leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 20.01. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 10.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 17.02. 09:00 - 16:00
RL2: Putimov u Pelhřimova
so 24.02. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Veselí nad Lužnicí
so 03.03. 09:00 - 15:00
JČL3: Pelhřimov
ne 04.03. 13:00 - 19:00
leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
PP1: Praha
út 16.01. 18:00 - 00:00
JČL-V1: Nová Cerekev
so 20.01. 09:00 - 15:00
PLLM1: Praha
so 20.01. 13:00 - 19:00
01: Pardubice
po 22.01. 17:00 - 23:00
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
Turnaj "Pátecká trojka" 2018: Pátek u Poděbrad
so 27.01. 09:00 - 17:00
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
so 03.02. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
ne 04.02. 09:30 - 15:30

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Mácha 0-302454
2 Jiří Korbel 0-291948
3 Jan Vávrovský 0-311647
4 Pavel David 0-182644
5 Zdeněk Dufek 0-251439
6 Bohumil Hrubeš 0-26531
7 Vladimír Neruda 0-61723
8 František Musil 0-9716
9 Jiří Kubiska 0-11112
10 Ladislav Susko -1-11112
.Jméno a PříjmenéÚB
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Michal Šolja n1143,632
2 Jan Vávrovský n141,831
3 Jan Mácha n187,630
4 Jiří Korbel n142,629
5 Václav Kotrouš n136,228
6 Zdeněk Smejkal n133,827
7 Bohumil Hrubeš n129,226
8 Zdeněk Dufek n115,625
9 Josef Mareš n16,224
10 Josef Velich n113,623
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 František Straka 028835832
2 Pavel Plucar 011128130
3 Vlastimil Koranda 019425628
4 Pavel David 021427226
5 Jan Mácha 013222224
6 Stanislav Uher 017917922
7 Stanislav Vlk 015124320
8 Jiří Korbel 09422719
9 Vladimír Maceška 06716218
10 Vladimír Neruda 010014817
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 20.01. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 10.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 17.02. 09:00 - 16:00
RL2: Putimov u Pelhřimova
so 24.02. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Veselí nad Lužnicí
so 03.03. 09:00 - 15:00
JČL3: Pelhřimov
ne 04.03. 13:00 - 19:00
leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
PP1: Praha
út 16.01. 18:00 - 00:00
JČL-V1: Nová Cerekev
so 20.01. 09:00 - 15:00
PLLM1: Praha
so 20.01. 13:00 - 19:00
01: Pardubice
po 22.01. 17:00 - 23:00
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
Turnaj "Pátecká trojka" 2018: Pátek u Poděbrad
so 27.01. 09:00 - 17:00
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
so 03.02. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
ne 04.02. 09:30 - 15:30

Stránka hráče

Bohumil Hrubeš - 1406

2011

Dvojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.
24.6126611920,449---15-112,618022,67

Volený mariáš

Křížový mariáš

2012

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.
11.5526,258026,2582066,71023152,234117,74

Volený mariáš

Křížový mariáš

Licitovaný mariáš

2013

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.
30.13217725,2297612,38818405,615419,89

Volený mariáš

Křížový mariáš

Licitovaný mariáš

2014

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.
30.1724,527822,437818,41019138,9410320,53

Volený mariáš

Křížový mariáš + Turnaj mistrů

.25.1
1.3
19.4
17.5
6.9
28.9
18.10
25.10
6.12
20.12
Body /ÚBPr.
28.1237-31-241115-2713,14-88,867822,43

Licitovaný mariáš

2015

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.Skrt
19.162521641596613,56920-48,224615,35

Volený mariáš

Křížový mariáš + Turnaj mistrů

Licitovaný mariáš

2016

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.Skrt
13.12519,67914317,33918212,78927-22845016,59

Volený mariáš

.16.1
6.2
5.3
2.4
9.4
7.5
4.6
2.7
3.9
8.10
12.11
10.12
Body /ÚBPr.
25.-2-23202783826-24910,67-201,612519,67

Křížový mariáš + Turnaj mistrů

Licitovaný mariáš

2017

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.Skrt
13.5226,71717716,911117814,21028-421,640718,39

Volený mariáš + Turnaj mistrů

Křížový mariáš + Turnaj mistrů

Licitovaný mariáš

Jihočeská liga 2010

.LigaBVítězVB
42.Volený mariáš JČL51Josef Průša298
67.Křížový mariáš JČL11Pavel David258
36.Mariášový dvojboj JČL62Pavel David493

Jihočeská liga 2009

.LigaBVítězVB
71.Volený mariáš JČL22Zdeněk Janeček265
34.Křížový mariáš JČL60Jaromír Lang234
33.Mariášový dvojboj JČL82Zdeněk Janeček425

Jihočeská liga 2007

.LigaBVítězVB
84.Křížový mariáš JČL9Josef Krejčí204