leden 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
RL2: Sloup u České Lípy
so 05.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Svatkovice
ne 06.02. 13:00 - 19:00
JČL-M3: Svatkovice
ne 13.02. 13:00 - 19:00
Major1: Plzeň
so 26.02. 10:00 - 17:00
JČL4: Tábor
ne 06.03. 13:00 - 19:00
JČL-M4: Tábor
ne 13.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 19.03. 09:00 - 16:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
ne 20.03. 09:00 - 16:00
leden 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
POLLM1: Pardubice
po 24.01. 17:30 - 23:30
KLLM1: Budislavice
út 25.01. 17:00 - 23:00
RL2: Sloup u České Lípy
so 05.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Svatkovice
ne 06.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
po 07.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 08.02. 17:00 - 23:00
PP2: Praha
út 08.02. 18:10 - 00:10
JČL-M3: Svatkovice
ne 13.02. 13:00 - 19:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
.Jméno a PříjmenéÚB
.Jméno a PříjmenéÚB
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Stanislav Vlk 0714113689
2 Jiří Kubiska 030962185
3 Zdeněk Dufek +359188771
4 Pavel David -125945370
5 František Straka 01330766
6 František Jedlička +311455662
7 Jiří Korbel -3-2755059
8 Jan Vávrovský +314343750
9 Ladislav Němec -2-716149
10 Josef Matějka +25328146
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

leden 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
RL2: Sloup u České Lípy
so 05.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Svatkovice
ne 06.02. 13:00 - 19:00
JČL-M3: Svatkovice
ne 13.02. 13:00 - 19:00
Major1: Plzeň
so 26.02. 10:00 - 17:00
JČL4: Tábor
ne 06.03. 13:00 - 19:00
JČL-M4: Tábor
ne 13.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 19.03. 09:00 - 16:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
ne 20.03. 09:00 - 16:00
leden 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
POLLM1: Pardubice
po 24.01. 17:30 - 23:30
KLLM1: Budislavice
út 25.01. 17:00 - 23:00
RL2: Sloup u České Lípy
so 05.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Svatkovice
ne 06.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
po 07.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 08.02. 17:00 - 23:00
PP2: Praha
út 08.02. 18:10 - 00:10
JČL-M3: Svatkovice
ne 13.02. 13:00 - 19:00

Home

JČL-L1-2014: Jindřichův Hradec (5.1.)

Jindřichův Hradec 5.1.
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2BP2ZBPBSBBPJČL
1Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
77557851424134812151191166357532
2František Musil
Pelhřimov
140725116141592981904117214331930
3Vladimír Chaluš
Lišov
1401568213862870985841522361128
4Vlastimil Koranda
Jindřichův Hradec
531317810995534897861121981626
5Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
801681171851-3842415301591891624
6Otakar Skala
České Budějovice
1453-8750-371915847205271971682122
7František Straka
Jindřichův Hradec
51972108211-2158371051681192120
8Jiří Kubiska
Černovice
121931326312-74437924761002118
9Jan Mácha
Sezimovo Ústí
1432129241532-5826-322071501212216
10Richard Rataj
Deštná
536-66973117702494641211252314
11Ladislav Susko
Tábor
575-71201138-910116-161301142412
12František Jedlička
Milevsko
141948408810-44541014494982410
13Jaroslav Bíba
Hořepník
1410-7410-64231168019634290132268
14Šárka Vondráčková
Jindřichův Hradec
75489601493-775-7224126577276
15Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
1404-440-4420475528358284
16Josef Štoidl
Jindřichův Hradec
5446253116-220181344549292
17Josef Mazanec
Pelhřimov
78018173514-230-2317-51712310
18Pavel David
Jindřichův Hradec
50518951137-10532-7325-8712740320
19Stanislav Vlk
Milevsko
1439-9444-50213053511-6449-15320
20Ludvík Kouba
Dvorce
7692653115-5321-3219-2726-1340
21Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
14065354013-7510-6523-7045-25360
22Pavel Plucar
Praha
897-9610-8624-59872812-15597-58360
23Vladimír Neruda
Myslkovice
763-1824618-580-5822-7624-52400
24Vladimír Čerňanský
Třeboň
1452-645-5922-4817-3118-11222-90400
25Štefan Segeč
Domanín
1403-1295-12425-530-5321-1825-177460