únor 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
JČL-V2: Horní Cerekev
so 23.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 23.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 03.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 09.03. 09:00 - 15:00
JČL-M3: Pelhřimov
ne 10.03. 13:00 - 19:00
Major2: Pardubice
so 16.03. 09:00 - 16:00
RL4: Sokolov
so 23.03. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Mrač
so 30.03. 10:00 - 16:00
únor 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
JČL-V2: Horní Cerekev
so 23.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 23.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 03.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 09.03. 09:00 - 15:00
JČL-M3: Pelhřimov
ne 10.03. 13:00 - 19:00
Major2: Pardubice
so 16.03. 09:00 - 16:00
RL4: Sokolov
so 23.03. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Mrač
so 30.03. 10:00 - 16:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Pavel David +224436097
2 Vladimír Neruda -128337096
3 Jiří Kubiska -12759781
4 Jiří Pfaifr +52056-76
5 Zdeněk Dufek +118285473
6 Jan Vávrovský +232213872
7 Otakar Skala 022284372
8 Jiří Korbel -42917769
9 Vladimír Chaluš -416-8961
10 František Musil 013184554
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Vávrovský n178,632
2 Jan Kocna n192,431
3 Josef Hunger n141,230
4 Jiří Korbel n125,629
5 Vladimír Neruda n123,428
6 Jiří Kubiska n12827
7 Jaroslav Hašek n113,226
8 Roman Zikmund n140,825
9 Pavel David n140,424
10 Karel Heřmánek n117,423
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jiří Pfaifr +5253,856
2 Miloslav Syrovátka +7268,650
3 Pavel David -1260,643
4 Jiří Majer +7239,242
5 Vladimír Neruda +2529233
6 František Schovanec +1221,433
7 Michal Foit n1149,432
8 Ladislav Kubíček -7165,232
9 František Štych +27226,231
10 Slobodan Ristecki -7146,430
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Jiří Kubiska 033594897
2 Vladimír Chaluš +2-15484089
3 Jiří Korbel -116261577
4 Vladimír Neruda -116535270
5 Pavel David +35630260
6 Stanislav Vlk +518439358
7 František Straka -2-17532857
8 Zdeněk Dufek +18037254
9 Šárka Vondráčková -310443351
10 Ladislav Susko +914635045
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

únor 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
JČL-V2: Horní Cerekev
so 23.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 23.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 03.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 09.03. 09:00 - 15:00
JČL-M3: Pelhřimov
ne 10.03. 13:00 - 19:00
Major2: Pardubice
so 16.03. 09:00 - 16:00
RL4: Sokolov
so 23.03. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Mrač
so 30.03. 10:00 - 16:00
únor 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
JČL-V2: Horní Cerekev
so 23.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 23.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 03.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 09.03. 09:00 - 15:00
JČL-M3: Pelhřimov
ne 10.03. 13:00 - 19:00
Major2: Pardubice
so 16.03. 09:00 - 16:00
RL4: Sokolov
so 23.03. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Mrač
so 30.03. 10:00 - 16:00

Kalendář Turnajů

JČL-V8: Kolence

Stáhnout jako soubor iCal
x
sobota, 27. říjen 2018, 09:00 - 15:00
od Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Shlédnutí : 20183125

Dne 27.10.2018 se bude od 09:00 konal 8. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Kolence - pohostinství U Pavla, pořadatel: Korecký). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

Začátek:
sobota 27.10.2018 9:00:00
Startovné:
200 Kč (v ceně je 30 Kč do průběžné soutěže, ranní polévka, hlavní jídlo, nejméně 20 cen a zajištění administrativy)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový volený mariáš (Soutěžní řád voleného mariáše JČL ).
Hraje se 5 kol (5 x 1 hodina).
Předpokládaný konec v 15:30 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Kolence - pohostinství U Pavla (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Počet osob : Kolence - pohostinství U Pavla

Zpět