listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Major5: Praha
so 16.11. 09:00 - 16:00
JČL-V9: Veselí nad Lužnicí
so 16.11. 09:00 - 15:00
JČL-K9: Deštná
so 07.12. 09:00 - 15:00
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
JČL-V10: Častrov
so 21.12. 09:00 - 15:00
JČL-K10: Jindřichův Hradec
so 28.12. 09:00 - 15:00
listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL-V9: Veselí nad Lužnicí
so 16.11. 09:00 - 15:00
Major5: Praha
so 16.11. 09:00 - 16:00
Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2019: Doksy u Kladna
so 23.11. 09:00 - 16:00
PLLM8: Praha
so 30.11. 13:00 - 19:00
JČL-K9: Deštná
so 07.12. 09:00 - 15:00
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
TM2019: Praha
so 14.12. 09:00 - 15:30
JČL-V10: Častrov
so 21.12. 09:00 - 15:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Vávrovský 0171157271464
2 Jiří Kubiska 0130103406436
3 Jiří Korbel 0125120324407
4 Pavel David 016986289400
5 Vladimír Chaluš 0176-353353
6 Otakar Skala 013158273326
7 Jan Mácha 072102275312
8 Vladimír Neruda 072130217311
9 František Musil 08386256297
10 Zdeněk Dufek 09260288296
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Kocna 08387,8195
2 Vladimír Chaluš +18248,2176
3 Jan Vávrovský -18276,6171
4 Pavel David +17277,6169
5 Ladislav Němec -17205,8148
6 Roman Zikmund 0833,8137
7 Jiří Šimánek +281,4134
8 Vladimír Vacek +2841,8133
9 Otakar Skala -2845,6131
10 Jiří Kubiska -28-27,2130
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Vávrovský 08220,2157
2 Jiří Pfajfr 08100153
3 Vladimír Neruda +17158,6130
4 Ladislav Kubíček -1785,6127
5 Miloslav Anděl +48109,2122
6 Jiří Korbel +18133,2120
7 Josef Mareš -28119,2120
8 František Schovanec 0784,2119
9 František Štych -35108112
10 Jiří Kubiska +38-34,6103
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Jiří Kubiska 017413778406
2 František Straka 08683062374
3 Vladimír Chaluš 03063422353
4 Jiří Korbel 012202866324
5 Šárka Vondráčková 012632472315
6 Pavel David +17602369289
7 Zdeněk Dufek -110942141288
8 Jan Mácha 08701930275
9 Otakar Skala 06431925273
10 Jan Vávrovský 04291965271
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Major5: Praha
so 16.11. 09:00 - 16:00
JČL-V9: Veselí nad Lužnicí
so 16.11. 09:00 - 15:00
JČL-K9: Deštná
so 07.12. 09:00 - 15:00
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
JČL-V10: Častrov
so 21.12. 09:00 - 15:00
JČL-K10: Jindřichův Hradec
so 28.12. 09:00 - 15:00
listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL-V9: Veselí nad Lužnicí
so 16.11. 09:00 - 15:00
Major5: Praha
so 16.11. 09:00 - 16:00
Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2019: Doksy u Kladna
so 23.11. 09:00 - 16:00
PLLM8: Praha
so 30.11. 13:00 - 19:00
JČL-K9: Deštná
so 07.12. 09:00 - 15:00
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
TM2019: Praha
so 14.12. 09:00 - 15:30
JČL-V10: Častrov
so 21.12. 09:00 - 15:00

Home

JČL-V8-2016: Košetice (2.7.)

Dne 2.7.2016 se bude od 09:00 konal 8. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Košetice - pohostinství, pořadatel: Hanousek, Kučírek). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

Fotogalerie

CELÁ TABULKA JČL-V8: Košetice
#JménoTým / MěstoKolaBodyPenízeJČL
1Vladimír Vacek
Božejov
05130,60 Kč32
2Jan Mácha
Sezimovo Ústí
14320699,40 Kč31
3Josef Mareš
Tábor
7610751,20 Kč30
4Pavel Straka
Pelhřimov
14080859,00 Kč29
5Vladimír Neruda
Myslkovice
7630854,00 Kč28
6František Jedlička
Milevsko
14190844,40 Kč27
7Michal Šolja
Popelín
0832,80 Kč26
8Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
7750831,20 Kč25
9Josef Průša
Jičín
0824,80 Kč24
10Jiří Šimánek
Božejov
0821,00 Kč23
11František Musil
Pelhřimov
14070815,00 Kč22
12Zdeněk Sovka
Košetice
08-5,00 Kč21
13Jan Kocna
Dolní Sytová
0937,80 Kč20
14Josef Štoidl
Jindřichův Hradec
5440929,20 Kč19
15Jaroslav Strachota
Senožaty
0924,80 Kč18
16Miroslav Petříček
Moravské Budějovice
0913,60 Kč17
17Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
801099,20 Kč16
18František Radil
Horní Rápotice
099,00 Kč15
19Pavel David
Jindřichův Hradec
50501016,80 Kč14
20Jan Hanousek
Košetice
0109,60 Kč13
21Josef Matějka
Hořepník
14090100,80 Kč12
22Josef Vaniš
České Budějovice
1479010-1,20 Kč11
23Karel Pilný
Košetice
010-1,80 Kč10
24Miroslav Valeš
Počátky
010-12,80 Kč9
25Ladislav Němec
Častrov
77301123,60 Kč8
26Václav Jirsa
Počátky
796011-2,80 Kč7
27Otakar Skala
České Budějovice
1453011-8,60 Kč6
28Jiří Pfaifr
Tábor
011-42,00 Kč5
29Milan Novák
Arneštovice
1482011-51,60 Kč4
30Zdeněk Toman
Mrač
012-4,40 Kč3
31Josef Kozel
Nová Cerekev
012-9,80 Kč2
32Jan Semorád
Putimov
797012-17,80 Kč1
33Karel Heřmánek
Počátky
012-22,20 Kč0
34Ladislav Susko
Tábor
575012-35,60 Kč0
35František Schovanec
Jindřichův Hradec
760012-42,20 Kč0
36Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
1404012-58,20 Kč0
37Martin hanousek
Košetice
012-69,40 Kč0
38Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
1406012-82,80 Kč0
39František Kučírek
Košetice
012-111,20 Kč0
40Jiří Kubiska
Černovice
1219013-8,00 Kč0
41Karel Němec
Častrov
014-59,60 Kč0
42Václav Barták
Počátky
014-90,80 Kč0
Začátek:
sobota 2.7.2016 9:00:00
Startovné:
200 Kč (v ceně je 30 Kč do průběžné soutěže, ranní polévka, hlavní jídlo, nejméně 20 cen a zajištění administrativy)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový volený mariáš (Soutěžní řád voleného mariáše JČL ).
Hraje se 5 kol (5 x 1 hodina).
Předpokládaný konec v 15:30 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Košetice - pohostinství (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)