leden 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
RL2: Sloup u České Lípy
so 05.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Svatkovice
ne 06.02. 13:00 - 19:00
JČL-M3: Svatkovice
ne 13.02. 13:00 - 19:00
Major1: Plzeň
so 26.02. 10:00 - 17:00
JČL4: Tábor
ne 06.03. 13:00 - 19:00
JČL-M4: Tábor
ne 13.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 19.03. 09:00 - 16:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
ne 20.03. 09:00 - 16:00
leden 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
POLLM1: Pardubice
po 24.01. 17:30 - 23:30
KLLM1: Budislavice
út 25.01. 17:00 - 23:00
RL2: Sloup u České Lípy
so 05.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Svatkovice
ne 06.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
po 07.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 08.02. 17:00 - 23:00
PP2: Praha
út 08.02. 18:10 - 00:10
JČL-M3: Svatkovice
ne 13.02. 13:00 - 19:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
.Jméno a PříjmenéÚB
.Jméno a PříjmenéÚB
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Stanislav Vlk 0714113689
2 Jiří Kubiska 030962185
3 Zdeněk Dufek +359188771
4 Pavel David -125945370
5 František Straka 01330766
6 František Jedlička +311455662
7 Jiří Korbel -3-2755059
8 Jan Vávrovský +314343750
9 Ladislav Němec -2-716149
10 Josef Matějka +25328146
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

leden 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
RL2: Sloup u České Lípy
so 05.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Svatkovice
ne 06.02. 13:00 - 19:00
JČL-M3: Svatkovice
ne 13.02. 13:00 - 19:00
Major1: Plzeň
so 26.02. 10:00 - 17:00
JČL4: Tábor
ne 06.03. 13:00 - 19:00
JČL-M4: Tábor
ne 13.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 19.03. 09:00 - 16:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
ne 20.03. 09:00 - 16:00
leden 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
POLLM1: Pardubice
po 24.01. 17:30 - 23:30
KLLM1: Budislavice
út 25.01. 17:00 - 23:00
RL2: Sloup u České Lípy
so 05.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Svatkovice
ne 06.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
po 07.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 08.02. 17:00 - 23:00
PP2: Praha
út 08.02. 18:10 - 00:10
JČL-M3: Svatkovice
ne 13.02. 13:00 - 19:00

Home

JČL-K2-2019: Tábor (26.1.)

Dne 26.1.2019 se od 09:00 konal 2. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Tábor - restaurace Na Rybníčku, pořadatel: Kromka).

CELÁ TABULKA JČL-K2: Tábor
#JménoTým / Město1Kč12Kč23Kč3 4Kč45Kč5BodyPenízeJČL
1Michal Foit
Příbram
129,00 Kč593,40 Kč118,60 Kč16,80 Kč51,40 Kč13149,20 Kč32
2František Štych
Milevsko
53409-5,00 Kč510,20 Kč126,80 Kč127,40 Kč111,20 Kč1770,60 Kč31
3Vladimír Neruda
Myslkovice
7637-4,20 Kč113,00 Kč125,00 Kč715,20 Kč116,40 Kč1765,40 Kč30
4Jiří Pfajfr
Tábor
786120,80 Kč15,00 Kč119,60 Kč116,20 Kč13-18,00 Kč1743,60 Kč29
5Otakar Skala
České Budějovice
1453511,40 Kč78,00 Kč58,40 Kč19,80 Kč54,60 Kč2342,20 Kč28
6Ladislav Susko
Tábor
57553,80 Kč117,00 Kč144,60 Kč13-21,40 Kč524,20 Kč2568,20 Kč27
7Miloslav Syrovátka
Bernartice
9-8,20 Kč13-9,60 Kč110,60 Kč16,40 Kč134,60 Kč2533,80 Kč26
8Václav Laštovka
Míšov
918113,00 Kč9-4,60 Kč9-3,80 Kč110,20 Kč515,00 Kč2529,80 Kč25
9Richard Bednář
Týn nad Vltavou
528013-26,20 Kč113,60 Kč5-3,60 Kč128,80 Kč57,00 Kč2519,60 Kč24
10Zdeněk Carboch
Příbram
14,00 Kč113,20 Kč13-9,00 Kč521,80 Kč7-3,60 Kč2726,40 Kč23
11Jiří Otta
Borotín
9-3,20 Kč112,00 Kč13-28,20 Kč715,20 Kč114,60 Kč3110,40 Kč22
12Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
7759-2,40 Kč50,80 Kč70,40 Kč9-3,40 Kč112,80 Kč318,20 Kč21
13Jiří Majer
Lštění
78219,00 Kč7-1,40 Kč56,20 Kč58,00 Kč13-18,80 Kč313,00 Kč20
14Miroslav Čunát
Milevsko
534113-4,80 Kč59,80 Kč518,80 Kč9-4,20 Kč114,60 Kč3334,20 Kč19
15František Schovanec
Jindřichův Hradec
76056,60 Kč13-16,20 Kč9-10,40 Kč51,20 Kč115,60 Kč33-3,20 Kč18
16Václav Vurm
Číčov
40913-15,40 Kč113,80 Kč9-7,60 Kč54,60 Kč5-1,00 Kč33-5,60 Kč17
17František Musil
Pelhřimov
14075-5,40 Kč54,60 Kč113,20 Kč9-20,00 Kč13-20,00 Kč33-27,60 Kč16
18Zdeněk Toman
Mrač
94,60 Kč9-1,60 Kč111,20 Kč73,80 Kč9-13,40 Kč354,60 Kč15
19Miloslav Anděl
Bernartice
13-17,80 Kč9-5,60 Kč515,00 Kč7-5,80 Kč113,20 Kč35-1,00 Kč14
20Jan Mácha
Sezimovo Ústí
14329-9,60 Kč991,00 Kč13-11,60 Kč115,00 Kč5-2,60 Kč3782,20 Kč13
21Pavel David
Jindřichův Hradec
505115,00 Kč19,60 Kč13-23,80 Kč9-0,80 Kč13-5,00 Kč37-5,00 Kč12
22Jaromír Lang
Bechyně
78413-21,60 Kč59,40 Kč121,40 Kč9-10,60 Kč9-9,00 Kč37-10,40 Kč11
23Benjamin Botka
Tábor
13-21,80 Kč9-1,00 Kč111,80 Kč57,40 Kč9-28,60 Kč37-32,20 Kč10
24Zbyněk Říha
Benešov
126,00 Kč13-283,80 Kč9-7,60 Kč118,60 Kč13-13,80 Kč37-260,60 Kč9
25Václav Kotrouš
Milevsko
77,20 Kč9-7,20 Kč54,80 Kč9-3,00 Kč90,80 Kč392,60 Kč8
26Vlastislav Lankaš
Milevsko
54,80 Kč13-21,20 Kč7-3,80 Kč113,80 Kč13-12,60 Kč39-19,00 Kč7
27Josef Tinko
Tábor
512,80 Kč511,60 Kč53,60 Kč13-49,00 Kč13-9,60 Kč41-30,60 Kč6
28Jiří Kubiska
Černovice
121913-16,00 Kč18,60 Kč13-35,20 Kč53,60 Kč90,40 Kč41-38,60 Kč5
29Petr Jandík
Plzeň
51155-2,00 Kč9-2,80 Kč7-3,80 Kč13-13,00 Kč9-3,60 Kč43-25,20 Kč4
30Luboš Novotný
Košice
52779-14,20 Kč198,60 Kč9-4,40 Kč13-12,00 Kč13-30,20 Kč4537,80 Kč3
31Josef Mareš
Tábor
7619-7,80 Kč13-7,60 Kč9-5,40 Kč13-4,60 Kč116,40 Kč45-9,00 Kč2
32Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
80152,60 Kč9-5,00 Kč13-8,40 Kč13-10,60 Kč55,60 Kč45-15,80 Kč1
33Jaroslava Zimmermanová
Bystřice
13-4,60 Kč13-10,20 Kč13-10,80 Kč5-2,20 Kč15,40 Kč45-22,40 Kč0
34Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
1406116,80 Kč13-16,80 Kč9-26,20 Kč9-1,20 Kč13-4,20 Kč45-31,60 Kč0
35Michal Šolja
Bednáreček
120,60 Kč13-20,60 Kč70,20 Kč13-21,80 Kč13-12,20 Kč47-33,80 Kč0
36Kateřina Masnerová
Kamýk
115,60 Kč13-10,20 Kč13-12,40 Kč13-10,40 Kč9-2,60 Kč49-20,00 Kč0
37Josef Kozel
Nová Cerekev
13-10,60 Kč51,80 Kč13-17,40 Kč13-30,60 Kč7-1,80 Kč51-58,60 Kč0
38Miroslav Hurt
Pečín
13-22,80 Kč13-19,20 Kč13-26,80 Kč13-9,20 Kč9-3,20 Kč61-81,20 Kč0
Začátek:
sobota 26.1.2019 9:00:00
Startovné:
200 Kč (v ceně je 30 Kč do průběžné soutěže, ranní polévka, hlavní jídlo, nejméně 20 cen a zajištění administrativy)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový křížový mariáš.
Hraje se 5 kol (5 x 1 hodina).
Předpokládaný konec v 15:30 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Tábor - restaurace Na Rybníčku (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)