leden 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
RL2: Sloup u České Lípy
so 05.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Svatkovice
ne 06.02. 13:00 - 19:00
JČL-M3: Svatkovice
ne 13.02. 13:00 - 19:00
Major1: Plzeň
so 26.02. 10:00 - 17:00
JČL4: Tábor
ne 06.03. 13:00 - 19:00
JČL-M4: Tábor
ne 13.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 19.03. 09:00 - 16:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
ne 20.03. 09:00 - 16:00
leden 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
POLLM1: Pardubice
po 24.01. 17:30 - 23:30
KLLM1: Budislavice
út 25.01. 17:00 - 23:00
RL2: Sloup u České Lípy
so 05.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Svatkovice
ne 06.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
po 07.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 08.02. 17:00 - 23:00
PP2: Praha
út 08.02. 18:10 - 00:10
JČL-M3: Svatkovice
ne 13.02. 13:00 - 19:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
.Jméno a PříjmenéÚB
.Jméno a PříjmenéÚB
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Stanislav Vlk 0714113689
2 Jiří Kubiska 030962185
3 Zdeněk Dufek +359188771
4 Pavel David -125945370
5 František Straka 01330766
6 František Jedlička +311455662
7 Jiří Korbel -3-2755059
8 Jan Vávrovský +314343750
9 Ladislav Němec -2-716149
10 Josef Matějka +25328146
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

leden 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
RL2: Sloup u České Lípy
so 05.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Svatkovice
ne 06.02. 13:00 - 19:00
JČL-M3: Svatkovice
ne 13.02. 13:00 - 19:00
Major1: Plzeň
so 26.02. 10:00 - 17:00
JČL4: Tábor
ne 06.03. 13:00 - 19:00
JČL-M4: Tábor
ne 13.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 19.03. 09:00 - 16:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
ne 20.03. 09:00 - 16:00
leden 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
POLLM1: Pardubice
po 24.01. 17:30 - 23:30
KLLM1: Budislavice
út 25.01. 17:00 - 23:00
RL2: Sloup u České Lípy
so 05.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Svatkovice
ne 06.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
po 07.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 08.02. 17:00 - 23:00
PP2: Praha
út 08.02. 18:10 - 00:10
JČL-M3: Svatkovice
ne 13.02. 13:00 - 19:00

Home

JČL-K8-2019: Pelhřimov (2.11.)

Dne 2.11.2019 se od 09:00 konal 8. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Pelhřimov - Kozlovna U Zachů, pořadatel: Hrubeš).

CELÁ TABULKA JČL-K8: Pelhřimov
#JménoTým / Město1Kč12Kč23Kč3 4Kč45Kč5BodyPenízeJČL
1Jaromír Lang
Bechyně
78454,20 Kč94,60 Kč125,40 Kč510,40 Kč113,60 Kč2158,20 Kč32
2Michal Šolja
Bednáreček
136,00 Kč10-2,00 Kč53,20 Kč110,40 Kč58,40 Kč2256,00 Kč30
3Jaroslav Hašek
Pelhřimov
14054-3,00 Kč146,80 Kč47,80 Kč13-19,00 Kč132,40 Kč2365,00 Kč28
4Jan Mácha
Sezimovo Ústí
1432140,60 Kč112,80 Kč10-9,80 Kč9-7,00 Kč432,80 Kč2569,40 Kč26
5Miloslav Anděl
Bernartice
129,00 Kč122,20 Kč13-18,00 Kč9-2,80 Kč118,20 Kč2548,60 Kč24
6Jiří Kubiska
Černovice
1219512,00 Kč117,60 Kč510,00 Kč10-9,80 Kč41,00 Kč2530,80 Kč22
7Miloš Nápravník
Pelhřimov
14839-2,00 Kč9-6,20 Kč513,40 Kč416,80 Kč12,40 Kč2824,40 Kč20
8František Schovanec
Jindřichův Hradec
76050,80 Kč56,00 Kč125,00 Kč57,40 Kč13-5,20 Kč2934,00 Kč19
9Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
80199,60 Kč13-44,40 Kč113,80 Kč132,20 Kč52,20 Kč2913,40 Kč18
10Jiří Krejčů
Pravíkov
16,00 Kč46,80 Kč13-22,80 Kč118,60 Kč13-5,60 Kč323,00 Kč17
11Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
77513-9,60 Kč113,80 Kč9-10,00 Kč9-13,80 Kč148,40 Kč3328,80 Kč16
12Vladimír Neruda
Myslkovice
76313-4,00 Kč514,60 Kč44,40 Kč112,20 Kč10-19,40 Kč337,80 Kč15
13Kamila Dneboská
Řepy
114655,60 Kč9-22,80 Kč416,20 Kč91,20 Kč9-3,00 Kč36-2,80 Kč14
14Jiří Pfajfr
Tábor
78642,00 Kč13-28,20 Kč13-26,60 Kč136,80 Kč5-2,60 Kč36-18,60 Kč13
15Jiří Majer
Lštění
78210-9,60 Kč46,80 Kč9-16,00 Kč5-1,40 Kč8,50,00 Kč36,5-20,20 Kč12
16Karel Obermajer
Mníšek pod Brdy
13-17,20 Kč520,40 Kč121,40 Kč510,00 Kč13-17,00 Kč3717,60 Kč11
17Pavel David
Jindřichův Hradec
5057-9,00 Kč114,00 Kč13-20,20 Kč72,40 Kč90,60 Kč37-12,20 Kč10
18Vlastislav Lankaš
Milevsko
7-6,40 Kč10-5,80 Kč120,00 Kč13-11,20 Kč7-18,00 Kč38-21,40 Kč9
19Jaroslava Zimmermanová
Bystřice
9-19,40 Kč13-30,60 Kč515,20 Kč48,20 Kč7-3,20 Kč38-29,80 Kč8
20Josef Mareš
Tábor
76113,60 Kč13-13,00 Kč117,80 Kč13-17,00 Kč13-12,60 Kč41-21,20 Kč7
21Luboš Novotný
Košice
5277133,80 Kč70,60 Kč13-17,40 Kč7-13,00 Kč13-33,40 Kč41-29,40 Kč6
22Ladislav Kubíček
Praha
13-19,20 Kč7-2,00 Kč9-1,20 Kč116,00 Kč13-43,80 Kč43-50,20 Kč5
23František Musil
Pelhřimov
140710-7,40 Kč13-10,60 Kč9-10,20 Kč13-23,80 Kč112,00 Kč46-40,00 Kč4
24Miroslav Petříček
Moravské Budějovice
13-25,40 Kč55,00 Kč7-6,20 Kč13-23,20 Kč8,50,00 Kč46,5-49,80 Kč3
25František Kočárek
Líšno
13-50,60 Kč9-8,20 Kč10-12,60 Kč10-13,20 Kč9-5,00 Kč51-89,60 Kč2
26Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
14069-0,40 Kč10-18,20 Kč13-22,60 Kč13-27,40 Kč7-3,20 Kč52-71,80 Kč1
Začátek:
sobota 2.11.2019 9:00:00
Startovné:
200 Kč (v ceně je 30 Kč do průběžné soutěže, ranní polévka, hlavní jídlo, nejméně 20 cen a zajištění administrativy)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový křížový mariáš.
Hraje se 5 kol (5 x 1 hodina).
Předpokládaný konec v 15:30 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Pelhřimov - Kozlovna U Zachů (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)