červen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
RL6: Liberec
so 06.06. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Deštná
ne 07.06. 00:00 - 06:00
JČL-V6: Božejov
so 13.06. 09:00 - 15:00
JČL-N5: Záblatí u Lomnice
ne 14.06. 00:00 - 06:00
JČL-V7: Domanín u Třeboně
so 20.06. 09:00 - 15:00
JČL-M5: Záblatí u Lomnice
ne 21.06. 00:00 - 06:00
červen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
PP6: Praha
st 03.06. 18:10 - 00:10
RL6: Liberec
so 06.06. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Deštná
ne 07.06. 00:00 - 06:00
JČL-V6: Božejov
so 13.06. 09:00 - 15:00
JČL-N5: Záblatí u Lomnice
ne 14.06. 00:00 - 06:00
Bubovice6 2020: Bubovice
ne 14.06. 00:00 - 08:00
POLLM6: Pardubice
po 15.06. 17:00 - 23:00
KLLM7: Klatovy
út 16.06. 17:00 - 23:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Pavel David 07447119181
2 Jiří Korbel 07239132177
3 Josef Pražan 056-157135
4 František Schovanec 0616123134
5 Vladimír Chaluš 03625136129
6 Jan Vávrovský 0640126127
7 František Musil 0515139122
8 Vladimír Neruda 03333108120
9 Josef Mareš 04563-108
10 Zdeněk Dufek 02917111102
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Václav Jirsa 0378,679
2 Vladimír Vacek 0310777
3 Pavel David +1311074
4 Jiří Korbel -1337,672
5 Jan Kocna 0378,469
6 Jiří Šimánek +3348,668
7 Jan Vávrovský -138664
8 František Schovanec -134761
9 Josef Pražan +2312,256
10 Michal Šolja 0327,252
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Josef Mareš 02149,863
2 František Schovanec 028361
3 František Musil +8248,251
4 Václav Kotrouš +826848
5 František Štych +1250,448
6 Pavel David -1288,847
7 Jiří Pfajfr +2247,247
8 Jiří Korbel +1824139
9 Ladislav Susko -62-20,637
10 Vladimír Neruda +32-11,433
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Josef Pražan 02011408157
2 Vladimír Chaluš +1-91123136
3 Jiří Korbel -13691155132
4 Jan Vávrovský +4282896126
5 Pavel David +14671052119
6 Šárka Vondráčková -2225939116
7 Zdeněk Dufek -22671080111
8 Jiří Kubiska -13851029109
9 Vladimír Neruda +1491742108
10 František Straka +1347988104
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

červen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
RL6: Liberec
so 06.06. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Deštná
ne 07.06. 00:00 - 06:00
JČL-V6: Božejov
so 13.06. 09:00 - 15:00
JČL-N5: Záblatí u Lomnice
ne 14.06. 00:00 - 06:00
JČL-V7: Domanín u Třeboně
so 20.06. 09:00 - 15:00
JČL-M5: Záblatí u Lomnice
ne 21.06. 00:00 - 06:00
červen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
PP6: Praha
st 03.06. 18:10 - 00:10
RL6: Liberec
so 06.06. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Deštná
ne 07.06. 00:00 - 06:00
JČL-V6: Božejov
so 13.06. 09:00 - 15:00
JČL-N5: Záblatí u Lomnice
ne 14.06. 00:00 - 06:00
Bubovice6 2020: Bubovice
ne 14.06. 00:00 - 08:00
POLLM6: Pardubice
po 15.06. 17:00 - 23:00
KLLM7: Klatovy
út 16.06. 17:00 - 23:00

Home

JČL-K2-2018: Tábor (27.1.)

Dne 27.1.2018 se bude od 09:00 konal 2. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Tábor - restaurace Na Rybníčku, pořadatel: Kromka). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

CELÁ TABULKA JČL-K2: Tábor
#JménoTým / Město1Kč12Kč23Kč3 4Kč45Kč5BodyPenízeJČL
1Václav Kotrouš
Milevsko
123,80 Kč120,60 Kč19,80 Kč116,80 Kč59,40 Kč980,40 Kč32
2Josef Mareš
Tábor
761113,40 Kč115,40 Kč9-5,00 Kč140,80 Kč5-0,60 Kč1764,00 Kč31
3Otakar Skala
České Budějovice
14539-9,20 Kč18,80 Kč112,20 Kč57,60 Kč137,80 Kč1757,20 Kč30
4Zdeněk Šárovec
Tábor
1486516,60 Kč50,80 Kč117,00 Kč52,80 Kč119,80 Kč1757,00 Kč29
5Jiří Majer
Lštění
782127,60 Kč16,40 Kč9-6,60 Kč121,20 Kč9-6,80 Kč2141,80 Kč28
6Miloslav Anděl
Bernartice
59,60 Kč513,40 Kč50,40 Kč52,40 Kč110,60 Kč2136,40 Kč27
7František Štych
Milevsko
117,00 Kč53,00 Kč9-1,00 Kč53,00 Kč13,40 Kč2125,40 Kč26
8Jan Mácha
Sezimovo Ústí
14329-19,00 Kč513,00 Kč50,80 Kč110,40 Kč16,60 Kč2111,80 Kč25
9Benjamin Botka
Tábor
51,00 Kč92,40 Kč317,80 Kč124,00 Kč517,40 Kč2362,60 Kč24
10Vladimír Neruda
Myslkovice
763114,40 Kč58,40 Kč50,00 Kč17,60 Kč11-3,00 Kč2327,40 Kč23
11Pavel Raška
Komárov
119,20 Kč113,80 Kč13-9,60 Kč96,40 Kč119,20 Kč2549,00 Kč22
12Miroslav Rousek
Rosovice
110,40 Kč117,60 Kč511,00 Kč13-22,60 Kč52,00 Kč2518,40 Kč21
13Jiří Pfaifr
Tábor
58,60 Kč54,60 Kč57,20 Kč115,20 Kč13-9,60 Kč2926,00 Kč20
14Josef Velich
Hvozdec
53,60 Kč13-11,00 Kč111,20 Kč90,00 Kč12,40 Kč296,20 Kč19
15Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
801122,20 Kč117,00 Kč13-12,20 Kč13-58,00 Kč133,00 Kč292,00 Kč18
16Michal Šolja
Bednáreček
9-5,20 Kč53,20 Kč18,00 Kč13-10,00 Kč510,20 Kč336,20 Kč17
17Václav Mikšovský
Milevsko
9-18,60 Kč116,20 Kč9-4,40 Kč111,40 Kč13-4,00 Kč330,60 Kč16
18Miroslav Čunát
Milevsko
13-20,60 Kč53,40 Kč56,80 Kč52,60 Kč55,80 Kč33-2,00 Kč15
19Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
140490,20 Kč9-8,40 Kč118,60 Kč5-3,60 Kč9-13,60 Kč33-6,80 Kč14
20Zdeněk Carboch
Příbram
9-1,00 Kč55,20 Kč13-13,60 Kč121,40 Kč9-3,00 Kč379,00 Kč13
21Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
14069-5,80 Kč13-13,80 Kč9-6,20 Kč112,80 Kč512,00 Kč37-1,00 Kč12
22Vlastimil Koranda
Jindřichův Hradec
531514,60 Kč9-5,80 Kč52,00 Kč91,20 Kč9-19,00 Kč37-7,00 Kč11
23Zdeněk Vlasák
Komárov
53,80 Kč13-15,80 Kč113,60 Kč9-5,20 Kč9-18,60 Kč37-22,20 Kč10
24Jaroslava Zimmermanová
Bystřice
52,80 Kč5-1,60 Kč317,80 Kč13-25,20 Kč13-5,00 Kč39-11,20 Kč9
25Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
7759-8,00 Kč9-0,40 Kč9-5,60 Kč13-6,20 Kč120,20 Kč410,00 Kč8
26Michal Foit
Příbram
55,20 Kč90,80 Kč92,80 Kč5-0,80 Kč13-29,40 Kč41-21,40 Kč7
27Jaromír Lang
Bechyně
7849-14,80 Kč13-18,60 Kč55,80 Kč9-1,40 Kč53,00 Kč41-26,00 Kč6
27František Musil
Pelhřimov
140713-13,40 Kč9-2,20 Kč17,20 Kč13-24,40 Kč56,80 Kč41-26,00 Kč6
29Ladislav Susko
Tábor
575510,40 Kč110,60 Kč13-18,60 Kč9-4,40 Kč13-26,60 Kč41-28,60 Kč4
30Luboš Novotný
Košice
13-17,60 Kč16,80 Kč13-23,00 Kč58,80 Kč9-5,00 Kč41-30,00 Kč3
31Josef Hájíček
Týn nad Vltavou
116,60 Kč9-10,60 Kč13-14,60 Kč13-28,40 Kč52,40 Kč41-34,60 Kč2
32Aleš Houska
Bernartice
13-27,00 Kč13-27,00 Kč57,40 Kč522,40 Kč9-0,40 Kč45-24,60 Kč1
33Pavel David
Jindřichův Hradec
5059-12,60 Kč13-12,80 Kč9-17,00 Kč510,60 Kč11-3,00 Kč47-34,80 Kč0
34František Pejša
Sedlčany
13-10,80 Kč98,00 Kč13-9,00 Kč13-15,60 Kč122,60 Kč49-4,80 Kč0
35František Schovanec
Jindřichův Hradec
760138,80 Kč9-5,60 Kč13-20,80 Kč13-19,80 Kč13-20,00 Kč49-27,40 Kč0
36Karel Obermajer
Mníšek pod Brdy
13-9,20 Kč13-12,00 Kč112,60 Kč13-19,20 Kč13-26,20 Kč53-54,00 Kč0
37Zbyněk Říha
Benešov
13-28,80 Kč9-14,60 Kč9-5,00 Kč9-0,40 Kč13-17,60 Kč53-66,40 Kč0
38Jiří Kubiska
Černovice
121913-19,40 Kč13-15,80 Kč13-4,40 Kč9-4,80 Kč9-1,40 Kč57-45,80 Kč0
39Miroslav Houdek
Libouň
13-17,80 Kč13-13,00 Kč9-2,80 Kč95,00 Kč13-28,20 Kč57-56,80 Kč0
40Miroslav Palek
Hořovice
13-21,00 Kč13-11,40 Kč13-10,60 Kč9-4,40 Kč9-13,60 Kč57-61,00 Kč0
Začátek:
sobota 27.1.2018 9:00:00
Startovné:
200 Kč (v ceně je 30 Kč do průběžné soutěže, ranní polévka, hlavní jídlo, nejméně 20 cen a zajištění administrativy)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový křížový mariáš.
Hraje se 5 kol (5 x 1 hodina).
Předpokládaný konec v 15:30 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Tábor - restaurace Na Rybníčku (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)