prosinec 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
JČL-V10: Častrov
so 22.12. 09:00 - 15:00
JČL-N1: Jindřichův Hradec
ne 06.01. 13:00 - 19:00
JČL-K1: Borovany u Bernartic
so 12.01. 09:00 - 15:00
JČL-M1: Jindřichův Hradec
ne 13.01. 13:00 - 19:00
JČL-V1: Nová Cerekev
so 19.01. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Tábor
so 26.01. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Týn nad Vltavou
so 02.02. 09:00 - 15:00
JČL-N2: Veselí nad Lužnicí
ne 03.02. 13:00 - 19:00
prosinec 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
JČL-V10: Častrov
so 22.12. 09:00 - 15:00
VM 2018: Jablonné v Podještědí
ne 23.12. 09:00 - 15:00
KM-HB 2018: Libice nad Doubravou
st 26.12. 11:00 - 19:00
KM 2018: Libčany
st 26.12. 13:00 - 19:00
KM 2018: Kamenec u Poličky
pá 28.12. 15:00 - 21:00
KM 2018: Třebosice
so 29.12. 09:30 - 15:30
KM 2018: Miřetín
ne 30.12. 16:00 - 22:00
KM 2018: Hlízov
ne 30.12. 17:40 - 01:40

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Vávrovský 0197217354591
2 Pavel David 0178190329533
3 Jiří Kubiska 0176152369513
4 Zdeněk Dufek 0146163362490
5 Vladimír Neruda 0158171277468
6 Jan Mácha 0103180259413
7 Jiří Korbel 090173224375
8 Otakar Skala 099120284361
9 František Musil 07388333328
10 Josef Mareš 0129197-326
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Kocna 09441,6223
2 Jan Vávrovský 09424,4197
3 Pavel David 09160,8178
4 Jiří Kubiska 09231,8176
5 Vladimír Neruda 09213,5158
6 Vladimír Vacek +18118,6157
7 Zdeněk Dufek +28160,5146
8 Jiří Pfaifr +26212,2139
9 Roman Zikmund +28173,4136
10 Ladislav Němec -49-25,8133
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Vávrovský 010198,8217
2 Josef Mareš 010176197
3 Michal Šolja 09270,6195
4 Pavel David 010176,4190
5 Jaromír Lang 01071,6182
6 Jan Mácha 01076,6180
7 Jiří Korbel 010142173
8 Vladimír Neruda +110130,6171
9 Zdeněk Dufek -19119163
10 Jiří Kubiska 01041,8152
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Stanislav Vlk +29813208369
2 Jiří Kubiska 010353088369
3 Zdeněk Dufek -26692926362
4 Vladimír Chaluš +1-9953830355
5 Jan Vávrovský -1-2522375354
6 František Musil 03132391333
7 Pavel David +110263129329
8 František Straka -1362420308
9 Otakar Skala 07201996284
10 Šárka Vondráčková 01031893277
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

prosinec 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
JČL-V10: Častrov
so 22.12. 09:00 - 15:00
JČL-N1: Jindřichův Hradec
ne 06.01. 13:00 - 19:00
JČL-K1: Borovany u Bernartic
so 12.01. 09:00 - 15:00
JČL-M1: Jindřichův Hradec
ne 13.01. 13:00 - 19:00
JČL-V1: Nová Cerekev
so 19.01. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Tábor
so 26.01. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Týn nad Vltavou
so 02.02. 09:00 - 15:00
JČL-N2: Veselí nad Lužnicí
ne 03.02. 13:00 - 19:00
prosinec 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
JČL-V10: Častrov
so 22.12. 09:00 - 15:00
VM 2018: Jablonné v Podještědí
ne 23.12. 09:00 - 15:00
KM-HB 2018: Libice nad Doubravou
st 26.12. 11:00 - 19:00
KM 2018: Libčany
st 26.12. 13:00 - 19:00
KM 2018: Kamenec u Poličky
pá 28.12. 15:00 - 21:00
KM 2018: Třebosice
so 29.12. 09:30 - 15:30
KM 2018: Miřetín
ne 30.12. 16:00 - 22:00
KM 2018: Hlízov
ne 30.12. 17:40 - 01:40

Stránka hráče

Kuc Radek - 947

V této kategorii nejsou žádné články. Jsou li na stránce zobrazeny podkategorie, mohou obsahovat články.