únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
JČL-K2: Svatkovice
so 22.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 07.03. 09:00 - 15:00
JČL-M3: Pelhřimov
ne 08.03. 13:00 - 19:00
JČL-K3: Košetice
so 14.03. 09:00 - 15:00
Major2: Pardubice
so 21.03. 09:00 - 16:00
JČL-V4: Kolence
so 21.03. 09:00 - 15:00
únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
KM-SČL 2020: Mněteš
so 22.02. 00:00 - 06:00
JČL-K2: Svatkovice
so 22.02. 09:00 - 15:00
EXT2: Jirny
ne 23.02. 09:00 - 15:00
POLLM2: Pardubice
po 24.02. 17:00 - 23:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
Tradiční odpolední 2020: Hlízov
so 29.02. 12:00 - 18:00
Bubovice2 2020: Bubovice
ne 01.03. 00:00 - 08:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Pavel David 0742865135
2 Jiří Korbel 0727102130
3 Josef Pražan 056-116114
4 Vladimír Chaluš +3361599101
5 František Schovanec -1613116100
6 Jan Vávrovský -16406094
7 Zdeněk Dufek +129178388
8 František Musil +151222485
9 Vladimír Neruda -333206284
10 Josef Mareš 04532-77
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Václav Jirsa 0378,679
2 Vladimír Vacek 0310777
3 Pavel David +1311074
4 Jiří Korbel -1337,672
5 Jan Kocna 0378,469
6 Jiří Šimánek +3348,668
7 Jan Vávrovský -138664
8 František Schovanec -134761
9 Josef Pražan +2312,256
10 Michal Šolja 0327,252
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Josef Mareš n168,632
2 František Schovanec n143,831
3 Ladislav Susko n123,630
4 Luboš Novotný n122,829
5 Pavel David n164,428
6 František Štych n142,827
7 Jaroslava Zimmermanová n131,426
8 Josef Velich n12125
9 Jiří Pfajfr n126,824
10 Zdeněk Vlasák n132,223
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Josef Pražan 07471262116
2 Jiří Korbel 03841019102
3 Vladimír Chaluš 0820100799
4 Zdeněk Dufek 049090483
5 Jiří Kubiska 041163471
6 Pavel David 022857065
8 František Straka +224242162
7 Vladimír Neruda +219545362
9 Jan Vávrovský -231234260
10 Šárka Vondráčková -262548754
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
JČL-K2: Svatkovice
so 22.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 07.03. 09:00 - 15:00
JČL-M3: Pelhřimov
ne 08.03. 13:00 - 19:00
JČL-K3: Košetice
so 14.03. 09:00 - 15:00
Major2: Pardubice
so 21.03. 09:00 - 16:00
JČL-V4: Kolence
so 21.03. 09:00 - 15:00
únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
KM-SČL 2020: Mněteš
so 22.02. 00:00 - 06:00
JČL-K2: Svatkovice
so 22.02. 09:00 - 15:00
EXT2: Jirny
ne 23.02. 09:00 - 15:00
POLLM2: Pardubice
po 24.02. 17:00 - 23:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
Tradiční odpolední 2020: Hlízov
so 29.02. 12:00 - 18:00
Bubovice2 2020: Bubovice
ne 01.03. 00:00 - 08:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00

Home

JČL-K1-2011: Planá nad Lužnicí (22.1.)

Dne 22.1.2011 se bude od 09:00 konal 1. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Planá nad Lužnicí , pořadatel: Pechek, Novotný). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

Fotogalerie

CELÁ TABULKA JČL-K1: Planá nad Lužnicí
#JménoTým / MěstoKolaBodyPenízeJČL
1Ladislav Susko
Tábor
57506113,40 Kč32
2Jan Mácha
Sezimovo Ústí
14320852,60 Kč31
3Jiří Majer
Lštění
7820847,80 Kč30
4Jindřich Jůza
Tábor
0839,20 Kč29
5Václav Kotrouš
Milevsko
0947,20 Kč28
6Miroslav Studenovský
Tábor
01074,80 Kč27
7Ludvík Kouba
Dvorce
76901045,00 Kč26
8Zdeněk Janeček
Jindřichův Hradec
01030,80 Kč25
9Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
140601146,80 Kč24
10Pavel Tychtl
Planá nad Lužnicí
01140,00 Kč23
11Jiří Pfaifr
Tábor
01123,00 Kč22
12Josef Holický
Planá nad Lužnicí
01114,00 Kč21
13Jaroslav Schmied
Dolní Radouň
53801110,20 Kč20
14Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
14040115,20 Kč19
15Jiří Babůrek
Planá nad Lužnicí
0112,60 Kč18
16František Musil
Pelhřimov
1407011-18,60 Kč17
17Josef Štoidl
Jindřichův Hradec
54401215,40 Kč16
18Vlastislav Lankaš
Milevsko
0123,80 Kč15
19Václav Šůna
Planá nad Lužnicí
0122,00 Kč14
20Benjamin Botka
Tábor
012-18,60 Kč13
21Ivan Porubský
Tábor
771012-21,80 Kč12
22Ivan Kosař
Čtyřkoly
01326,00 Kč11
23Zbyněk Říha
Benešov
0131,00 Kč10
24Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
8010130,20 Kč9
25Ladislav Hanzal
Kvasejovice
770013-2,40 Kč8
26Miroslav Kalaš
Praha
013-9,20 Kč7
27Zdeněk Toman
Mrač
013-13,80 Kč6
28František Štych
Milevsko
013-16,40 Kč5
29Bohumil Vomastek
Tábor
764013-61,80 Kč4
30Josef Mareš
Tábor
761014-34,20 Kč3
31Jiří Otta
Borotín
014-66,80 Kč2
32Vladimír Neruda
Myslkovice
763015-29,20 Kč1
33Zdeněk Šárovec
Tábor
015-33,20 Kč0
34Josef Krejčí
Horní Pěna
015-40,20 Kč0
35Jiří Kubiska
Černovice
1219016-43,20 Kč0
36Ondra Kadlec
Planá nad Lužnicí
017-22,20 Kč0
37Pavel David
Jindřichův Hradec
505017-31,00 Kč0
38Jaromír Lang
Bechyně
784018-47,00 Kč0
39Pavel Straka
Pelhřimov
1408018-65,20 Kč0
40Josef Hunger
Jindřichův Hradec
648018-66,20 Kč0
Začátek:
sobota 22.1.2011 9:00:00
Startovné:
170 Kč (v ceně je 20Kč do průběžné soutěže, ranní polévka, hlavní jídlo, nejméně 20 cen a zajištění administrativy)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový křížový mariáš.
Hraje se 5 kol (5 x 1 hodina).
Předpokládaný konec v 15:30 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Planá nad Lužnicí (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)