září 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
RL8: Kladruby u Stříbra
so 21.09. 09:00 - 15:00
RL9: Budislavice
so 05.10. 09:00 - 15:00
JČL-N8: Tábor
ne 06.10. 13:00 - 19:00
JČL-V8: Kolence
so 12.10. 09:00 - 15:00
JČL-M8: Tábor
ne 13.10. 13:00 - 19:00
JČL-K7: Borovany u Bernartic
so 19.10. 10:00 - 16:00
JČL9: Hořepník
ne 20.10. 13:00 - 19:00
RL10: Hostivař
so 26.10. 09:00 - 15:00
září 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
RL8: Kladruby u Stříbra
so 21.09. 09:00 - 15:00
RL9: Budislavice
so 05.10. 09:00 - 15:00
JČL-N8: Tábor
ne 06.10. 13:00 - 19:00
JČL-V8: Kolence
so 12.10. 09:00 - 15:00
JČL-M8: Tábor
ne 13.10. 13:00 - 19:00
JČL-K7: Borovany u Bernartic
so 19.10. 10:00 - 16:00
JČL9: Hořepník
ne 20.10. 13:00 - 19:00
RL10: Hostivař
so 26.10. 09:00 - 15:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Vávrovský 0163117213387
2 Jiří Kubiska 011981250325
3 Pavel David 013776205316
4 Vladimír Chaluš 0161-270296
5 Jiří Korbel 09985224296
6 Otakar Skala 012158216287
7 Vladimír Neruda 071106169262
8 Zdeněk Dufek 07260225245
9 Ladislav Susko 04987161217
10 Ladislav Němec 0148-124210
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Kocna 07318,8167
2 Jan Vávrovský +17298,8163
3 Vladimír Chaluš -17223,4161
4 Ladislav Němec 07205,8148
5 Pavel David 06213,6137
6 Roman Zikmund +1725,6123
7 Otakar Skala -1757,8121
8 Jiří Kubiska +1721119
9 Jiří Šimánek +87-19,4112
10 Vladimír Vacek +17-17,6109
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jiří Pfajfr +1690,6124
2 Ladislav Kubíček -15150122
3 Jan Vávrovský 06149,2117
4 Josef Mareš 06155,4113
5 Vladimír Neruda +15154,8106
6 František Schovanec +354494
7 Ladislav Susko -24158,487
8 Jiří Majer +3599,285
9 Jiří Korbel +16108,485
10 Jiří Kubiska -26-5781
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 František Straka 04872650277
2 Vladimír Chaluš 0-2072757270
3 Jiří Kubiska 09162457250
4 Šárka Vondráčková 08351869227
5 Zdeněk Dufek +26771636225
6 Jiří Korbel 06761921224
7 Otakar Skala -24221441216
8 Jan Vávrovský +1-71768213
9 Pavel David +12501688205
10 Vladimír Čerňanský -21081530186
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

září 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
RL8: Kladruby u Stříbra
so 21.09. 09:00 - 15:00
RL9: Budislavice
so 05.10. 09:00 - 15:00
JČL-N8: Tábor
ne 06.10. 13:00 - 19:00
JČL-V8: Kolence
so 12.10. 09:00 - 15:00
JČL-M8: Tábor
ne 13.10. 13:00 - 19:00
JČL-K7: Borovany u Bernartic
so 19.10. 10:00 - 16:00
JČL9: Hořepník
ne 20.10. 13:00 - 19:00
RL10: Hostivař
so 26.10. 09:00 - 15:00
září 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
RL8: Kladruby u Stříbra
so 21.09. 09:00 - 15:00
RL9: Budislavice
so 05.10. 09:00 - 15:00
JČL-N8: Tábor
ne 06.10. 13:00 - 19:00
JČL-V8: Kolence
so 12.10. 09:00 - 15:00
JČL-M8: Tábor
ne 13.10. 13:00 - 19:00
JČL-K7: Borovany u Bernartic
so 19.10. 10:00 - 16:00
JČL9: Hořepník
ne 20.10. 13:00 - 19:00
RL10: Hostivař
so 26.10. 09:00 - 15:00

Kalendář Turnajů

JČL-V5: Božejov

Stáhnout jako soubor iCal
x
sobota, 25. květen 2019, 09:00 - 15:00
od Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Shlédnutí : 20193108

Dne 25.5.2019 se bude od 09:00 konal 5. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Božejov - pohostinství, pořadatel: Šimánek). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

Začátek:
sobota 25.5.2019 9:00:00
Startovné:
200 Kč (v ceně je 30 Kč do průběžné soutěže, ranní polévka, hlavní jídlo, nejméně 20 cen a zajištění administrativy)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový volený mariáš (Soutěžní řád voleného mariáše JČL ).
Hraje se 5 kol (5 x 1 hodina).
Předpokládaný konec v 15:30 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Božejov - pohostinství (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Počet osob : Božejov - pohostinství

Zpět