červenec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
JČL-V5: místo neurčeno
so 03.09. 09:00 - 15:00
JČL8: Jindřichův Hradec
ne 04.09. 13:00 - 19:00
Major5: Kladruby u Stříbra
so 10.09. 10:00 - 17:00
Major5: Kladruby u Stříbra
ne 11.09. 10:00 - 17:00
JČL-M8: Jindřichův Hradec
ne 11.09. 13:00 - 19:00
červenec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
JČL-V5: místo neurčeno
so 03.09. 09:00 - 15:00
PLLM6: Praha
so 03.09. 13:00 - 19:00
JČL8: Jindřichův Hradec
ne 04.09. 13:00 - 19:00
PP7: Praha
po 05.09. 18:10 - 00:10
KLLM7: Budislavice
út 06.09. 17:00 - 23:00
PP7: Praha
út 06.09. 18:10 - 00:10
Major5: Kladruby u Stříbra
so 10.09. 10:00 - 17:00
Major5: Kladruby u Stříbra
ne 11.09. 10:00 - 17:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Vladimír Chaluš 06220321243
2 Zdeněk Dufek 07443222228
3 Jan Vávrovský 05426230195
4 Jiří Korbel 04119223172
5 Pavel David +32457166164
6 Vladimír Neruda -16034126157
7 Ladislav Němec -169-150144
8 František Musil -12631160137
9 Jiří Kubiska +1533189133
10 Ladislav Susko +11147148132
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Zdeněk Dufek +333274
2 Ladislav Němec +13116,869
3 Vladimír Chaluš -2293,462
4 Vladimír Neruda -22114,860
5 Jan Vávrovský +32-7,254
6 Michal Šolja -13-23,452
7 Josef Mareš +3216,446
8 Pavel Straka +121,446
9 Jiří Korbel -3213,841
10 Vladimír Vacek +228,840
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Pavel David +527557
2 Slobodan Ristecki +5279,254
3 Jiří Pfajfr +9265,650
4 Ladislav Susko +5243,847
5 Josef Mareš 0232,644
6 Miroslav Hurt +4228,644
7 Zdeněk Dufek -4248,843
8 Ladislav Kubíček +5213,837
9 Vladimír Neruda -1248,234
10 Václav Kotrouš +1220,434
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Vladimír Chaluš 021043314321
2 František Straka 012762105261
3 Jan Vávrovský +214862368230
4 Jiří Korbel 08692040223
5 Zdeněk Dufek -212111896222
6 Stanislav Vlk +113822161217
7 František Jedlička -17631814195
8 Šárka Vondráčková +18541592190
9 Jiří Kubiska -17881353189
10 Pavel David 09671161166
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

červenec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
JČL-V5: místo neurčeno
so 03.09. 09:00 - 15:00
JČL8: Jindřichův Hradec
ne 04.09. 13:00 - 19:00
Major5: Kladruby u Stříbra
so 10.09. 10:00 - 17:00
Major5: Kladruby u Stříbra
ne 11.09. 10:00 - 17:00
JČL-M8: Jindřichův Hradec
ne 11.09. 13:00 - 19:00
červenec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
JČL-V5: místo neurčeno
so 03.09. 09:00 - 15:00
PLLM6: Praha
so 03.09. 13:00 - 19:00
JČL8: Jindřichův Hradec
ne 04.09. 13:00 - 19:00
PP7: Praha
po 05.09. 18:10 - 00:10
KLLM7: Budislavice
út 06.09. 17:00 - 23:00
PP7: Praha
út 06.09. 18:10 - 00:10
Major5: Kladruby u Stříbra
so 10.09. 10:00 - 17:00
Major5: Kladruby u Stříbra
ne 11.09. 10:00 - 17:00

Home

JČL-N4-2018: Svatkovice (1.4.)

Dne 1.4.2018 se bude od 13:00 konal 4. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Svatkovice - pohostinství Hruška, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

CELÁ TABULKA JČL-N4: Svatkovice 1.4.2018
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPJČL
1Miloš Kučera
Hořice
8323417220621713914617413113523832
2Vladimír Chaluš
Lišov
1401117586167810918720891842733630
3Vladimír Maceška
Sedlice u Blatné
1421663510117-401228216261571833328
4Pavel David
Jindřichův Hradec
50582432116315021321711742453226
5Ladislav Susko
Tábor
5757710418120282553111051292343124
6Vladimír Neruda
Myslkovice
76315456012166016619181452263122
7Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
801413071154027671381571382820
8František Jedlička
Milevsko
141981018975821571883921752718
9Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
775347210618-3525-106-197962416
10František Straka
Jindřichův Hradec
51932286013-100111119-68139712214
11Jiří Kubiska
Černovice
1219-66726759106914-782752112
12František Musil
Pelhřimov
1407-26886214-2320-37-49108592110
13Šárka Vondráčková
Jindřichův Hradec
754964514119-11825-932-227048219
14Roman Zikmund
České Budějovice
5227-210-2142634601253439168
15Jan Mácha
Sezimovo Ústí
1432-161716-2242210-184123167
16Stanislav Vlk
Milevsko
1439-16219-143134397315-12858-70166
17Stanislav Uher
Milevsko
14937121910-660-663-5912-47135
18Josef Matějka
Hořepník
1409140148-240-244-100-10124
19Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
1406-8448-363-122088-9668-28113
20František Schovanec
Jindřichův Hradec
760-550-552-225-175-775-7272
21Otakar Skala
České Budějovice
1453-135-85-1340-1341-1475-14261
Začátek:
neděle 1.4.2018 13:00:00
Startovné:
50 Kč (v ceně je 30Kč do průběžné soutěže, 10Kč pro IT zabezpeční turnaje a 10Kč jde na ceny pro první tři hráče tunaje - př.: účast 20 hráčů 100Kč - 60Kč - 40Kč)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový licitovaný mariáš.
Hrají se 1 kol (2 x 2 hodina).
Předpokládaný konec v 17:15 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Svatkovice - pohostinství Hruška (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)