květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Major4: Mladějov
so 21.05. 10:00 - 17:00
JČL-V3: Božejov
ne 22.05. 09:00 - 15:00
JČL-K1: Svatkovice
ne 29.05. 09:00 - 15:00
POLLM5: Pardubice
po 30.05. 17:30 - 23:30
JČL7: Záblatí u Lomnice
ne 05.06. 13:00 - 19:00
PP6: Praha
po 06.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
út 07.06. 18:10 - 00:10
JČL-K2: Záblatí u Lomnice
so 11.06. 09:00 - 15:00
květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Major4: Mladějov
so 21.05. 10:00 - 17:00
POLLM5: Pardubice
po 30.05. 17:30 - 23:30
JČL7: Záblatí u Lomnice
ne 05.06. 13:00 - 19:00
PP6: Praha
po 06.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
út 07.06. 18:10 - 00:10
PLLM5: Praha
so 11.06. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 13.06. 17:30 - 23:30
KLLM6: Klatovy
út 14.06. 17:00 - 23:00

 

květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Major4: Mladějov
so 21.05. 10:00 - 17:00
JČL-V3: Božejov
ne 22.05. 09:00 - 15:00
JČL-K1: Svatkovice
ne 29.05. 09:00 - 15:00
POLLM5: Pardubice
po 30.05. 17:30 - 23:30
JČL7: Záblatí u Lomnice
ne 05.06. 13:00 - 19:00
PP6: Praha
po 06.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
út 07.06. 18:10 - 00:10
JČL-K2: Záblatí u Lomnice
so 11.06. 09:00 - 15:00
květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Major4: Mladějov
so 21.05. 10:00 - 17:00
POLLM5: Pardubice
po 30.05. 17:30 - 23:30
JČL7: Záblatí u Lomnice
ne 05.06. 13:00 - 19:00
PP6: Praha
po 06.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
út 07.06. 18:10 - 00:10
PLLM5: Praha
so 11.06. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 13.06. 17:30 - 23:30
KLLM6: Klatovy
út 14.06. 17:00 - 23:00

 

#HráčZBPBSBB
1Hrbáček Aleš338420758181
2Mejsnar Jan68669737175
3Hošek Martin222126348171
4Baxa Josef333248581168
5Jirkovský Tomáš238162400157
6Kučera Miloš-93305212148
7Ševčík Tomáš33551584146
8Průša Martin-19627175144
9Bouše Miroslav262258520137
10Dubanská Edita298184482137
#HráčZBPBSB
1NML Zdice399825122423
2GRINGOS661613127422
3Limit Pardubice-271255122821
4Plzeňácí6276582721
5Betlodurch11073084019
6POD-BABA TEAM-6431825415
7NEVYZPYTATELNÍ-569115158214
8Žraloci Praha-572108050813
#HráčZBPBSB
1ALDA TEAM Pardubice-1491304115522
2MK EUTIT M. Lázně-461334128822
3Plnotuční4731041151420
4KPŽE Budislavice81123113119
5Staroplzeňáci580797137718
6Mariášoví nadšenci-7585077518
7MOTY24126250310
8Skřivánci na niti1493324817
9Plzeň1603144746
10Dravci-958320-6384
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav76715032270583
2Kučera Miloš35615571913551
3Kotva Pavel13914841623510
4Pavlíková Helena75811451903493
5David Pavel9819671948487
6Mašek Robert7411861260487
7Bouše Miroslav8129541766486
8Dufek Zdeněk64911111760478
9Studnička Jaroslav6378051442459
10David Jiří38510101395445
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice201636155631104
2GOLDSERVIS Pelhřimov165538565511102
3Jidáš 3681594034419396
4Plnotuční15853761534694
5Alda team H.Jelení10104065507592
6Mariášová Perleť10783692477089
7Mariášník.cz10103024403487
8MK Licita Kladruby13913199459081
9Falešní sobi5323772430477
10Labská Mělník-6653438277350
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav76715032270583
2Kučera Miloš35615571913551
3Kotva Pavel13914841623510
4Pavlíková Helena75811451903493
5David Pavel9819671948487
6Mašek Robert7411861260487
7Bouše Miroslav8129541766486
8Dufek Zdeněk64911111760478
9Studnička Jaroslav6378051442459
10David Jiří38510101395445
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice201636155631104
2GOLDSERVIS Pelhřimov165538565511102
3Jidáš 3681594034419396
4Plnotuční15853761534694
5Alda team H.Jelení10104065507592
6Mariášová Perleť10783692477089
7Mariášník.cz10103024403487
8MK Licita Kladruby13913199459081
9Falešní sobi5323772430477
10Labská Mělník-6653438277350
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav76715032270583
2Kučera Miloš35615571913551
3Kotva Pavel13914841623510
4Pavlíková Helena75811451903493
5David Pavel9819671948487
6Mašek Robert7411861260487
7Bouše Miroslav8129541766486
8Dufek Zdeněk64911111760478
9Studnička Jaroslav6378051442459
10David Jiří38510101395445
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice201636155631104
2GOLDSERVIS Pelhřimov165538565511102
3Jidáš 3681594034419396
4Plnotuční15853761534694
5Alda team H.Jelení10104065507592
6Mariášová Perleť10783692477089
7Mariášník.cz10103024403487
8MK Licita Kladruby13913199459081
9Falešní sobi5323772430477
10Labská Mělník-6653438277350
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav76715032270583
2Kučera Miloš35615571913551
3Kotva Pavel13914841623510
4Pavlíková Helena75811451903493
5David Pavel9819671948487
6Mašek Robert7411861260487
7Bouše Miroslav8129541766486
8Dufek Zdeněk64911111760478
9Studnička Jaroslav6378051442459
10David Jiří38510101395445
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice201636155631104
2GOLDSERVIS Pelhřimov165538565511102
3Jidáš 3681594034419396
4Plnotuční15853761534694
5Alda team H.Jelení10104065507592
6Mariášová Perleť10783692477089
7Mariášník.cz10103024403487
8MK Licita Kladruby13913199459081
9Falešní sobi5323772430477
10Labská Mělník-6653438277350

 

#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír1829711153123
2Vlk Stanislav7245471271120
3Straka František-107708601113
4Korbel Jiří-21175854798
5Vondráčková Šárka938339285
6Jedlička František-28860431683
7Kubiska Jiří6432538981
8Musil František-9435926578
9Neruda Vladimír1509624678
10Matějka Josef-7625317777
#HráčZBPBSBB
1Švejda Miroslav10371681971
2Hanisch Martin14940054966
3Šiška Libor2349651964
4Bouše Miroslav6935041962
5Sedlecký Pavel-8439330956
6Kříž Lubomír5335941251
7Hanzlík Václav3534638150
8Šampalík Václav st.-1251542938
9Válek Miloš-341302-3935
10Vladař Josef627013230
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš281715996198
2Hošek Martin-40610570196
3Batík Jiří422284706190
4Dubanská Edita237296533185
5Průša Martin144324468179
6Zachar Miroslav83222305175
7Hes Ivan-34179145171
8Jančík Luděk45182227166
9Koutová Eva-180179-1165
10Jedlička David19821541372
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš12825338138
2Lukášek Jiří2149330738
3Slabý Aleš-1524723235
4Nečas Jan2615518132
5Bříza Vladimír-214191-2326
6Kuneš Daniel25729724
7Čejka Zdeněk3011614623
8Hrbáček Aleš-2520317821
9Pírko Libor-22275-14715
10Dubanská Edita536111413
#HráčZBPBSBB
1Munia Kamil40226766992
2Batík Jiří47322069391
3Hošek Martin10650461088
4Kučera Miloš36544581087
5Průša Martin17644161787
6Šenold Vojtěch20927248179
7Kotva Pavel29413242675
8Jirkovský Tomáš-9431722370
9Maňák Jakub-831330569
10Slabý Aleš-10938227365
TAB7
TAB8

Výsledky turnajů

PLLM5-2021: Praha (28.8.)

Dne 28.8.2021 se od 13:00 konal 5. regionální turnaj PLLM LLM 2020 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Tankárna, pořadatel: Kučera).
Oficiální stránky

CELÁ TABULKA PLLM5: Praha 28.8.2021
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPLLM
1Batík Jiří
Praha
65124902143914150191332651404057212
2Kučera Miloš
Hořice
83246105627104173277391501833336612
3Hes Ivan
1166416410531198242223523988327664
4Oržendovič Jaroslav
213-2918815935121201413092208300654
5Dubanská Edita
7493903926182612433722161282638
6Jančík Luděk
X
170377210932674811529104120224610
7Baxa Josef
1117989919737-20212-19023-1041117608
8Plucar Pavel
Praha
897-23846128-47975028-70181111560
9Janda Jiří
709-580-582415601563298098560
10Zachar Miroslav
70440246429-8529-5626-45538550
11Koutová Eva
703377711433-2230-22322-18677-109550
12Hošek Martin
Praha
975-1011898830-231140-9124-332329-3540
13Vrabec Jan
1175-11615-10122519814931-6511348530
14Jedlička David
Praha
824-3415-1925-7239-3327-10654-52520
15Novák Petr
Praha
101-1010-10123-16084-7625-26184-177480
id="
Začátek:
sobota 28.8.2021 13:00:00
Startovné:
Na každém turnaji Kč 100,- (příchod po 13h - odečtení 20PB za každých započatých 15 minut, při opakování zvýšené startovné o 50 Kč).
výhradně finanční a dělí se následujícím poměrem:
1. místo - 40%, 2. místo - 25%, 3. místo - 15%, 4. místo - 10%, aktivita - 10%
z vybraného startovného připadá 50 % na turnajové odměny, 45 % na celoroční odměny a 5% režie soutěže

Vítěz ročníku obdrží putovní pohár.


Průběh turnaje:
hraje se 20-ti haléřový bodovaný licitovaný mariáš podle pravidel Českého svazu mariáše  
(systém losování a hodnocení je odlišný - Soutěžní řád)
Časový průběh:
registrace do 12:45     losování 12:45-13:00     1.kolo 13:00-16:00     přestávka 16:00-16:30     2.kolo 16:30-19:30     vyhlášení výsledků 20:00
Praha - Řepy, restaurace Tankárna (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)