listopad 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
JČL-K9: Deštná
so 05.12. 09:00 - 15:00
TM: Praha
so 12.12. 09:00 - 16:00
JČL-V8: Častrov
so 19.12. 09:00 - 15:00
JČL-V10: Jindřichův Hradec
čt 31.12. 09:00 - 15:00
JČL-V9: Kolence
čt 31.12. 09:00 - 15:00
JČL-K+EXT6: Mrač
čt 31.12. 09:00 - 15:00
JČL-K+EXT10: Mrač
čt 31.12. 09:00 - 15:00
listopad 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2020: Bratronice U Kladna
so 28.11. 09:00 - 16:00
Bubovice9 2020: Bubovice
ne 29.11. 00:00 - 06:00
KM 2020: Osek
so 05.12. 00:00 - 06:00
JČL-K9: Deštná
so 05.12. 09:00 - 15:00
TM: Praha
so 12.12. 09:00 - 16:00
TM2020: Praha
so 12.12. 09:00 - 15:30
PKLM10 2020: Praha
ne 13.12. 11:00 - 17:00
Vánoční turnaj míchaný 2020: Doubrava
pá 18.12. 17:00 - 23:30

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Pavel David 015378277370
2 Jiří Korbel 011188280339
3 Jan Vávrovský 011141342323
4 Vladimír Neruda 09089254306
5 Vladimír Chaluš 07060331296
6 Jiří Kubiska 05980264271
7 Zdeněk Dufek 04772257248
8 Josef Mareš 0107140-247
9 František Musil 01027582218
10 Josef Pražan 088-240208
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Pavel David +16279,4153
2 Jan Kocna -16216150
3 Václav Jirsa 0694,2147
4 Vladimír Vacek +16163144
5 Jiří Šimánek -1668,8122
6 Jan Vávrovský +26115,2111
7 Jiří Korbel 0645111
8 Josef Mareš -24121,8107
9 František Musil +3656,8102
10 Miloslav Anděl +367,294
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Josef Mareš 05210,6140
2 Václav Kotrouš +15128,8116
3 František Štych -1565,6105
4 Miloslav Anděl +3545,4101
5 František Schovanec +65101,893
6 Michal Šolja +2516,891
7 Vladimír Neruda +25-1089
8 Vladimír Šic +94129,888
9 Jiří Korbel -5486,888
10 Jiří Kubiska +45-4,680
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Jan Vávrovský 014962954342
2 Vladimír Chaluš 013392884331
3 Jiří Korbel 013222422280
4 Pavel David +111951963277
5 Jiří Kubiska +212822118264
6 Zdeněk Dufek -210622400257
7 Vladimír Neruda -110581851254
8 Josef Pražan 010402227240
9 Ladislav Susko 012511862239
10 Šárka Vondráčková 05161502216
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

listopad 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
JČL-K9: Deštná
so 05.12. 09:00 - 15:00
TM: Praha
so 12.12. 09:00 - 16:00
JČL-V8: Častrov
so 19.12. 09:00 - 15:00
JČL-V10: Jindřichův Hradec
čt 31.12. 09:00 - 15:00
JČL-V9: Kolence
čt 31.12. 09:00 - 15:00
JČL-K+EXT6: Mrač
čt 31.12. 09:00 - 15:00
JČL-K+EXT10: Mrač
čt 31.12. 09:00 - 15:00
listopad 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2020: Bratronice U Kladna
so 28.11. 09:00 - 16:00
Bubovice9 2020: Bubovice
ne 29.11. 00:00 - 06:00
KM 2020: Osek
so 05.12. 00:00 - 06:00
JČL-K9: Deštná
so 05.12. 09:00 - 15:00
TM: Praha
so 12.12. 09:00 - 16:00
TM2020: Praha
so 12.12. 09:00 - 15:30
PKLM10 2020: Praha
ne 13.12. 11:00 - 17:00
Vánoční turnaj míchaný 2020: Doubrava
pá 18.12. 17:00 - 23:30

Home

JČL-V9-2017: Lovětín (1.7.)

Lovětín
#JménoTým / Město1Kč12Kč23Kč34Kč45Kč5BodyPenízeJČL
1Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
775126,60 Kč114,60 Kč130,20 Kč15,80 Kč121,80 Kč599,00 Kč32
2Jan Kocna
Dolní Sytová
110,40 Kč23,40 Kč139,00 Kč2-2,00 Kč111,60 Kč762,40 Kč31
3Pavel David
Jindřichův Hradec
505112,20 Kč3-5,80 Kč141,40 Kč17,80 Kč14,00 Kč759,60 Kč30
4Jiří Šimánek
Božejov
118,20 Kč3-13,20 Kč110,20 Kč15,80 Kč10,80 Kč721,80 Kč29
5Vladimír Vacek
Božejov
128,60 Kč112,80 Kč130,20 Kč3-5,80 Kč22,80 Kč868,60 Kč28
6Roman Zikmund
České Budějovice
5227129,60 Kč19,00 Kč134,20 Kč2-1,80 Kč3-13,40 Kč857,60 Kč27
7Miloslav Anděl
Bernartice
20,40 Kč2-10,00 Kč23,00 Kč24,00 Kč118,40 Kč915,80 Kč26
8Ladislav Susko
Tábor
57523,00 Kč3-12,40 Kč2-6,80 Kč14,40 Kč124,40 Kč912,60 Kč25
9Josef Štoidl
Jindřichův Hradec
5442-2,60 Kč22,40 Kč18,40 Kč3-9,80 Kč13,00 Kč91,40 Kč24
10Jiří Kubiska
Černovice
12192-2,00 Kč15,60 Kč21,80 Kč3-1,60 Kč220,20 Kč1024,00 Kč23
11Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
140417,40 Kč20,80 Kč3-9,00 Kč18,20 Kč3-6,80 Kč100,60 Kč22
12Vladimír Neruda
Myslkovice
7633-21,20 Kč2-3,80 Kč212,60 Kč18,00 Kč2-0,40 Kč10-4,80 Kč21
13Josef Mareš
Tábor
76115,00 Kč22,60 Kč3-10,80 Kč2-2,00 Kč20,00 Kč10-5,20 Kč20
14Miroslav Petříček
Moravské Budějovice
28,60 Kč13,40 Kč120,20 Kč3-6,00 Kč3-52,60 Kč10-26,40 Kč19
15Ladislav Němec
Častrov
7733-5,80 Kč14,80 Kč22,00 Kč28,20 Kč310,60 Kč1119,80 Kč18
16Jan Paďourek
Černovice
122,60 Kč211,60 Kč3-10,20 Kč3-10,80 Kč2-7,80 Kč115,40 Kč17
17Aleš Houska
Bernartice
3-27,00 Kč121,20 Kč34,60 Kč21,80 Kč2-4,60 Kč11-4,00 Kč16
18Jiří Pfaifr
Tábor
3-8,20 Kč22,60 Kč2-5,80 Kč21,40 Kč21,60 Kč11-8,40 Kč15
19Michal Šolja
Bednáreček
20,80 Kč3-17,20 Kč2-4,60 Kč120,20 Kč3-10,40 Kč11-11,20 Kč14
20Aleš Pokorný
Počátky
79520,80 Kč3-23,80 Kč23,00 Kč23,00 Kč25,20 Kč11-11,80 Kč13
21Václav Jirsa
Počátky
7962-7,40 Kč23,60 Kč3-13,40 Kč3-6,20 Kč18,20 Kč11-15,20 Kč12
22František Musil
Pelhřimov
14073-17,80 Kč117,80 Kč16,00 Kč3-22,40 Kč3-16,60 Kč11-33,00 Kč11
23Jan Mácha
Sezimovo Ústí
14323-21,60 Kč3-14,00 Kč3-42,00 Kč12,60 Kč114,80 Kč11-60,20 Kč10
24Otakar Skala
České Budějovice
14533-31,20 Kč122,40 Kč20,60 Kč3-6,00 Kč3-7,00 Kč12-21,20 Kč9
25Karel Heřmánek
Počátky
25,60 Kč3-11,20 Kč3-28,40 Kč2-1,00 Kč2-8,00 Kč12-43,00 Kč8
26Zdeněk Mareš
Božejov
3-8,40 Kč3-8,40 Kč3-25,60 Kč12,40 Kč3-16,40 Kč13-56,40 Kč7
27Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
14063-5,40 Kč3-6,40 Kč3-32,20 Kč3-4,20 Kč3-0,40 Kč15-48,60 Kč6
28Josef Hunger
Jindřichův Hradec
6483-21,20 Kč3-12,40 Kč3-58,60 Kč3-4,00 Kč3-3,00 Kč15-99,20 Kč5