leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 20.01. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 10.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 17.02. 09:00 - 16:00
RL2: Putimov u Pelhřimova
so 24.02. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Veselí nad Lužnicí
so 03.03. 09:00 - 15:00
JČL3: Pelhřimov
ne 04.03. 13:00 - 19:00
leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 20.01. 09:00 - 15:00
PLLM1: Praha
so 20.01. 13:00 - 19:00
01: Pardubice
po 22.01. 17:00 - 23:00
Turnaj "Pátecká trojka" 2018: Pátek u Poděbrad
so 27.01. 09:00 - 17:00
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
so 03.02. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
ne 04.02. 09:30 - 15:30
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Mácha 0-302454
2 Jiří Korbel 0-291948
3 Jan Vávrovský 0-311647
4 Pavel David 0-182644
5 Zdeněk Dufek 0-251439
6 Bohumil Hrubeš 0-26531
7 Vladimír Neruda 0-61723
8 František Musil 0-9716
9 Jiří Kubiska 0-11112
10 Ladislav Susko -1-11112
.Jméno a PříjmenéÚB
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Michal Šolja n1143,632
2 Jan Vávrovský n141,831
3 Jan Mácha n187,630
4 Jiří Korbel n142,629
5 Václav Kotrouš n136,228
6 Zdeněk Smejkal n133,827
7 Bohumil Hrubeš n129,226
8 Zdeněk Dufek n115,625
9 Josef Mareš n16,224
10 Josef Velich n113,623
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 František Straka 028835832
2 Pavel Plucar 011128130
3 Vlastimil Koranda 019425628
4 Pavel David 021427226
5 Jan Mácha 013222224
6 Stanislav Uher 017917922
7 Stanislav Vlk 015124320
8 Jiří Korbel 09422719
9 Vladimír Maceška 06716218
10 Vladimír Neruda 010014817
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 20.01. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 10.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 17.02. 09:00 - 16:00
RL2: Putimov u Pelhřimova
so 24.02. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Veselí nad Lužnicí
so 03.03. 09:00 - 15:00
JČL3: Pelhřimov
ne 04.03. 13:00 - 19:00
leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 20.01. 09:00 - 15:00
PLLM1: Praha
so 20.01. 13:00 - 19:00
01: Pardubice
po 22.01. 17:00 - 23:00
Turnaj "Pátecká trojka" 2018: Pátek u Poděbrad
so 27.01. 09:00 - 17:00
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
so 03.02. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
ne 04.02. 09:30 - 15:30
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00

Foto 2014

JČL-K10-2014: Milevsko (20.12.) výsledky


JČL-L9-2014: Mláka u Třeboně (2.11.) výsledky


JČL-K8-2014: Pelhřimov (25.10.) výsledky


JČL-K7-2014: Veselí nad Lužnicí (18.10.) výsledky


JČL-L8-2014: Deštná (5.10.) výsledky


JČL-V10-2014: Veselí nad Lužnicí (4.10.) výsledky


JČL-V8-2014: Božejov (31.5.) výsledky


JČL-K4-2014: Nová Včelnice (17.5.) výsledky


JČL-V7-2014: Horní Cerekev (3.5.) výsledky


JČL-V6-2014: Domanín u Třeboně (26.4.) výsledky


JČL-K3-2014: Vlastiboř (19.4.) výsledky


JČL-V5-2014: Horní Pěna (5.4.) výsledky


JČL-V4-2014: Krátošice (22.3.) výsledky


JČL-V3-2014: Bednáreček (8.3.) výsledky


JČL-K2-2014: Veselí nad Lužnicí (1.3.) výsledky


JČL-L2-2014: Mláka u Třeboně (2.2.) výsledky


JČL-K1-2014: Jindřichův Hradec (25.1.) výsledky


JČL-KTM-2014: Milevsko (turnaj mistrů) (12.1.) výsledky


JČL-VTM-2014: Veselá u Častrova (turnaj mistrů) (11.1.) výsledky


JČL-V1-2014: Deštná (4.1.) výsledky