leden 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
RL2: Sloup u České Lípy
so 05.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Svatkovice
ne 06.02. 13:00 - 19:00
JČL-M3: Svatkovice
ne 13.02. 13:00 - 19:00
Major1: Plzeň
so 26.02. 10:00 - 17:00
JČL4: Tábor
ne 06.03. 13:00 - 19:00
JČL-M4: Tábor
ne 13.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 19.03. 09:00 - 16:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
ne 20.03. 09:00 - 16:00
leden 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
RL2: Sloup u České Lípy
so 05.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Svatkovice
ne 06.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
po 07.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 08.02. 17:00 - 23:00
PP2: Praha
út 08.02. 18:10 - 00:10
JČL-M3: Svatkovice
ne 13.02. 13:00 - 19:00
Major1: Plzeň
so 26.02. 10:00 - 17:00
JČL4: Tábor
ne 06.03. 13:00 - 19:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
.Jméno a PříjmenéÚB
.Jméno a PříjmenéÚB
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Stanislav Vlk 0714113689
2 Jiří Kubiska 030962185
3 Zdeněk Dufek +359188771
4 Pavel David -125945370
5 František Straka 01330766
6 František Jedlička +311455662
7 Jiří Korbel -3-2755059
8 Jan Vávrovský +314343750
9 Ladislav Němec -2-716149
10 Josef Matějka +25328146
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

leden 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
RL2: Sloup u České Lípy
so 05.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Svatkovice
ne 06.02. 13:00 - 19:00
JČL-M3: Svatkovice
ne 13.02. 13:00 - 19:00
Major1: Plzeň
so 26.02. 10:00 - 17:00
JČL4: Tábor
ne 06.03. 13:00 - 19:00
JČL-M4: Tábor
ne 13.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 19.03. 09:00 - 16:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
ne 20.03. 09:00 - 16:00
leden 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
RL2: Sloup u České Lípy
so 05.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Svatkovice
ne 06.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
po 07.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 08.02. 17:00 - 23:00
PP2: Praha
út 08.02. 18:10 - 00:10
JČL-M3: Svatkovice
ne 13.02. 13:00 - 19:00
Major1: Plzeň
so 26.02. 10:00 - 17:00
JČL4: Tábor
ne 06.03. 13:00 - 19:00

Home

JČL-L8-2015: Hořepník (4.10.)

Dne 4.10.2015 se bude od 13:00 konal 8. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Hořepník - restaurace Na Radnici, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

Fotogalerie

CELÁ TABULKA JČL-L8: Hořepník 4.10.2015
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPJČL
1Miloš Kučera
Hořice
83216115431521107130237212682845524232
2Ladislav Susko
Tábor
57513999238192977106181681763443730
3Pavel David
Jindřichův Hradec
505231152462037599616268743423628
4Jiří Kubiska
Černovice
12191540551210362165201181022203226
5Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
7751046016418-55792410491391882824
6František Straka
Jindřichův Hradec
519-22613911-631326915-851931082622
7Otakar Skala
České Budějovice
1453654711216202767471142320
8Vladimír Štola
Kunice
429-13864-743519514619-87159722218
9Vlastimil Koranda
Jindřichův Hradec
531-21775614150158-677712216
10Vladimír Neruda
Myslkovice
76320020102802812480482214
11Jan Mácha
Sezimovo Ústí
1432-6410-544514910017-1359462112
12Pavel Kantořík
5126-245-19711203113-1325122010
13Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
1406-470-4754004014-70-7198
14Richard Rataj
Deštná
536511812317-7424-501-6914273186
15Jaroslav Bíba
Hořepník
141031245513-4424-204-134835174
16František Jedlička
Milevsko
14196657115-6524-412-598930172
17František Musil
Pelhřimov
140775129-202005-132512140
18Stanislav Vlk
Milevsko
1439-3627-98-313216-6759-8140
19Jan Semorád
Putimov
797-17222-1501-62902811-234112-122120
20Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
801-16320-1432-3148179-19468-126110
21Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
1404-9774-236-290-293-12674-5290
Začátek:
neděle 4.10.2015 13:00:00
Startovné:
50 Kč (v ceně je 30Kč do průběžné soutěže, 10Kč pro IT zabezpeční turnaje a 10Kč jde na ceny pro první tři hráče tunaje - př.: účast 20 hráčů 100Kč - 60Kč - 40Kč)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový licitovaný mariáš.
Hrají se 1 kol (2 x 2 hodina).
Předpokládaný konec v 17:15 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Hořepník - restaurace Na Radnici (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)