listopad 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
JČL-K9: Deštná
so 05.12. 09:00 - 15:00
TM: Praha
so 12.12. 09:00 - 16:00
JČL-V8: Častrov
so 19.12. 09:00 - 15:00
JČL-V10: Jindřichův Hradec
čt 31.12. 09:00 - 15:00
JČL-V9: Kolence
čt 31.12. 09:00 - 15:00
JČL-K+EXT6: Mrač
čt 31.12. 09:00 - 15:00
JČL-K+EXT10: Mrač
čt 31.12. 09:00 - 15:00
listopad 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2020: Bratronice U Kladna
so 28.11. 09:00 - 16:00
Bubovice9 2020: Bubovice
ne 29.11. 00:00 - 06:00
KM 2020: Osek
so 05.12. 00:00 - 06:00
JČL-K9: Deštná
so 05.12. 09:00 - 15:00
TM2020: Praha
so 12.12. 09:00 - 15:30
TM: Praha
so 12.12. 09:00 - 16:00
PKLM10 2020: Praha
ne 13.12. 11:00 - 17:00
Vánoční turnaj míchaný 2020: Doubrava
pá 18.12. 17:00 - 23:30

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Pavel David 015378277370
2 Jiří Korbel 011188280339
3 Jan Vávrovský 011141342323
4 Vladimír Neruda 09089254306
5 Vladimír Chaluš 07060331296
6 Jiří Kubiska 05980264271
7 Zdeněk Dufek 04772257248
8 Josef Mareš 0107140-247
9 František Musil 01027582218
10 Josef Pražan 088-240208
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Pavel David +16279,4153
2 Jan Kocna -16216150
3 Václav Jirsa 0694,2147
4 Vladimír Vacek +16163144
5 Jiří Šimánek -1668,8122
6 Jan Vávrovský +26115,2111
7 Jiří Korbel 0645111
8 Josef Mareš -24121,8107
9 František Musil +3656,8102
10 Miloslav Anděl +367,294
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Josef Mareš 05210,6140
2 Václav Kotrouš +15128,8116
3 František Štych -1565,6105
4 Miloslav Anděl +3545,4101
5 František Schovanec +65101,893
6 Michal Šolja +2516,891
7 Vladimír Neruda +25-1089
8 Vladimír Šic +94129,888
9 Jiří Korbel -5486,888
10 Jiří Kubiska +45-4,680
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Jan Vávrovský 014962954342
2 Vladimír Chaluš 013392884331
3 Jiří Korbel 013222422280
4 Pavel David +111951963277
5 Jiří Kubiska +212822118264
6 Zdeněk Dufek -210622400257
7 Vladimír Neruda -110581851254
8 Josef Pražan 010402227240
9 Ladislav Susko 012511862239
10 Šárka Vondráčková 05161502216
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

listopad 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
JČL-K9: Deštná
so 05.12. 09:00 - 15:00
TM: Praha
so 12.12. 09:00 - 16:00
JČL-V8: Častrov
so 19.12. 09:00 - 15:00
JČL-V10: Jindřichův Hradec
čt 31.12. 09:00 - 15:00
JČL-V9: Kolence
čt 31.12. 09:00 - 15:00
JČL-K+EXT6: Mrač
čt 31.12. 09:00 - 15:00
JČL-K+EXT10: Mrač
čt 31.12. 09:00 - 15:00
listopad 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2020: Bratronice U Kladna
so 28.11. 09:00 - 16:00
Bubovice9 2020: Bubovice
ne 29.11. 00:00 - 06:00
KM 2020: Osek
so 05.12. 00:00 - 06:00
JČL-K9: Deštná
so 05.12. 09:00 - 15:00
TM2020: Praha
so 12.12. 09:00 - 15:30
TM: Praha
so 12.12. 09:00 - 16:00
PKLM10 2020: Praha
ne 13.12. 11:00 - 17:00
Vánoční turnaj míchaný 2020: Doubrava
pá 18.12. 17:00 - 23:30

Home

JČL-K6-2018: Mrač (29.9.)

Mrač
#JménoTým / Město1Kč12Kč23Kč34Kč45Kč5BodyPenízeJČL
1Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
775114,40 Kč115,00 Kč117,40 Kč120,60 Kč57,40 Kč974,80 Kč32
2Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
80117,40 Kč58,80 Kč53,40 Kč122,60 Kč55,40 Kč1747,60 Kč30
3Zdeněk Toman
Mrač
59,20 Kč17,00 Kč55,20 Kč13,20 Kč57,20 Kč1731,80 Kč28
4Vladimír Neruda
Myslkovice
76359,80 Kč19,40 Kč9-1,00 Kč19,80 Kč54,00 Kč2132,00 Kč26
5Jaromír Lang
Bechyně
784112,00 Kč9-2,40 Kč5-0,40 Kč91,00 Kč113,00 Kč2523,20 Kč24
6Otakar Skala
České Budějovice
14539-1,40 Kč50,00 Kč9-1,40 Kč114,60 Kč19,40 Kč2521,20 Kč22
7Josef Kozel
Nová Cerekev
9-9,40 Kč9-2,60 Kč17,40 Kč9-3,00 Kč129,20 Kč2921,60 Kč20
8Pavel David
Jindřichův Hradec
505118,80 Kč17,20 Kč13-13,60 Kč59,80 Kč9-2,20 Kč2920,00 Kč18
9Tomáš Baťcha
Mrač
115,20 Kč9-0,40 Kč111,60 Kč9-5,80 Kč9-1,60 Kč2919,00 Kč16
10Miroslav Petříček
Moravské Budějovice
54,40 Kč53,40 Kč50,80 Kč511,40 Kč13-18,60 Kč331,40 Kč15
11Zdeněk Smejkal
Praha
9-10,00 Kč112,60 Kč9-4,00 Kč13-21,40 Kč17,00 Kč33-15,80 Kč14
12Vlastislav Lankaš
Milevsko
13-21,20 Kč54,80 Kč13,80 Kč13-31,40 Kč114,80 Kč33-29,20 Kč13
13Josef Mareš
Tábor
7619-5,00 Kč513,60 Kč92,40 Kč515,40 Kč90,60 Kč3727,00 Kč12
14Ladislav Šindelář
X
9-1,00 Kč13-4,40 Kč51,40 Kč123,60 Kč9-7,20 Kč3712,40 Kč11
15Jan Mácha
Sezimovo Ústí
143213-6,80 Kč113,60 Kč53,60 Kč56,00 Kč13-11,40 Kč375,00 Kč10
16Jaroslav Šindelář
X
5273114,80 Kč51,20 Kč13-5,80 Kč9-17,60 Kč93,40 Kč37-4,00 Kč9
17X Listecký
X
53,80 Kč96,00 Kč13-7,80 Kč13-12,80 Kč117,00 Kč416,20 Kč8
18Luboš Braňka
Libouň
13-18,80 Kč13-10,60 Kč117,80 Kč13-19,60 Kč56,60 Kč45-24,60 Kč7
19Jiří Kubiska
Černovice
1219511,20 Kč13-34,60 Kč9-9,40 Kč13-28,20 Kč511,80 Kč45-49,20 Kč6
20Miloslav Anděl
Bernartice
13-11,40 Kč9-5,40 Kč13-4,20 Kč52,40 Kč9-6,60 Kč49-25,20 Kč5
21Miroslav Houdek
Libouň
56,00 Kč13-15,80 Kč13-17,60 Kč53,00 Kč13-14,00 Kč49-38,40 Kč4
22Jaroslava Zimmermanová
Bystřice
13-14,40 Kč92,00 Kč9-2,40 Kč92,00 Kč13-19,40 Kč53-32,20 Kč3
23Václav Kotrouš
Milevsko
13-20,80 Kč13-8,00 Kč112,20 Kč13-5,60 Kč13-30,00 Kč53-52,20 Kč2
24Luboš Novotný
Košice
52779-6,80 Kč13-20,40 Kč13-19,40 Kč90,00 Kč13-25,80 Kč57-72,40 Kč1