červen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
RL6: Liberec
so 06.06. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Deštná
ne 07.06. 00:00 - 06:00
JČL-V6: Božejov
so 13.06. 09:00 - 15:00
JČL-N5: Záblatí u Lomnice
ne 14.06. 00:00 - 06:00
JČL-V7: Domanín u Třeboně
so 20.06. 09:00 - 15:00
JČL-M5: Záblatí u Lomnice
ne 21.06. 00:00 - 06:00
červen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
RL6: Liberec
so 06.06. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Deštná
ne 07.06. 00:00 - 06:00
JČL-V6: Božejov
so 13.06. 09:00 - 15:00
JČL-N5: Záblatí u Lomnice
ne 14.06. 00:00 - 06:00
Bubovice6 2020: Bubovice
ne 14.06. 00:00 - 08:00
POLLM6: Pardubice
po 15.06. 17:00 - 23:00
KLLM7: Klatovy
út 16.06. 17:00 - 23:00
JČL-V7: Domanín u Třeboně
so 20.06. 09:00 - 15:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Pavel David 07447119181
2 Jiří Korbel 07239132177
3 Josef Pražan 056-157135
4 František Schovanec 0616123134
5 Vladimír Chaluš 03625136129
6 Jan Vávrovský 0640126127
7 František Musil 0515139122
8 Vladimír Neruda 03333108120
9 Josef Mareš 04563-108
10 Zdeněk Dufek 02917111102
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Václav Jirsa 0378,679
2 Vladimír Vacek 0310777
3 Pavel David +1311074
4 Jiří Korbel -1337,672
5 Jan Kocna 0378,469
6 Jiří Šimánek +3348,668
7 Jan Vávrovský -138664
8 František Schovanec -134761
9 Josef Pražan +2312,256
10 Michal Šolja 0327,252
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Josef Mareš 02149,863
2 František Schovanec 028361
3 František Musil +8248,251
4 Václav Kotrouš +826848
5 František Štych +1250,448
6 Pavel David -1288,847
7 Jiří Pfajfr +2247,247
8 Jiří Korbel +1824139
9 Ladislav Susko -62-20,637
10 Vladimír Neruda +32-11,433
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Josef Pražan 02011408157
2 Vladimír Chaluš +1-91123136
3 Jiří Korbel -13691155132
4 Jan Vávrovský +4282896126
5 Pavel David +14671052119
6 Šárka Vondráčková -2225939116
7 Zdeněk Dufek -22671080111
8 Jiří Kubiska -13851029109
9 Vladimír Neruda +1491742108
10 František Straka +1347988104
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

červen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
RL6: Liberec
so 06.06. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Deštná
ne 07.06. 00:00 - 06:00
JČL-V6: Božejov
so 13.06. 09:00 - 15:00
JČL-N5: Záblatí u Lomnice
ne 14.06. 00:00 - 06:00
JČL-V7: Domanín u Třeboně
so 20.06. 09:00 - 15:00
JČL-M5: Záblatí u Lomnice
ne 21.06. 00:00 - 06:00
červen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
RL6: Liberec
so 06.06. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Deštná
ne 07.06. 00:00 - 06:00
JČL-V6: Božejov
so 13.06. 09:00 - 15:00
JČL-N5: Záblatí u Lomnice
ne 14.06. 00:00 - 06:00
Bubovice6 2020: Bubovice
ne 14.06. 00:00 - 08:00
POLLM6: Pardubice
po 15.06. 17:00 - 23:00
KLLM7: Klatovy
út 16.06. 17:00 - 23:00
JČL-V7: Domanín u Třeboně
so 20.06. 09:00 - 15:00

Home

JČL-V11-2014: Tučapy (8.11.)

Dne 8.11.2014 se bude od 09:00 konal 11. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Tučapy - PeachPit Pub Na Pumpě, pořadatel: Kouba). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

CELÁ TABULKA JČL-V11: Tučapy
#JménoTým / MěstoKolaBodyPenízeJČL
1František Schovanec
Jindřichův Hradec
76014112980,00 Kč32
2Ladislav Němec
Častrov
77321222955,20 Kč31
3Jiří Kubiska
Černovice
121931212936,80 Kč30
4Jan Kocna
Dolní Sytová
131411052,40 Kč29
5Vladimír Vacek
Božejov
113231051,60 Kč28
6Vladimír Neruda
Myslkovice
763312131040,40 Kč27
7Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
801132221020,60 Kč26
8Ludvík Kouba
Dvorce
76912124106,20 Kč25
9Pavel David
Jindřichův Hradec
505324111162,20 Kč24
10Josef Průša
Jičín
221331130,00 Kč23
11Bohumil Vomastek
Tábor
764223131111,20 Kč22
12Pavel Straka
Pelhřimov
140814411115,60 Kč21
13Stanislav Vlk
Milevsko
14392232211-16,80 Kč20
14Jaroslav Provázek
Častrov
314131235,60 Kč19
15Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
1404432211224,80 Kč18
16Jiří Šimánek
Božejov
31233126,60 Kč17
17Tomáš Punčochář
Milevsko
2413212-9,80 Kč16
18Zdeněk Janeček
Jindřichův Hradec
2342112-13,00 Kč15
19Jan Mácha
Sezimovo Ústí
14324214112-18,40 Kč14
20Otakar Skala
České Budějovice
1453413141353,40 Kč13
21Karel Heřmánek
Počátky
221441345,80 Kč12
22Jaroslav Hašek
Pelhřimov
140523332139,60 Kč11
23František Musil
Pelhřimov
14071233413-76,20 Kč10
24Ladislav Susko
Tábor
5751424314-8,80 Kč9
25Miloš Jeřábek
Vlachovo Březí
4414114-46,40 Kč8
26František Jedlička
Milevsko
14194334216-17,60 Kč7
27Petr Drs
Deštná
7674443116-51,40 Kč6
28Karel Němec
Častrov
3144416-66,20 Kč5
29Martin Iliev
Milevsko
14683432416-72,20 Kč4
30Michal Šolja
Popelín
4324417-65,60 Kč3
31Otakar Strouhal
Sezimovo Ústí
3343417-71,00 Kč2
32Josef Kozel
Nová Cerekev
4443318-58,40 Kč1
Začátek:
sobota 8.11.2014 9:00:00
Startovné:
170 Kč (v ceně je 20Kč do průběžné soutěže, ranní polévka, hlavní jídlo, nejméně 20 cen a zajištění administrativy)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový volený mariáš (Soutěžní řád voleného mariáše JČL ).
Hraje se 5 kol (5 x 1 hodina).
Předpokládaný konec v 15:30 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Tučapy - PeachPit Pub Na Pumpě (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)