únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 07.03. 09:00 - 15:00
JČL-M3: Pelhřimov
ne 08.03. 13:00 - 19:00
JČL-K3: Košetice
so 14.03. 09:00 - 15:00
Major2: Pardubice
so 21.03. 09:00 - 16:00
JČL-V4: Kolence
so 21.03. 09:00 - 15:00
JČL-K4: Soběslav
so 28.03. 09:00 - 15:00
únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
Tradiční odpolední 2020: Hlízov
so 29.02. 12:00 - 18:00
Bubovice2 2020: Bubovice
ne 01.03. 00:00 - 08:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
út 03.03. 18:10 - 00:10
PP3: Praha
st 04.03. 18:10 - 00:10
KM-MU 2020: Malešov
so 07.03. 00:00 - 06:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 07.03. 09:00 - 15:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jiří Korbel +17239102162
2 Pavel David -1744765154
3 František Schovanec +2616116130
4 Josef Pražan -156-116114
5 František Musil +3515124114
6 Vladimír Chaluš -2362599111
7 Josef Mareš +34563-108
8 Vladimír Neruda +133336297
9 Jan Vávrovský -36406094
10 Zdeněk Dufek -329178388
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Václav Jirsa 0378,679
2 Vladimír Vacek 0310777
3 Pavel David +1311074
4 Jiří Korbel -1337,672
5 Jan Kocna 0378,469
6 Jiří Šimánek +3348,668
7 Jan Vávrovský -138664
8 František Schovanec -134761
9 Josef Pražan +2312,256
10 Michal Šolja 0327,252
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Josef Mareš 02149,863
2 František Schovanec 028361
3 František Musil +8248,251
4 Václav Kotrouš +826848
5 František Štych +1250,448
6 Pavel David -1288,847
7 Jiří Pfajfr +2247,247
8 Jiří Korbel +1824139
9 Ladislav Susko -62-20,637
10 Vladimír Neruda +32-11,433
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Josef Pražan 07471262116
2 Jiří Korbel 03841019102
3 Vladimír Chaluš 0820100799
4 Zdeněk Dufek 049090483
5 Jiří Kubiska 041163471
6 Pavel David 022857065
8 František Straka +224242162
7 Vladimír Neruda +219545362
9 Jan Vávrovský -231234260
10 Šárka Vondráčková -262548754
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 07.03. 09:00 - 15:00
JČL-M3: Pelhřimov
ne 08.03. 13:00 - 19:00
JČL-K3: Košetice
so 14.03. 09:00 - 15:00
Major2: Pardubice
so 21.03. 09:00 - 16:00
JČL-V4: Kolence
so 21.03. 09:00 - 15:00
JČL-K4: Soběslav
so 28.03. 09:00 - 15:00
únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
Tradiční odpolední 2020: Hlízov
so 29.02. 12:00 - 18:00
Bubovice2 2020: Bubovice
ne 01.03. 00:00 - 08:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
út 03.03. 18:10 - 00:10
PP3: Praha
st 04.03. 18:10 - 00:10
KM-MU 2020: Malešov
so 07.03. 00:00 - 06:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 07.03. 09:00 - 15:00

Kalendář Turnajů

JČL-V2: Nová Cerekev

Stáhnout jako soubor iCal
x
sobota, 1. únor 2020, 09:00 - 15:00
od Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Shlédnutí : 20203103

Dne 1.2.2020 se od 09:00 konal 2. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Nová Cerekev - úřad městyse, pořadatel: Kozel, Kubiska).

Začátek:
sobota 1.2.2020 9:00:00
Startovné:
200 Kč (v ceně je 30 Kč do průběžné soutěže, ranní polévka, hlavní jídlo, nejméně 20 cen a zajištění administrativy)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový volený mariáš (Soutěžní řád voleného mariáše JČL ).
Hraje se 5 kol (5 x 1 hodina).
Předpokládaný konec v 15:30 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Nová Cerekev - úřad městyse (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Počet osob : Nová Cerekev - úřad městyse

Zpět