únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 07.03. 09:00 - 15:00
JČL-M3: Pelhřimov
ne 08.03. 13:00 - 19:00
JČL-K3: Košetice
so 14.03. 09:00 - 15:00
Major2: Pardubice
so 21.03. 09:00 - 16:00
JČL-V4: Kolence
so 21.03. 09:00 - 15:00
JČL-K4: Soběslav
so 28.03. 09:00 - 15:00
únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
Tradiční odpolední 2020: Hlízov
so 29.02. 12:00 - 18:00
Bubovice2 2020: Bubovice
ne 01.03. 00:00 - 08:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
út 03.03. 18:10 - 00:10
PP3: Praha
st 04.03. 18:10 - 00:10
KM-MU 2020: Malešov
so 07.03. 00:00 - 06:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 07.03. 09:00 - 15:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jiří Korbel +17239102162
2 Pavel David -1744765154
3 František Schovanec +2616116130
4 Josef Pražan -156-116114
5 František Musil +3515124114
6 Vladimír Chaluš -2362599111
7 Josef Mareš +34563-108
8 Vladimír Neruda +133336297
9 Jan Vávrovský -36406094
10 Zdeněk Dufek -329178388
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Václav Jirsa 0378,679
2 Vladimír Vacek 0310777
3 Pavel David +1311074
4 Jiří Korbel -1337,672
5 Jan Kocna 0378,469
6 Jiří Šimánek +3348,668
7 Jan Vávrovský -138664
8 František Schovanec -134761
9 Josef Pražan +2312,256
10 Michal Šolja 0327,252
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Josef Mareš 02149,863
2 František Schovanec 028361
3 František Musil +8248,251
4 Václav Kotrouš +826848
5 František Štych +1250,448
6 Pavel David -1288,847
7 Jiří Pfajfr +2247,247
8 Jiří Korbel +1824139
9 Ladislav Susko -62-20,637
10 Vladimír Neruda +32-11,433
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Josef Pražan 07471262116
2 Jiří Korbel 03841019102
3 Vladimír Chaluš 0820100799
4 Zdeněk Dufek 049090483
5 Jiří Kubiska 041163471
6 Pavel David 022857065
8 František Straka +224242162
7 Vladimír Neruda +219545362
9 Jan Vávrovský -231234260
10 Šárka Vondráčková -262548754
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 07.03. 09:00 - 15:00
JČL-M3: Pelhřimov
ne 08.03. 13:00 - 19:00
JČL-K3: Košetice
so 14.03. 09:00 - 15:00
Major2: Pardubice
so 21.03. 09:00 - 16:00
JČL-V4: Kolence
so 21.03. 09:00 - 15:00
JČL-K4: Soběslav
so 28.03. 09:00 - 15:00
únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
Tradiční odpolední 2020: Hlízov
so 29.02. 12:00 - 18:00
Bubovice2 2020: Bubovice
ne 01.03. 00:00 - 08:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
út 03.03. 18:10 - 00:10
PP3: Praha
st 04.03. 18:10 - 00:10
KM-MU 2020: Malešov
so 07.03. 00:00 - 06:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 07.03. 09:00 - 15:00

Home

JČL-L5-2017: Deštná (7.5.)

Deštná 7.5.
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2BP2ZBPBSBBPJČL
1Vladimír Maceška
Sedlice u Blatné
1421-141441302615949208281451933385432
2Vladimír Chaluš
Lišov
140118511129629-68882211791993785031
3Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
14061059620128483078201531262794830
4Miloš Kučera
Hořice
832-3915611723-311178622-702732034529
5Vladimír Čerňanský
Třeboň
145212517152817620427401812214228
6Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
8016360123245105118114601744227
7Ladislav Susko
Tábor
575-2519-6122067428029181932744126
8Otakar Skala
České Budějovice
14532242617111011124113241374125
9František Musil
Pelhřimov
1407160161464641282580641443924
10Josef Trkovský
Milevsko
5218100441442745911104491533823
11Pavel David
Jindřichův Hradec
505123012325210211214401443722
12Pavel Straka
Pelhřimov
1408542074203610461790301203721
13Jiří Kubiska
Černovice
121938448221370371575441193620
14Stanislav Uher
Milevsko
1493-110-11108124105237024943319
15Vlastimil Koranda
Jindřichův Hradec
531-7930-495124421662645721173118
16Šárka Vondráčková
Jindřichův Hradec
7546566219606101256682917
17Ladislav Němec
Častrov
773475310022-5810-485-1163522716
18Josef Matějka
Hořepník
1409951413-9453614050502715
19Jan Mácha
Sezimovo Ústí
14327121916-192019-1232202514
20Richard Rataj
Deštná
536-8550-3588354316-778582413
21Martin Vlk
Milevsko
5219-10725-82354106419-5335-182212
22Bohumil Malý
Kostelec nad Vltavou
51184154618-15010-1402-10915-942011
23Stanislav Vlk
Milevsko
1439-3024-611-110-118-4124-171910
24Karel Brožek
Jindřichův Hradec
1494-140-149-235-187-375-32169
25František Mládek
Deštná
1451-10610-9623303313-7310-63158
26Martin Iliev
Milevsko
1468-6627-397-21276-1363-278103-175107
27Vladimír Neruda
Myslkovice
763-610-614-590-594-1200-12086
28František Jedlička
Milevsko
1419-1050-1051-9469-256-19969-13075
29Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
775-6215-476-38620-3661-44835-41374