červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-M6: Hadravova Rosička
ne 05.07. 13:00 - 19:00
JČL-K4: Hadravova Rosička
ne 12.07. 09:00 - 15:00
JČL-K5: Košetice
so 08.08. 09:00 - 15:00
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
JČL-V6: Počátky
so 05.09. 09:00 - 15:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 06.09. 13:00 - 19:00
Major4: Kladruby u Stříbra
so 12.09. 09:00 - 16:00
Major4: Kladruby u Stříbra
ne 13.09. 09:00 - 16:00
červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-M6: Hadravova Rosička
ne 05.07. 13:00 - 19:00
JČL-K4: Hadravova Rosička
ne 12.07. 09:00 - 15:00
JČL-K5: Košetice
so 08.08. 09:00 - 15:00
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
JČL-V6: Počátky
so 05.09. 09:00 - 15:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 06.09. 13:00 - 19:00
Major4: Kladruby u Stříbra
so 12.09. 09:00 - 16:00
Major4: Kladruby u Stříbra
ne 13.09. 09:00 - 16:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jiří Korbel 010763215278
2 Pavel David 012148200269
3 Jan Vávrovský 01015237225
4 Vladimír Chaluš 05452229221
5 Vladimír Neruda 08447175219
6 Josef Pražan 088-222199
7 Josef Mareš 010786-193
8 Zdeněk Dufek 04748185188
9 Jiří Kubiska 04543186181
10 František Musil 0785453159
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Kocna +35175,4128
2 Pavel David 05184121
3 Jiří Šimánek +2596,8119
4 Václav Jirsa +2596,6119
5 Vladimír Vacek -45142114
6 Josef Mareš +34121,8107
7 Jiří Korbel -4555,2107
8 Jan Vávrovský -15117101
9 Josef Pražan -1518,688
10 Vladimír Neruda +654184
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Josef Mareš 03157,286
2 František Štych +2368,269
3 Václav Kotrouš +239765
4 Jiří Korbel +434963
5 František Schovanec -3376,661
6 Josef Velich +1024954
7 František Musil -4315,654
8 Vladimír Chaluš +10342,452
9 Zdeněk Dufek +20246,848
10 Kamila Dneboská +2238,448
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Jan Vávrovský +19782050237
2 Vladimír Chaluš +15691984229
3 Josef Pražan -28202034222
4 Jiří Korbel 08991798215
5 Pavel David 07291581200
6 Jiří Kubiska +26611575186
7 Zdeněk Dufek -16161749185
8 Vladimír Neruda -17801237175
9 František Straka 06821465163
10 Ladislav Susko +27561385153
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-M6: Hadravova Rosička
ne 05.07. 13:00 - 19:00
JČL-K4: Hadravova Rosička
ne 12.07. 09:00 - 15:00
JČL-K5: Košetice
so 08.08. 09:00 - 15:00
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
JČL-V6: Počátky
so 05.09. 09:00 - 15:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 06.09. 13:00 - 19:00
Major4: Kladruby u Stříbra
so 12.09. 09:00 - 16:00
Major4: Kladruby u Stříbra
ne 13.09. 09:00 - 16:00
červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-M6: Hadravova Rosička
ne 05.07. 13:00 - 19:00
JČL-K4: Hadravova Rosička
ne 12.07. 09:00 - 15:00
JČL-K5: Košetice
so 08.08. 09:00 - 15:00
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
JČL-V6: Počátky
so 05.09. 09:00 - 15:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 06.09. 13:00 - 19:00
Major4: Kladruby u Stříbra
so 12.09. 09:00 - 16:00
Major4: Kladruby u Stříbra
ne 13.09. 09:00 - 16:00

Kalendář Turnajů

JČL-M4: Deštná

Stáhnout jako soubor iCal
x
neděle, 7. červen 2020, 00:00 - 06:00
od Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Shlédnutí : 20207105

Dne 7.6.2020 se od 00:00 konal 4. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Deštná - kulturní dům, pořadatel: David).

Začátek:
neděle 7.6.2020 0:00:00
Startovné:
50 Kč (v ceně je 30Kč do průběžné soutěže, 10Kč pro IT zabezpeční turnaje a 10Kč jde na ceny pro první tři hráče tunaje - př.: účast 20 hráčů 100Kč - 60Kč - 40Kč)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový licitovaný mariáš.
Hrají se 1 kol (2 x 2 hodina).
Předpokládaný konec v 17:15 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Deštná - kulturní dům (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Počet osob : Deštná - kulturní dům

Zpět