únor 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
RL2: Putimov u Pelhřimova
so 24.02. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Veselí nad Lužnicí
so 03.03. 09:00 - 15:00
JČL3: Pelhřimov
ne 04.03. 13:00 - 19:00
RL3: Žlutice
so 10.03. 09:00 - 15:00
Major2: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 17.03. 09:00 - 16:00
RL4: Sokolov
so 24.03. 09:00 - 15:00
JČL-K4: Veselí nad Lužnicí
so 31.03. 09:00 - 15:00
JČL4: Milevsko
ne 01.04. 13:00 - 19:00
únor 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
RL2: Putimov u Pelhřimova
so 24.02. 09:00 - 15:00
02: Pardubice
po 26.02. 17:00 - 23:00
JČL-K3: Veselí nad Lužnicí
so 03.03. 09:00 - 15:00
PLLM2: Praha
so 03.03. 13:00 - 19:00
JČL3: Pelhřimov
ne 04.03. 13:00 - 19:00
RL3: Žlutice
so 10.03. 09:00 - 15:00
JČL-M3: Pelhřimov
ne 11.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
út 13.03. 18:00 - 00:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Vávrovský 05239102142
2 Jan Mácha 0225565110
3 Jiří Korbel 0384750110
4 Vladimír Neruda 0462960105
5 Jiří Kubiska 05408798
6 Pavel David +144186896
7 Josef Mareš +22755-82
8 Otakar Skala +332303580
9 Michal Šolja +33049-79
10 Zdeněk Dufek -45395873
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Kocna +7299,257
2 Jiří Kubiska +1212854
3 Jan Vávrovský +62114,452
4 Vladimír Neruda -32136,846
5 Ladislav Němec -3245,246
6 Pavel David +13264,444
7 Jiří Korbel 029,638
8 Vladimír Vacek -3254,837
9 Jiří Šimánek +7210,634
10 Josef Štoidl +523,634
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Václav Kotrouš +42116,660
2 Jan Mácha +1299,455
3 Josef Mareš +6270,255
4 Michal Šolja -32149,849
5 Jiří Korbel -1244,647
6 Jiří Majer +10257,645
7 Josef Velich +3219,842
8 František Štych +1020,841
9 Miloslav Anděl +1123940
10 Jan Vávrovský -8241,839
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Jan Vávrovský 0405995102
2 Stanislav Vlk 039782288
3 Jiří Kubiska +219371187
4 František Straka 015755583
5 Pavel David -217250868
7 Jan Mácha +330149565
6 František Musil +517050965
8 Vladimír Neruda 022638960
9 Zdeněk Dufek +8-16334858
10 Vladimír Chaluš -1-22460657
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

únor 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
RL2: Putimov u Pelhřimova
so 24.02. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Veselí nad Lužnicí
so 03.03. 09:00 - 15:00
JČL3: Pelhřimov
ne 04.03. 13:00 - 19:00
RL3: Žlutice
so 10.03. 09:00 - 15:00
Major2: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 17.03. 09:00 - 16:00
RL4: Sokolov
so 24.03. 09:00 - 15:00
JČL-K4: Veselí nad Lužnicí
so 31.03. 09:00 - 15:00
JČL4: Milevsko
ne 01.04. 13:00 - 19:00
únor 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
RL2: Putimov u Pelhřimova
so 24.02. 09:00 - 15:00
02: Pardubice
po 26.02. 17:00 - 23:00
JČL-K3: Veselí nad Lužnicí
so 03.03. 09:00 - 15:00
PLLM2: Praha
so 03.03. 13:00 - 19:00
JČL3: Pelhřimov
ne 04.03. 13:00 - 19:00
RL3: Žlutice
so 10.03. 09:00 - 15:00
JČL-M3: Pelhřimov
ne 11.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
út 13.03. 18:00 - 00:00

Kalendář Turnajů

Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy

Stáhnout jako soubor iCal
x
Od sobota, 3. únor 2018 -  09:30
Do neděle, 4. únor 2018 - 15:30
od Shlédnutí : 20181802
Počet osob : Sloup u České Lípy - rekreační středisko Bílina

Zpět