leden 2023
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
JČL2: Deštná
ne 05.02. 13:00 - 19:00
JČL-V1: Horní Cerekev
so 11.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Deštná
ne 12.02. 13:00 - 19:00
JČL-K1: Nová Cerekev
so 25.02. 09:00 - 15:00
Major1: Losiná
so 25.02. 10:00 - 17:00
JČL3-2023: místo neurčeno
ne 05.03. 13:00 - 19:00
JČL3: místo neurčeno
ne 05.03. 13:00 - 19:00
JČL-V2: Domanín u Třeboně
so 11.03. 09:00 - 15:00
leden 2023
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
PLLM2: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
PLLM2-2023: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Deštná
ne 05.02. 13:00 - 19:00
PP2-2023: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 07.02. 17:00 - 23:00
PP2-2023: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Vladimír Chaluš 014889424449
2 Jiří Korbel 092128307374
3 Pavel David 079146292371
4 Jan Vávrovský 011490307358
5 Vladimír Neruda 0103139177331
6 Zdeněk Dufek 092109256329
7 Jiří Kubiska 057112255297
8 Ladislav Susko 011139229265
9 Ladislav Němec +2123-223235
10 František Musil 05174213232
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Vladimír Chaluš 05309148
2 Ladislav Němec 06228123
3 Jan Vávrovský +25174,4114
4 Vladimír Neruda -15131,2103
5 Vladimír Vacek -15133,893
6 Zdeněk Dufek +249692
7 Jiří Korbel -15-15,892
8 Pavel David +16-18,279
9 Michal Šolja -26-137,877
10 Jaroslav Hašek +15-5,465
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Josef Mareš 08281177
2 Pavel David +28157,8146
3 Jiří Pfajfr 0882,4143
4 Ladislav Susko -27179,8139
5 Vladimír Neruda +28127,6139
6 Vladimír Šic -17107,8136
7 Jiří Korbel +18-56,2128
8 František Štych +3815,2125
9 Luboš Novotný +3820122
10 Slobodan Ristecki -45204,4114
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Vladimír Chaluš 0-10884042424
2 František Straka 01343466417
3 Jan Vávrovský +23032824307
4 Jiří Korbel -1-2702664307
5 Šárka Vondráčková -12572502303
6 Pavel David 05242291292
7 Stanislav Vlk 010122557260
8 Zdeněk Dufek 03212217256
9 Jiří Kubiska 03731898255
10 Ladislav Susko 0-2611730229
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

leden 2023
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
JČL2: Deštná
ne 05.02. 13:00 - 19:00
JČL-V1: Horní Cerekev
so 11.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Deštná
ne 12.02. 13:00 - 19:00
JČL-K1: Nová Cerekev
so 25.02. 09:00 - 15:00
Major1: Losiná
so 25.02. 10:00 - 17:00
JČL3-2023: místo neurčeno
ne 05.03. 13:00 - 19:00
JČL3: místo neurčeno
ne 05.03. 13:00 - 19:00
JČL-V2: Domanín u Třeboně
so 11.03. 09:00 - 15:00
leden 2023
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
PLLM2: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
PLLM2-2023: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Deštná
ne 05.02. 13:00 - 19:00
PP2-2023: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 07.02. 17:00 - 23:00
PP2-2023: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10

Home

JČL-K11-2017: Pelhřimov (28.10.)

Dne 28.10.2017 se bude od 09:00 konal 11. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Pelhřimov - restaurace Popovice, pořadatel: Hrubeš). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

CELÁ TABULKA JČL-K11: Pelhřimov
#JménoTým / Město1Kč12Kč23Kč3 4Kč45Kč5BodyPenízeJČL
1Jan Mácha
Sezimovo Ústí
1432148,00 Kč140,00 Kč23,00 Kč115,60 Kč22,00 Kč7108,60 Kč32
2Pavel David
Jindřichův Hradec
505118,40 Kč19,80 Kč129,60 Kč4-29,20 Kč119,00 Kč847,60 Kč31
3Jiří Majer
Lštění
78219,40 Kč4-11,00 Kč129,40 Kč12,60 Kč26,20 Kč936,60 Kč30
4Jiří Pfaifr
Tábor
142,60 Kč2-1,80 Kč3-5,20 Kč3-1,40 Kč119,80 Kč1054,00 Kč29
5Josef Mareš
Tábor
7613-13,80 Kč22,80 Kč210,60 Kč10,00 Kč25,40 Kč105,00 Kč28
6Miroslav Petříček
Moravské Budějovice
42,40 Kč124,20 Kč117,00 Kč139,80 Kč4-9,60 Kč1173,80 Kč27
7František Musil
Pelhřimov
140725,80 Kč114,40 Kč28,40 Kč4-6,80 Kč2-3,00 Kč1118,80 Kč26
8Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
8012-4,00 Kč4-22,00 Kč32,40 Kč119,80 Kč110,40 Kč116,60 Kč25
9Vladimír Neruda
Myslkovice
76327,20 Kč28,00 Kč4-15,00 Kč30,60 Kč25,60 Kč136,40 Kč24
10Miloslav Anděl
Bernartice
117,40 Kč4-20,80 Kč3-11,80 Kč12,60 Kč4-12,80 Kč13-25,40 Kč23
11Luboš Novotný
Košice
28,40 Kč3-2,60 Kč116,80 Kč4-5,80 Kč4-13,20 Kč143,60 Kč22
12Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
14064-30,20 Kč115,80 Kč27,40 Kč4-13,40 Kč34,40 Kč14-16,00 Kč21
13Aleš Houska
Bernartice
2-5,20 Kč26,60 Kč4-12,60 Kč3-2,00 Kč3-6,60 Kč14-19,80 Kč20
14Josef Štoidl
Jindřichův Hradec
5444-25,00 Kč4-11,00 Kč3-6,80 Kč28,60 Kč18,60 Kč14-25,60 Kč19
15Jiří Kubiska
Černovice
12194-31,40 Kč24,60 Kč29,00 Kč3-10,60 Kč3-7,80 Kč14-36,20 Kč18
16Michal Šolja
Bednáreček
30,60 Kč4-11,40 Kč31,40 Kč25,80 Kč3-6,40 Kč15-10,00 Kč17
17Zbyněk Říha
Benešov
4-26,20 Kč3-1,80 Kč4-25,60 Kč119,60 Kč3-7,20 Kč15-41,20 Kč16
18Josef Kozel
Nová Cerekev
3-3,80 Kč3-13,80 Kč110,20 Kč4-27,00 Kč4-16,80 Kč15-51,20 Kč15
19Jaromír Lang
Bechyně
7844-19,40 Kč3-5,40 Kč4-7,20 Kč4-12,60 Kč119,00 Kč16-25,60 Kč14
20Miroslav Houdek
Libouň
34,80 Kč3-6,20 Kč4-20,60 Kč2-1,00 Kč4-9,40 Kč16-32,40 Kč13
21Ladislav Susko
Tábor
5753-6,00 Kč4-18,40 Kč4-40,40 Kč3-5,20 Kč4-7,60 Kč18-77,60 Kč12
Začátek:
sobota 28.10.2017 9:00:00
Startovné:
200 Kč (v ceně je 30 Kč do průběžné soutěže, ranní polévka, hlavní jídlo, nejméně 20 cen a zajištění administrativy)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový křížový mariáš.
Hraje se 5 kol (5 x 1 hodina).
Předpokládaný konec v 15:30 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Pelhřimov - restaurace Popovice (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)