září 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
RL8: Kladruby u Stříbra
so 21.09. 09:00 - 15:00
RL9: Budislavice
so 05.10. 09:00 - 15:00
JČL-N8: Tábor
ne 06.10. 13:00 - 19:00
JČL-V8: Kolence
so 12.10. 09:00 - 15:00
JČL-M8: Tábor
ne 13.10. 13:00 - 19:00
JČL-K7: Borovany u Bernartic
so 19.10. 10:00 - 16:00
JČL9: Hořepník
ne 20.10. 13:00 - 19:00
RL10: Hostivař
so 26.10. 09:00 - 15:00
září 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
KLLM8: Budislavice
čt 19.09. 17:00 - 23:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 21.09. 09:00 - 15:00
POLLM7: Pardubice
po 23.09. 17:00 - 23:00
KLLM9: Klatovy
út 24.09. 17:00 - 23:00
PP9-2019: Praha
út 01.10. 18:10 - 00:10
PP9-2019: Praha
st 02.10. 18:10 - 00:10
RL9: Budislavice
so 05.10. 09:00 - 15:00
JČL-N8: Tábor
ne 06.10. 13:00 - 19:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Vávrovský 0163117213387
2 Jiří Kubiska 011981250325
3 Pavel David 013776205316
4 Vladimír Chaluš 0161-270296
5 Jiří Korbel 09985224296
6 Otakar Skala 012158216287
7 Vladimír Neruda 071106169262
8 Zdeněk Dufek 07260225245
9 Ladislav Susko 04987161217
10 Ladislav Němec 0148-124210
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Kocna 07318,8167
2 Jan Vávrovský +17298,8163
3 Vladimír Chaluš -17223,4161
4 Ladislav Němec 07205,8148
5 Pavel David 06213,6137
6 Roman Zikmund +1725,6123
7 Otakar Skala -1757,8121
8 Jiří Kubiska +1721119
9 Jiří Šimánek +87-19,4112
10 Vladimír Vacek +17-17,6109
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jiří Pfajfr +1690,6124
2 Ladislav Kubíček -15150122
3 Jan Vávrovský 06149,2117
4 Josef Mareš 06155,4113
5 Vladimír Neruda +15154,8106
6 František Schovanec +354494
7 Ladislav Susko -24158,487
8 Jiří Majer +3599,285
9 Jiří Korbel +16108,485
10 Jiří Kubiska -26-5781
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 František Straka 04872650277
2 Vladimír Chaluš 0-2072757270
3 Jiří Kubiska 09162457250
4 Šárka Vondráčková 08351869227
5 Zdeněk Dufek +26771636225
6 Jiří Korbel 06761921224
7 Otakar Skala -24221441216
8 Jan Vávrovský +1-71768213
9 Pavel David +12501688205
10 Vladimír Čerňanský -21081530186
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

září 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
RL8: Kladruby u Stříbra
so 21.09. 09:00 - 15:00
RL9: Budislavice
so 05.10. 09:00 - 15:00
JČL-N8: Tábor
ne 06.10. 13:00 - 19:00
JČL-V8: Kolence
so 12.10. 09:00 - 15:00
JČL-M8: Tábor
ne 13.10. 13:00 - 19:00
JČL-K7: Borovany u Bernartic
so 19.10. 10:00 - 16:00
JČL9: Hořepník
ne 20.10. 13:00 - 19:00
RL10: Hostivař
so 26.10. 09:00 - 15:00
září 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
KLLM8: Budislavice
čt 19.09. 17:00 - 23:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 21.09. 09:00 - 15:00
POLLM7: Pardubice
po 23.09. 17:00 - 23:00
KLLM9: Klatovy
út 24.09. 17:00 - 23:00
PP9-2019: Praha
út 01.10. 18:10 - 00:10
PP9-2019: Praha
st 02.10. 18:10 - 00:10
RL9: Budislavice
so 05.10. 09:00 - 15:00
JČL-N8: Tábor
ne 06.10. 13:00 - 19:00

Home

JČL-K1-2011: Planá nad Lužnicí (22.1.)

Dne 22.1.2011 se bude od 09:00 konal 1. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Planá nad Lužnicí , pořadatel: Pechek, Novotný). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

Fotogalerie

CELÁ TABULKA JČL-K1: Planá nad Lužnicí
#JménoTým / MěstoKolaBodyPenízeJČL
1Ladislav Susko
Tábor
57506113,40 Kč32
2Jan Mácha
Sezimovo Ústí
14320852,60 Kč31
3Jiří Majer
Lštění
7820847,80 Kč30
4Jindřich Jůza
Tábor
0839,20 Kč29
5Václav Kotrouš
Milevsko
0947,20 Kč28
6Miroslav Studenovský
Tábor
01074,80 Kč27
7Ludvík Kouba
Dvorce
76901045,00 Kč26
8Zdeněk Janeček
Jindřichův Hradec
01030,80 Kč25
9Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
140601146,80 Kč24
10Pavel Tychtl
Planá nad Lužnicí
01140,00 Kč23
11Jiří Pfaifr
Tábor
01123,00 Kč22
12Josef Holický
Planá nad Lužnicí
01114,00 Kč21
13Jaroslav Schmied
Dolní Radouň
53801110,20 Kč20
14Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
14040115,20 Kč19
15Jiří Babůrek
Planá nad Lužnicí
0112,60 Kč18
16František Musil
Pelhřimov
1407011-18,60 Kč17
17Josef Štoidl
Jindřichův Hradec
54401215,40 Kč16
18Vlastislav Lankaš
Milevsko
0123,80 Kč15
19Václav Šůna
Planá nad Lužnicí
0122,00 Kč14
20Benjamin Botka
Tábor
012-18,60 Kč13
21Ivan Porubský
Tábor
771012-21,80 Kč12
22Ivan Kosař
Čtyřkoly
01326,00 Kč11
23Zbyněk Říha
Benešov
0131,00 Kč10
24Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
8010130,20 Kč9
25Ladislav Hanzal
Kvasejovice
770013-2,40 Kč8
26Miroslav Kalaš
Praha
013-9,20 Kč7
27Zdeněk Toman
Mrač
013-13,80 Kč6
28František Štych
Milevsko
013-16,40 Kč5
29Bohumil Vomastek
Tábor
764013-61,80 Kč4
30Josef Mareš
Tábor
761014-34,20 Kč3
31Jiří Otta
Borotín
014-66,80 Kč2
32Vladimír Neruda
Myslkovice
763015-29,20 Kč1
33Zdeněk Šárovec
Tábor
015-33,20 Kč0
34Josef Krejčí
Horní Pěna
015-40,20 Kč0
35Jiří Kubiska
Černovice
1219016-43,20 Kč0
36Ondra Kadlec
Planá nad Lužnicí
017-22,20 Kč0
37Pavel David
Jindřichův Hradec
505017-31,00 Kč0
38Jaromír Lang
Bechyně
784018-47,00 Kč0
39Pavel Straka
Pelhřimov
1408018-65,20 Kč0
40Josef Hunger
Jindřichův Hradec
648018-66,20 Kč0
Začátek:
sobota 22.1.2011 9:00:00
Startovné:
170 Kč (v ceně je 20Kč do průběžné soutěže, ranní polévka, hlavní jídlo, nejméně 20 cen a zajištění administrativy)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový křížový mariáš.
Hraje se 5 kol (5 x 1 hodina).
Předpokládaný konec v 15:30 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Planá nad Lužnicí (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)