září 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
RL8: Kladruby u Stříbra
so 21.09. 09:00 - 15:00
RL9: Budislavice
so 05.10. 09:00 - 15:00
JČL-N8: Tábor
ne 06.10. 13:00 - 19:00
JČL-V8: Kolence
so 12.10. 09:00 - 15:00
JČL-M8: Tábor
ne 13.10. 13:00 - 19:00
JČL-K7: Borovany u Bernartic
so 19.10. 10:00 - 16:00
JČL9: Hořepník
ne 20.10. 13:00 - 19:00
RL10: Hostivař
so 26.10. 09:00 - 15:00
září 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
KLLM8: Budislavice
čt 19.09. 17:00 - 23:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 21.09. 09:00 - 15:00
POLLM7: Pardubice
po 23.09. 17:00 - 23:00
KLLM9: Klatovy
út 24.09. 17:00 - 23:00
PP9-2019: Praha
út 01.10. 18:10 - 00:10
PP9-2019: Praha
st 02.10. 18:10 - 00:10
RL9: Budislavice
so 05.10. 09:00 - 15:00
JČL-N8: Tábor
ne 06.10. 13:00 - 19:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Vávrovský 0163117213387
2 Jiří Kubiska 011981250325
3 Pavel David 013776205316
4 Vladimír Chaluš 0161-270296
5 Jiří Korbel 09985224296
6 Otakar Skala 012158216287
7 Vladimír Neruda 071106169262
8 Zdeněk Dufek 07260225245
9 Ladislav Susko 04987161217
10 Ladislav Němec 0148-124210
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Kocna 07318,8167
2 Jan Vávrovský +17298,8163
3 Vladimír Chaluš -17223,4161
4 Ladislav Němec 07205,8148
5 Pavel David 06213,6137
6 Roman Zikmund +1725,6123
7 Otakar Skala -1757,8121
8 Jiří Kubiska +1721119
9 Jiří Šimánek +87-19,4112
10 Vladimír Vacek +17-17,6109
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jiří Pfajfr +1690,6124
2 Ladislav Kubíček -15150122
3 Jan Vávrovský 06149,2117
4 Josef Mareš 06155,4113
5 Vladimír Neruda +15154,8106
6 František Schovanec +354494
7 Ladislav Susko -24158,487
8 Jiří Majer +3599,285
9 Jiří Korbel +16108,485
10 Jiří Kubiska -26-5781
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 František Straka 04872650277
2 Vladimír Chaluš 0-2072757270
3 Jiří Kubiska 09162457250
4 Šárka Vondráčková 08351869227
5 Zdeněk Dufek +26771636225
6 Jiří Korbel 06761921224
7 Otakar Skala -24221441216
8 Jan Vávrovský +1-71768213
9 Pavel David +12501688205
10 Vladimír Čerňanský -21081530186
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

září 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
RL8: Kladruby u Stříbra
so 21.09. 09:00 - 15:00
RL9: Budislavice
so 05.10. 09:00 - 15:00
JČL-N8: Tábor
ne 06.10. 13:00 - 19:00
JČL-V8: Kolence
so 12.10. 09:00 - 15:00
JČL-M8: Tábor
ne 13.10. 13:00 - 19:00
JČL-K7: Borovany u Bernartic
so 19.10. 10:00 - 16:00
JČL9: Hořepník
ne 20.10. 13:00 - 19:00
RL10: Hostivař
so 26.10. 09:00 - 15:00
září 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
KLLM8: Budislavice
čt 19.09. 17:00 - 23:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 21.09. 09:00 - 15:00
POLLM7: Pardubice
po 23.09. 17:00 - 23:00
KLLM9: Klatovy
út 24.09. 17:00 - 23:00
PP9-2019: Praha
út 01.10. 18:10 - 00:10
PP9-2019: Praha
st 02.10. 18:10 - 00:10
RL9: Budislavice
so 05.10. 09:00 - 15:00
JČL-N8: Tábor
ne 06.10. 13:00 - 19:00

Home

JČL-L4-2015: Deštná (5.4.)

Dne 5.4.2015 se bude od 13:00 konal 4. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Deštná - kulturní dům, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

CELÁ TABULKA JČL-L4: Deštná 5.4.2015
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPJČL
1Vladimír Chaluš
Lišov
1401-10126116194114919020312753063932
2Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
8012710613321269712317532032563830
3Pavel David
Jindřichův Hradec
50514660206229809814244603043628
4Vladimír Neruda
Myslkovice
76369069161155617119184562403526
5Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
775-261209418645411816381742123424
6Jiří Kubiska
Černovice
12198273512114119233211221462683322
7Ladislav Susko
Tábor
575232043143754911360741342720
8František Jedlička
Milevsko
1419388512320-15194-576-113179662618
9Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
1404-7025-4532476030722177852622516
10Jan Mácha
Sezimovo Ústí
14324004013271239116712792414
11František Musil
Pelhřimov
140756298517-625-577-634282412
12Richard Rataj
Deštná
536-4430-145163016318119301492310
13Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
1406-73225818486612118091208
14Josef Vaniš
České Budějovice
1479-2860329-370-379-6560-5186
15Stanislav Vlk
Milevsko
143926204615-1510-1512-12520-105174
16Jaroslav Bíba
Hořepník
1410-20-26190191017017162
17František Mládek
Deštná
1451-1450-1451108511315-375-32160
18Šárka Vondráčková
Jindřichův Hradec
7541313210-12130-914-12061-59140
19Josef Matějka
Hořepník
14099243311-1185-1133-10929-80140
20František Schovanec
Jindřichův Hradec
760-1000-1002-540-548-1540-154100
21Vlastimil Koranda
Jindřichův Hradec
531-160-164-945-895-1105-10590
22Otakar Skala
České Budějovice
14535057-2890-2891-2840-28480
Začátek:
neděle 5.4.2015 13:00:00
Startovné:
50 Kč (v ceně je 30Kč do průběžné soutěže, 10Kč pro IT zabezpeční turnaje a 10Kč jde na ceny pro první tři hráče tunaje - př.: účast 20 hráčů 100Kč - 60Kč - 40Kč)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový licitovaný mariáš.
Hrají se 1 kol (2 x 2 hodina).
Předpokládaný konec v 17:15 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Deštná - kulturní dům (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)