 19:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 06.09. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 07.09. 17:00 - 23:00
srpen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Major2: Praha
so 22.08. 09:00 - 16:00
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
PLLM6: Praha
so 05.09. 13:00 - 19:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 06.09. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 07.09. 17:00 - 23:00
KLLM6: Budislavice
út 08.09. 17:00 - 23:00

 

srpen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Major2: Praha
so 22.08. 09:00 - 16:00
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
JČL-V6: Počátky
so 05.09. 09:00 - 15:00
PLLM6: Praha
so 05.09. 13:00 - 19:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 06.09. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 07.09. 17:00 - 23:00
srpen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Major2: Praha
so 22.08. 09:00 - 16:00
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
PLLM6: Praha
so 05.09. 13:00 - 19:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 06.09. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 07.09. 17:00 - 23:00
KLLM6: Budislavice
út 08.09. 17:00 - 23:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-239159-80127
2Nocar Richard307186493101
3Bouše Miroslav296170466100
4Plucar Pavel-322822587
5Munia Kamil-218162-5687
6Mattas Josef30120450586
7Podskalský Jiří25715641384
8Průša Martin14311625982
9Pánek Jindřich20010830881
10Hošek Martin17913631581
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí-5259254020
2MK EUTIT M. Lázně-7119612515
3GRINGOS30240871013
4Vaněks Sharks13664177711
5Betlodurch26641868411
6ALDA TEAM Pardubice-15154339210
7POD-BABA TEAM741211958
8Limit Pardubice-504342-1624
#HráčZBPBSB
1NML Zdice13660674213
2Staroplzeňáci B510531104112
3NEVYZPYTATELNÍ-3286623349
4Plzeň1515426939
5Tučnáci-445555117
6Staroplzeňáci2374006376
7Mariášoví nadšenci-2784691916
8KPŽE Budislavice1913665575
9MK EUTIT M. Lázně B-363327-365
10RETRO Kozolupy1592343931
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146
#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146
#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146
#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146

 

#HráčZBPBSBB
1Vávrovský Jan (67)473521994151
2Korbel Jiří (58)152701853142
3David Pavel (51)91652743138
4Vondráčková Šárka (44)218604822137
5Kubiska Jiří (95)299396695134
6Straka František (44)193803996133
7Chaluš Vladimír (30)-225874649132
8Jedlička František (40)110662772131
9Vlk Stanislav (88)150514664131
10Dufek Zdeněk (78)126659785130
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš429426855138
2Jedlička David628267895137
3Dubanská Edita299267566137
4Batík Jiří372147519128
5Jančík Luděk128250378121
6Pánek Jindřich127103230121
7Koutová Eva215162377119
8Janda Jiří24247289118
9Zachar Miroslav-50221171116
10Munia Kamil-163416253114
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)652349100172
2Hrbáček Aleš (79)25133458563
3Nečas Jan (93)21831953761
4Dubanská Edita (14)9723833559
5Kuneš Daniel (93)24516741257
6Lukášek Jiří (68)10119829956
7Pírko Libor (74)-3622919346
8Čejka Zdeněk (34)20911532444
9Bříza Vladimír (35)-729337-39233
10Slabý Aleš (63)-606154-45229
#HráčZBPBSBB
1Munia Kamil (5)43834378190
2Batík Jiří (22)62422985387
3Kučera Miloš (1)10955766686
4Kotva Pavel (11)27725152878
5Gruner David (16)30429660072
6Novák Petr (19)35624760371
7Průša Martin (8)13231144358
8Šenold Vojtěch (39)-45641958
9Baxa Josef (21)-8327819556
10Hošek Martin (10)-1625523952
TAB7
TAB8

Výsledky turnajů

TM2019: Praha (14.12.)

Dne 14.12.2019 se od 9:00 konal Turnaj mistrů 2019 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Marek Polka).

CELÁ TABULKA TM: Praha 14.12.2019 - jednotlivci
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBP
1Froněk Roman 59624817041840159902493640726066776
2Nocar Richard
Kladno
40414360203362091013103835216151374
3Zdychynec Josef 456-514514029310583683930520350868
4Hes Ivan 1166442064211401402803718416034458
5Ellinger Vladimír
Praha
117115201352811034144302255427958
6Munia Kamil 73113715228938325371916915732657
7Kříž Lubomír 2351574420135373067221947426857
8Kučera Miloš
Hořice
832-6210644196015221233-225825652
9Rataj Richard
Deštná
53646287425-3816412626819220051
10Batík Jiří
Praha
65294473239643139271258721250
11Mejsnar Jan 8588220929139-163110-5310-8131923849
12Polka Marek 6094320424737-2812-16121521623149
13Slabý Aleš 866-147258205391144293916320249
14Václavík Alois 6-335522159579174316213419646
15Pánek Jindřich 706945514932-3334114618915046
16Koutová Eva 703-16230-1323256214470409424433843
17Turjak Ján 1168-1917-21018820208321693720642
18Kotva Pavel 634479414131-10172-2911-5416611242
19Grüner David
Sedlčany
743339212526-5153215-1814512741
20Berka Josef 45836377324-13463317238310641
21David Pavel
Jindřichův Hradec
505-360-3651279021735919018140
22Kubiska Jiří
Černovice
1219934013327-2120-113726013240
23Čejka Zdeněk 13861713615333-10834-747-911707940
24Kubát Milan 687-17422516-241068223-4114810739
25Chaluš Vladimír
Lišov
14019243318348512112728439
26Plucar Pavel
Praha
897957216734-13832-1065-431046139
27Boháč Petr 1498-410612783411225744411837
28Průša Martin 1102-275-228-1215314128-3915811936
29Mareček Milan
Kladno
619-15402517-35703518-501106035
30Hošek Martin
Praha
975-3900-39017714021734-313140-17335
31Boháč Vlastimil 1466469414030-1760-1763-13094-3633
32Šampalík Václav st. 1212-7128-434860862415284328
33Svoboda Jiří 344-1415111-15402516-29552627
34Dubanská Edita 749-300-30644044201401426
35Krákora Ladislav 11659627122-22344-1792-214106-10824
36Bříza Vladimír 326-5563813-13871-679-193134-5922
37Maceška Vladimír
Sedlice u Blatné
1421-1211321114-11644-728-237176-6122
38Ellingerová Gabriela 357-5124-277-15960-996-21084-12613
39Poláček Josef 633-132114-189-1495-1444-281119-16213
40Baxa Josef 1117-26536-2292-41912-4071-68448-6363
Praha - restarace a bar Krákora (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Český svaz mariáše - Copyright © 2014- Mgr. Libor Vondráček.
E-mail: Sparta.net@seznam.cz