listopad 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
JČL-V9: Veselí nad Lužnicí
so 01.12. 09:00 - 15:00
TM: Praha
so 08.12. 09:00 - 16:00
JČL-K10: Deštná
so 15.12. 09:00 - 15:00
JČL-V10: Častrov
so 22.12. 09:00 - 15:00
listopad 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2018: Doksy u Kladna
so 24.11. 09:00 - 16:00
JČL-V9: Veselí nad Lužnicí
so 01.12. 09:00 - 15:00
VM 2018: Horní Krnsko
so 01.12. 09:00 - 15:00
KM-HB 2018: Studnice u Hlinska
so 01.12. 09:00 - 17:00
TM: Praha
so 08.12. 09:00 - 16:00
TM2018: Praha
so 08.12. 09:00 - 15:30
KM-HB 2018: Klouzovy
so 08.12. 09:00 - 17:00
KM 2018: Letohrad
so 08.12. 11:00 - 17:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Vávrovský 0170189356537
2 Pavel David +1151167340488
3 Jiří Kubiska +1150142375480
4 Zdeněk Dufek -2125154363461
5 Vladimír Neruda 0162142287448
6 Jan Mácha 0120159266412
7 Otakar Skala 0118118286379
8 Jiří Korbel +198158224368
9 František Musil +17381340324
10 Vladimír Chaluš -2115-357294
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Kocna 08368,2191
2 Jan Vávrovský 08212,8170
3 Vladimír Neruda +28252,3162
4 Pavel David 0851,8151
5 Jiří Kubiska -28181,2150
6 Ladislav Němec 0831,8138
7 Jiří Šimánek 0880,8131
8 Zdeněk Dufek 07141,1125
9 Václav Jirsa +2876,2125
10 Jan Mácha +26120120
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Vávrovský 09-98189
2 Josef Mareš 09-60,4178
3 Michal Šolja +38-6,2168
4 Pavel David +39-82167
5 Jan Mácha +39-173,4159
6 Jiří Korbel -19-131,8158
7 Jaromír Lang -39-178157
8 Zdeněk Dufek -58-121,8154
9 Vladimír Neruda 09-149,2142
10 Jiří Kubiska +29-222,8142
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Stanislav Vlk 09813208378
2 Jiří Kubiska 010353088375
3 Zdeněk Dufek +26692926363
4 Vladimír Chaluš 0-9953830357
5 Jan Vávrovský -2-2522375356
6 Pavel David +110263129340
7 František Musil -13132391340
8 František Straka 0362420313
9 Vladimír Neruda +18931674287
10 Otakar Skala -17201996286
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

listopad 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
JČL-V9: Veselí nad Lužnicí
so 01.12. 09:00 - 15:00
TM: Praha
so 08.12. 09:00 - 16:00
JČL-K10: Deštná
so 15.12. 09:00 - 15:00
JČL-V10: Častrov
so 22.12. 09:00 - 15:00
listopad 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2018: Doksy u Kladna
so 24.11. 09:00 - 16:00
JČL-V9: Veselí nad Lužnicí
so 01.12. 09:00 - 15:00
VM 2018: Horní Krnsko
so 01.12. 09:00 - 15:00
KM-HB 2018: Studnice u Hlinska
so 01.12. 09:00 - 17:00
TM: Praha
so 08.12. 09:00 - 16:00
TM2018: Praha
so 08.12. 09:00 - 15:30
KM-HB 2018: Klouzovy
so 08.12. 09:00 - 17:00
KM 2018: Letohrad
so 08.12. 11:00 - 17:00

Kalendář Turnajů

pátek, 15. červen 2018
Nebyly nalezeny žádné Turnaje