duben 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
JČL-K4: Hadravova Rosička
so 27.04. 09:00 - 15:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 27.04. 09:00 - 16:00
JČL-N5: Deštná
ne 05.05. 13:00 - 19:00
JČL-V4: Jindřichův Hradec
so 11.05. 09:00 - 15:00
JČL-M5: Deštná
ne 12.05. 13:00 - 19:00
RL6: Holice
so 18.05. 09:00 - 15:00
JČL-V5: Božejov
so 25.05. 09:00 - 15:00
JČL-V6: Domanín u Třeboně
so 01.06. 09:00 - 15:00
duben 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
KLLM5: Klatovy
út 23.04. 17:00 - 23:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 27.04. 09:00 - 16:00
JČL-K4: Hadravova Rosička
so 27.04. 09:00 - 15:00
PLLM8-2019: Praha
ne 28.04. 00:00 - 06:00
POLLM4: Pardubice
po 29.04. 17:00 - 23:00
KM 2019: Dlouhoňovice
so 04.05. 13:30 - 21:30
PLLM9-2019: Praha
ne 05.05. 00:00 - 06:00
JČL-N5: Deštná
ne 05.05. 13:00 - 19:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Vávrovský +5885188183
2 Otakar Skala +17928139177
3 Vladimír Chaluš -273-191169
4 Pavel David +15552123169
5 Jiří Kubiska -35636145165
6 Jiří Korbel -25333136154
7 Zdeněk Dufek 0412899119
8 Bohumil Hrubeš +263892117
9 Vladimír Neruda -1323398114
10 František Musil +14218100110
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Vávrovský +1324388
2 Jan Kocna -13152,280
3 Otakar Skala 03102,279
4 Vladimír Chaluš +43107,473
5 Josef Hunger 0364,670
6 Václav Jirsa -2367,467
7 Bohumil Hrubeš -133263
8 Jiří Kubiska +532456
9 Pavel David +112120,255
10 Karel Heřmánek 0345,654
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jiří Pfajfr 03325,669
2 Ladislav Kubíček +6235158
3 Pavel David 0332452
4 Jan Vávrovský +203295,251
5 Miloslav Syrovátka -3268,650
6 Jiří Majer -2331447
7 Slobodan Ristecki +32343,246
8 Zdeněk Carboch +112314,845
9 Jindřich Novák +72322,443
10 Martin Marian +262294,643
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Vladimír Chaluš 01141898191
2 František Straka 03601415154
3 Šárka Vondráčková +25571391151
4 Jiří Kubiska -14891353145
5 Otakar Skala +23471105139
6 Jiří Korbel -25571099136
7 Vladimír Čerňanský -15551429132
8 Pavel David 0196893123
9 František Musil +2172641100
10 Zdeněk Dufek -139383899
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

duben 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
JČL-K4: Hadravova Rosička
so 27.04. 09:00 - 15:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 27.04. 09:00 - 16:00
JČL-N5: Deštná
ne 05.05. 13:00 - 19:00
JČL-V4: Jindřichův Hradec
so 11.05. 09:00 - 15:00
JČL-M5: Deštná
ne 12.05. 13:00 - 19:00
RL6: Holice
so 18.05. 09:00 - 15:00
JČL-V5: Božejov
so 25.05. 09:00 - 15:00
JČL-V6: Domanín u Třeboně
so 01.06. 09:00 - 15:00
duben 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
KLLM5: Klatovy
út 23.04. 17:00 - 23:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 27.04. 09:00 - 16:00
JČL-K4: Hadravova Rosička
so 27.04. 09:00 - 15:00
PLLM8-2019: Praha
ne 28.04. 00:00 - 06:00
POLLM4: Pardubice
po 29.04. 17:00 - 23:00
KM 2019: Dlouhoňovice
so 04.05. 13:30 - 21:30
PLLM9-2019: Praha
ne 05.05. 00:00 - 06:00
JČL-N5: Deštná
ne 05.05. 13:00 - 19:00

Foto 2014

JČL-K10-2014: Milevsko (20.12.) výsledky


JČL-L9-2014: Mláka u Třeboně (2.11.) výsledky


JČL-K8-2014: Pelhřimov (25.10.) výsledky


JČL-K7-2014: Veselí nad Lužnicí (18.10.) výsledky


JČL-L8-2014: Deštná (5.10.) výsledky


JČL-V10-2014: Veselí nad Lužnicí (4.10.) výsledky


JČL-V8-2014: Božejov (31.5.) výsledky


JČL-K4-2014: Nová Včelnice (17.5.) výsledky


JČL-V7-2014: Horní Cerekev (3.5.) výsledky


JČL-V6-2014: Domanín u Třeboně (26.4.) výsledky


JČL-K3-2014: Vlastiboř (19.4.) výsledky


JČL-V5-2014: Horní Pěna (5.4.) výsledky


JČL-V4-2014: Krátošice (22.3.) výsledky


JČL-V3-2014: Bednáreček (8.3.) výsledky


JČL-K2-2014: Veselí nad Lužnicí (1.3.) výsledky


JČL-L2-2014: Mláka u Třeboně (2.2.) výsledky


JČL-K1-2014: Jindřichův Hradec (25.1.) výsledky


JČL-KTM-2014: Milevsko (turnaj mistrů) (12.1.) výsledky


JČL-VTM-2014: Veselá u Častrova (turnaj mistrů) (11.1.) výsledky


JČL-V1-2014: Deštná (4.1.) výsledky