únor 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
JČL-V2: Horní Cerekev
so 23.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 23.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 03.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 09.03. 09:00 - 15:00
JČL-M3: Pelhřimov
ne 10.03. 13:00 - 19:00
Major2: Pardubice
so 16.03. 09:00 - 16:00
RL4: Sokolov
so 23.03. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Mrač
so 30.03. 10:00 - 16:00
únor 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
KM 2019: Hlízov
so 23.02. 00:00 - 06:00
KM 2019: Sobíňov
so 23.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 23.02. 09:00 - 16:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 23.02. 09:00 - 15:00
POLLM2: Pardubice
po 25.02. 17:00 - 23:00
KM 2019: Knyk
so 02.03. 09:00 - 17:00
PLLM3: Praha
so 02.03. 13:00 - 19:00
JČL3: Pelhřimov
ne 03.03. 13:00 - 19:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Pavel David +224436097
2 Vladimír Neruda -128337096
3 Jiří Kubiska -12759781
4 Jiří Pfaifr +52056-76
5 Zdeněk Dufek +118285473
6 Jan Vávrovský +232213872
7 Otakar Skala 022284372
8 Jiří Korbel -42917769
9 Vladimír Chaluš -416-8961
10 František Musil 013184554
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Vávrovský n178,632
2 Jan Kocna n192,431
3 Josef Hunger n141,230
4 Jiří Korbel n125,629
5 Vladimír Neruda n123,428
6 Jiří Kubiska n12827
7 Jaroslav Hašek n113,226
8 Roman Zikmund n140,825
9 Pavel David n140,424
10 Karel Heřmánek n117,423
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jiří Pfaifr +5253,856
2 Miloslav Syrovátka +7268,650
3 Pavel David -1260,643
4 Jiří Majer +7239,242
5 Vladimír Neruda +2529233
6 František Schovanec +1221,433
7 Michal Foit n1149,432
8 Ladislav Kubíček -7165,232
9 František Štych +27226,231
10 Slobodan Ristecki -7146,430
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Jiří Kubiska 033594897
2 Vladimír Chaluš +2-15484089
3 Jiří Korbel -116261577
4 Vladimír Neruda -116535270
5 Pavel David +35630260
6 Stanislav Vlk +518439358
7 František Straka -2-17532857
8 Zdeněk Dufek +18037254
9 Šárka Vondráčková -310443351
10 Ladislav Susko +914635045
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

únor 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
JČL-V2: Horní Cerekev
so 23.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 23.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 03.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 09.03. 09:00 - 15:00
JČL-M3: Pelhřimov
ne 10.03. 13:00 - 19:00
Major2: Pardubice
so 16.03. 09:00 - 16:00
RL4: Sokolov
so 23.03. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Mrač
so 30.03. 10:00 - 16:00
únor 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
KM 2019: Hlízov
so 23.02. 00:00 - 06:00
KM 2019: Sobíňov
so 23.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 23.02. 09:00 - 16:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 23.02. 09:00 - 15:00
POLLM2: Pardubice
po 25.02. 17:00 - 23:00
KM 2019: Knyk
so 02.03. 09:00 - 17:00
PLLM3: Praha
so 02.03. 13:00 - 19:00
JČL3: Pelhřimov
ne 03.03. 13:00 - 19:00

Home

JČL-K5-2012: Radětice u Bechyně (28.4.)

Dne 28.4.2012 se bude od 09:00 konal 5. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Radětice u Bechyně - pohostinství, pořadatel: Lang). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

Fotogalerie

CELÁ TABULKA JČL-K5: Radětice u Bechyně
#JménoTým / MěstoKolaBodyPenízeJČL
1Jiří Pfaifr
Tábor
000,00 Kč32
2Josef Průša
Jičín
000,00 Kč31
3Jiří Majer
Lštění
782000,00 Kč30
4Václav Mikšovský
Milevsko
000,00 Kč29
5Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
801000,00 Kč28
6Pavel David
Jindřichův Hradec
505000,00 Kč27
7Jiří Otta
Borotín
000,00 Kč26
8Zdeněk Šárovec
Tábor
000,00 Kč25
9Josef Mareš
Tábor
761000,00 Kč24
10Vlastislav Lankaš
Milevsko
000,00 Kč23
11Josef Velich
Hvozdec
000,00 Kč22
12Benjamin Botka
Tábor
000,00 Kč21
13Vladimír Lomoz
Nový Knín
000,00 Kč20
14Jan Mácha
Sezimovo Ústí
1432000,00 Kč19
15Ludvík Kouba
Dvorce
769000,00 Kč18
16František Musil
Pelhřimov
1407000,00 Kč17
17Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
1406000,00 Kč16
18František Štych
Milevsko
000,00 Kč15
19Jaromír Lang
Bechyně
784000,00 Kč14
20Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
1404000,00 Kč13
21Josef Peltrám
Mrač
000,00 Kč12
22Václav Kotrouš
Milevsko
000,00 Kč11
23Bohumil Vomastek
Tábor
764000,00 Kč10
24Vladimír Neruda
Myslkovice
763000,00 Kč9
25Miroslav Kalaš
Praha
000,00 Kč8
26František Schovanec
Jindřichův Hradec
760000,00 Kč7
27Ladislav Susko
Tábor
575000,00 Kč6
28Zdeněk Toman
Mrač
000,00 Kč5
29Miroslav Houdek
Libouň
000,00 Kč4
30Josef Štoidl
Jindřichův Hradec
544000,00 Kč3
31Pavel Raška
Komárov
000,00 Kč2
32Josef Krejčí
Horní Pěna
000,00 Kč1
33Miloslav Rada
Mníšek pod Brdy
000,00 Kč0
34Karel Obermajer
Mníšek pod Brdy
000,00 Kč0
35Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
775000,00 Kč0
36Ivan Veselý
Rosovice
000,00 Kč0
Začátek:
sobota 28.4.2012 9:00:00
Startovné:
170 Kč (v ceně je 20Kč do průběžné soutěže, ranní polévka, hlavní jídlo, nejméně 20 cen a zajištění administrativy)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový křížový mariáš.
Hraje se 5 kol (5 x 1 hodina).
Předpokládaný konec v 15:30 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Radětice u Bechyně - pohostinství (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)