leden 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
RL2: Sloup u České Lípy
so 05.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Svatkovice
ne 06.02. 13:00 - 19:00
JČL-M3: Svatkovice
ne 13.02. 13:00 - 19:00
Major1: Plzeň
so 26.02. 10:00 - 17:00
JČL4: Tábor
ne 06.03. 13:00 - 19:00
JČL-M4: Tábor
ne 13.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 19.03. 09:00 - 16:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
ne 20.03. 09:00 - 16:00
leden 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
POLLM1: Pardubice
po 24.01. 17:30 - 23:30
KLLM1: Budislavice
út 25.01. 17:00 - 23:00
RL2: Sloup u České Lípy
so 05.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Svatkovice
ne 06.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
po 07.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 08.02. 17:00 - 23:00
PP2: Praha
út 08.02. 18:10 - 00:10
JČL-M3: Svatkovice
ne 13.02. 13:00 - 19:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
.Jméno a PříjmenéÚB
.Jméno a PříjmenéÚB
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Stanislav Vlk 0714113689
2 Jiří Kubiska 030962185
3 Zdeněk Dufek +359188771
4 Pavel David -125945370
5 František Straka 01330766
6 František Jedlička +311455662
7 Jiří Korbel -3-2755059
8 Jan Vávrovský +314343750
9 Ladislav Němec -2-716149
10 Josef Matějka +25328146
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

leden 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
RL2: Sloup u České Lípy
so 05.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Svatkovice
ne 06.02. 13:00 - 19:00
JČL-M3: Svatkovice
ne 13.02. 13:00 - 19:00
Major1: Plzeň
so 26.02. 10:00 - 17:00
JČL4: Tábor
ne 06.03. 13:00 - 19:00
JČL-M4: Tábor
ne 13.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 19.03. 09:00 - 16:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
ne 20.03. 09:00 - 16:00
leden 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
POLLM1: Pardubice
po 24.01. 17:30 - 23:30
KLLM1: Budislavice
út 25.01. 17:00 - 23:00
RL2: Sloup u České Lípy
so 05.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Svatkovice
ne 06.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
po 07.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 08.02. 17:00 - 23:00
PP2: Praha
út 08.02. 18:10 - 00:10
JČL-M3: Svatkovice
ne 13.02. 13:00 - 19:00

Home

JČL-M8-2020: Tábor (4.10.)

Tábor 4.10.
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2BP2ZBPBSBBPJČL
1Vladimír Chaluš
Lišov
12713533168107424988209572661832
2Ladislav Susko
Tábor
8148856561531149109611701429
3Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
15325227314399242101681012691326
4Jiří Kubiska
Černovice
12188-682946-55-93134-61731223
5Pavel David
Jindřichův Hradec
7771-11606412435112-91031120
6Šárka Vondráčková
Jindřichův Hradec
196512374756-85-292107-6245917
7Michal Rataj
Deštná
3881-57685-57-52186-6224914
8Jan Mácha
Sezimovo Ústí
1345245643010404821496811
9Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
9741-1724297-38596138-558388
10Vladimír Neruda
Myslkovice
19438-3171164763754167085