leden 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Žádné turnaje
leden 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Žádné turnaje

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Pavel David 015378277370
2 Jiří Korbel 011188280339
3 Jan Vávrovský 011141342323
4 Vladimír Neruda 09089254306
5 Vladimír Chaluš 07060331296
6 Jiří Kubiska 05980264271
7 Zdeněk Dufek 04772257248
8 Josef Mareš 0107140-247
9 František Musil 01027582218
10 Josef Pražan 088-240208
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Pavel David +16279,4153
2 Jan Kocna -16216150
3 Václav Jirsa 0694,2147
4 Vladimír Vacek +16163144
5 Jiří Šimánek -1668,8122
6 Jan Vávrovský +26115,2111
7 Jiří Korbel 0645111
8 Josef Mareš -24121,8107
9 František Musil +3656,8102
10 Miloslav Anděl +367,294
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Josef Mareš 05210,6140
2 Václav Kotrouš +15128,8116
3 František Štych -1565,6105
4 Miloslav Anděl +3545,4101
5 František Schovanec +65101,893
6 Michal Šolja +2516,891
7 Vladimír Neruda +25-1089
8 Vladimír Šic +94129,888
9 Jiří Korbel -5486,888
10 Jiří Kubiska +45-4,680
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Jan Vávrovský 014962954342
2 Vladimír Chaluš 013392884331
3 Jiří Korbel 013222422280
4 Pavel David +111951963277
5 Jiří Kubiska +212822118264
6 Zdeněk Dufek -210622400257
7 Vladimír Neruda -110581851254
8 Josef Pražan 010402227240
9 Ladislav Susko 012511862239
10 Šárka Vondráčková 05161502216
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

leden 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Žádné turnaje
leden 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Žádné turnaje

Foto 2014

JČL-K10-2014: Milevsko (20.12.) výsledky


JČL-L9-2014: Mláka u Třeboně (2.11.) výsledky


JČL-K8-2014: Pelhřimov (25.10.) výsledky


JČL-K7-2014: Veselí nad Lužnicí (18.10.) výsledky


JČL-L8-2014: Deštná (5.10.) výsledky


JČL-V10-2014: Veselí nad Lužnicí (4.10.) výsledky


JČL-V8-2014: Božejov (31.5.) výsledky


JČL-K4-2014: Nová Včelnice (17.5.) výsledky


JČL-V7-2014: Horní Cerekev (3.5.) výsledky


JČL-V6-2014: Domanín u Třeboně (26.4.) výsledky


JČL-K3-2014: Vlastiboř (19.4.) výsledky


JČL-V5-2014: Horní Pěna (5.4.) výsledky


JČL-V4-2014: Krátošice (22.3.) výsledky


JČL-V3-2014: Bednáreček (8.3.) výsledky


JČL-K2-2014: Veselí nad Lužnicí (1.3.) výsledky


JČL-L2-2014: Mláka u Třeboně (2.2.) výsledky


JČL-K1-2014: Jindřichův Hradec (25.1.) výsledky


JČL-KTM-2014: Milevsko (turnaj mistrů) (12.1.) výsledky


JČL-VTM-2014: Veselá u Častrova (turnaj mistrů) (11.1.) výsledky


JČL-V1-2014: Deštná (4.1.) výsledky