leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
RL1: Mělník
so 18.01. 09:00 - 15:00
JČL-K1: Tábor
so 25.01. 09:00 - 15:00
JČL-V2: Nová Cerekev
so 01.02. 09:00 - 15:00
JČL2: Svatkovice
ne 02.02. 13:00 - 19:00
RL2: Bratronice U Kladna
so 08.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Svatkovice
ne 09.02. 13:00 - 19:00
JČL-V3: Veselá u Častrova
so 15.02. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Svatkovice
so 22.02. 09:00 - 15:00
leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
KM-SČL 2020: Ústí nad Labem
so 18.01. 00:00 - 06:00
KM-HB 2020: Radostín
so 18.01. 00:00 - 06:00
RL1: Mělník
so 18.01. 09:00 - 15:00
POLLM1: Pardubice
po 20.01. 17:00 - 23:00
KM-MU 2020: Jindice
so 25.01. 00:00 - 08:00
JČL-K1: Tábor
so 25.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
so 25.01. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
ne 26.01. 09:30 - 15:30

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jiří Korbel 032-5258
2 Josef Pražan 012-6042
3 Pavel David 017-4741
4 Jan Vávrovský 016-4137
5 Vladimír Chaluš 04-4527
6 Otakar Skala 013-2425
7 František Schovanec 021-624
8 Jiří Kubiska +17-2721
9 Vladimír Neruda -110-2121
10 František Musil 011-1720
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jiří Korbel n121,832
2 Vladimír Vacek n141,430
3 Zdeněk Peťas n154,628
4 Václav Jirsa n14326
5 Michal Šolja n14024
6 Miloslav Anděl n13723
7 Aleš Houska n1-4,622
8 František Schovanec n112,621
9 Ladislav Němec n115,820
10 Jiří Šimánek n18,419
.Jméno a PříjmenéÚB
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Josef Pražan +242156760
2 Jiří Korbel +215941852
3 Pavel David +216148347
4 Vladimír Chaluš -336148645
5 Jan Vávrovský -324328141
6 Zdeněk Dufek 019041039
7 Jiří Kubiska +115832527
8 Otakar Skala +313414424
9 František Straka +35215422
10 Vladimír Neruda 06513421
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
RL1: Mělník
so 18.01. 09:00 - 15:00
JČL-K1: Tábor
so 25.01. 09:00 - 15:00
JČL-V2: Nová Cerekev
so 01.02. 09:00 - 15:00
JČL2: Svatkovice
ne 02.02. 13:00 - 19:00
RL2: Bratronice U Kladna
so 08.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Svatkovice
ne 09.02. 13:00 - 19:00
JČL-V3: Veselá u Častrova
so 15.02. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Svatkovice
so 22.02. 09:00 - 15:00
leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
KM-SČL 2020: Ústí nad Labem
so 18.01. 00:00 - 06:00
KM-HB 2020: Radostín
so 18.01. 00:00 - 06:00
RL1: Mělník
so 18.01. 09:00 - 15:00
POLLM1: Pardubice
po 20.01. 17:00 - 23:00
KM-MU 2020: Jindice
so 25.01. 00:00 - 08:00
JČL-K1: Tábor
so 25.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
so 25.01. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
ne 26.01. 09:30 - 15:30

Stránka hráče

Václav Mikšovský - 0

2011

Dvojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.
42.03315422,25---6-87,45424

Volený mariáš

Křížový mariáš

2012

Křížový mariáš

2013

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.
44.03714827,65---6-994829,17

Volený mariáš

Křížový mariáš

2014

Křížový mariáš

.25.1
1.3
19.4
17.5
6.9
28.9
18.10
25.10
6.12
20.12
Body /ÚBPr.
23.-1113-353---1011,2117,019514,4
2015

Křížový mariáš + Turnaj mistrů

.24.1
7.2
29.3
18.4
23.5
5.9
26.9
17.10
5.12
19.12
Body /ÚBPr.
29.-21--44-15--212,757,66120,5
2016

Křížový mariáš + Turnaj mistrů

2017
2018

Křížový mariáš

2019

Křížový mariáš

Jihočeská liga 2010

.LigaBVítězVB
73.Volený mariáš JČL22Josef Průša298
33.Křížový mariáš JČL56Pavel David258
33.Mariášový dvojboj JČL78Pavel David493

Jihočeská liga 2009

.LigaBVítězVB
94.Volený mariáš JČL4Zdeněk Janeček265
84.Křížový mariáš JČL2Jaromír Lang234
41.Mariášový dvojboj JČL6Zdeněk Janeček425

Jihočeská liga 2008

.LigaBVítězVB
89.Volený mariáš JČL7Zdeněk Janeček283
66.Křížový mariáš JČL17Zdeněk Janeček211
34.Mariášový dvojboj JČL24Zdeněk Janeček494

Jihočeská liga 2007

.LigaBVítězVB
55.Volený mariáš JČL41Pavel David241

Jihočeská liga 2006

.LigaBVítězVB
93.Volený mariáš JČL6Ladislav Němec253