květen 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
RL7: Mladějov
so 03.06. 09:00 - 16:00
RL7-2023: Mladějov
so 03.06. 09:00 - 16:00
JČL7-2023: místo neurčeno
ne 04.06. 13:00 - 19:00
JČL-N7: Svatkovice
ne 04.06. 13:00 - 19:00
JČL-M7: Svatkovice
ne 11.06. 13:00 - 19:00
JČL-K5: Košice
so 24.06. 09:00 - 15:00
květen 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
POLLM5-2023: Pardubice
po 29.05. 17:30 - 23:30
RL7-2023: Mladějov
so 03.06. 09:00 - 16:00
RL7: Mladějov
so 03.06. 09:00 - 16:00
JČL7-2023: místo neurčeno
ne 04.06. 13:00 - 19:00
JČL-N7: Svatkovice
ne 04.06. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 05.06. 17:30 - 23:30
PP6-2023: Praha
po 05.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
po 05.06. 18:10 - 00:10

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Vladimír Chaluš 08551268270
2 Jiří Kubiska 03299199231
3 Jan Vávrovský 06080174227
4 František Musil 06754192217
5 Zdeněk Dufek 08325208212
6 Šárka Vondráčková +1-78229193
7 Pavel David -17925178193
8 Vladimír Neruda 0476696161
9 Miloslav Anděl 08373-156
10 Ladislav Susko 02553148152
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Vladimír Chaluš 0451,485
2 Zdeněk Dufek 0437,283
3 Miloslav Anděl 04100,683
4 Pavel David +3452,279
5 Jaroslav Hašek -13182,278
6 Václav Jirsa +347,468
7 František Musil +536467
8 Jan Vávrovský 049,660
9 František Schovanec -43-3,854
10 Michal Šolja +64-42,454
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Josef Mareš 04171,4108
2 Jiří Kubiska +24128,699
3 Vladimír Šindelář +3454,294
4 Luboš Novotný +84152,481
5 Jan Vávrovský -24160,280
6 Šárka Vondráčková -4313478
7 František Štych +4497,277
8 Miloslav Anděl -34121,273
9 Jiří Pfajfr -2474,669
10 Jiří Vilímek +3394,668
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Vladimír Chaluš 0-2762551268
2 Šárka Vondráčková 06382071229
3 Zdeněk Dufek +12621618208
4 Jiří Kubiska +15291697199
5 Bohumil Hrubeš -23191836198
6 František Musil +1-71188192
7 Pavel David -13011170178
8 Ladislav Němec +29381635177
9 Jan Vávrovský -1-781329174
10 František Straka -1-2121101149
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

květen 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
RL7: Mladějov
so 03.06. 09:00 - 16:00
RL7-2023: Mladějov
so 03.06. 09:00 - 16:00
JČL7-2023: místo neurčeno
ne 04.06. 13:00 - 19:00
JČL-N7: Svatkovice
ne 04.06. 13:00 - 19:00
JČL-M7: Svatkovice
ne 11.06. 13:00 - 19:00
JČL-K5: Košice
so 24.06. 09:00 - 15:00
květen 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
POLLM5-2023: Pardubice
po 29.05. 17:30 - 23:30
RL7-2023: Mladějov
so 03.06. 09:00 - 16:00
RL7: Mladějov
so 03.06. 09:00 - 16:00
JČL7-2023: místo neurčeno
ne 04.06. 13:00 - 19:00
JČL-N7: Svatkovice
ne 04.06. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 05.06. 17:30 - 23:30
PP6-2023: Praha
po 05.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
po 05.06. 18:10 - 00:10

Home

JČL-V11-2012: Tučapy (1.12.)

Dne 1.12.2012 se bude od 09:00 konal 11. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Tučapy - PeachPit Pub Na Pumpě, pořadatel: Trešl, Kouba). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

Fotogalerie

CELÁ TABULKA JČL-V11: Tučapy
#JménoTým / MěstoKolaBodyPenízeJČL
1Ladislav Němec
Častrov
773111115189,60 Kč32
2Josef Mareš
Tábor
761111115125,60 Kč31
3Josef Hunger
Jindřichův Hradec
648211127101,00 Kč30
4Jaroslav Bíba
Hořepník
141012121760,20 Kč29
5Ludvík Kouba
Dvorce
76913211850,40 Kč28
6Pavel David
Jindřichův Hradec
50512221846,20 Kč27
7Vladimír Vacek
Božejov
21221828,00 Kč26
8Zdeněk Toman
Mrač
22113948,80 Kč25
9Richard Rataj
Deštná
53611133939,00 Kč24
10Josef Matějka
Hořepník
140921231934,20 Kč23
11Jan Mácha
Sezimovo Ústí
143231212925,00 Kč22
12Michal Šolja
Popelín
1222297,80 Kč21
13Jiří Kubiska
Černovice
1219133119-13,00 Kč20
14Zdeněk Šárovec
Tábor
321129-52,80 Kč19
15Miloslav Trešl
Tučapy
211331049,60 Kč18
16Jiří Pfaifr
Tábor
311231034,80 Kč17
17Josef Průša
Jičín
312221014,80 Kč16
18Vít Kubíček
Bednáreček
32212109,80 Kč15
19Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
140422321106,80 Kč14
20Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
8013122210-0,20 Kč13
21Jan Semorád
Putimov
7972132210-20,40 Kč12
22Josef Štoidl
Jindřichův Hradec
5441233110-41,00 Kč11
23Bohumil Vomastek
Tábor
7643313111-3,60 Kč10
24Jiří Majer
Lštění
7821223311-7,60 Kč9
25Jiří Šimánek
Božejov
2323111-23,00 Kč8
26Ladislav Susko
Tábor
5752321311-27,80 Kč7
27Zdeněk Janeček
Jindřichův Hradec
2223211-43,00 Kč6
28Karel Němec
Častrov
3312211-54,40 Kč5
29František Jedlička
Milevsko
14191331311-68,20 Kč4
30Zbyněk Říha
Benešov
1331311-131,20 Kč3
31Josef Kozel
Nová Cerekev
33123124,80 Kč2
32Petr Drs
Deštná
7673132312-21,80 Kč1
33Michal Rataj
Deštná
13682332212-28,40 Kč0
34Benjamin Botka
Tábor
3313212-31,60 Kč0
35Miroslav Kalaš
Praha
1233312-39,80 Kč0
36Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
7752331312-42,80 Kč0
37Vladimír Neruda
Myslkovice
7632233313-41,80 Kč0
38Josef Strouhal
Sezimovo Ústí
3233213-56,00 Kč0
38Karel Heřmánek
Počátky
3333113-56,00 Kč0
40Miroslav Havel
Tučapy
2333314-72,00 Kč0
Začátek:
sobota 1.12.2012 9:00:00
Startovné:
170 Kč (v ceně je 20Kč do průběžné soutěže, ranní polévka, hlavní jídlo, nejméně 20 cen a zajištění administrativy)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový volený mariáš (Soutěžní řád voleného mariáše JČL ).
Hraje se 5 kol (5 x 1 hodina).
Předpokládaný konec v 15:30 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Tučapy - PeachPit Pub Na Pumpě (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)