září 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
JČL-N8: Tábor
so 03.10. 13:00 - 19:00
JČL-K+EXT6: Mrač
ne 04.10. 09:00 - 15:00
RL7: místo neurčeno
so 10.10. 09:00 - 15:00
JČL-M8: Tábor
ne 11.10. 13:00 - 19:00
JČL-K+EXT7: Borovany u Bernartic
so 17.10. 09:00 - 15:00
JČL9: Hořepník
ne 18.10. 13:00 - 19:00
RL8: Budislavice
so 24.10. 09:00 - 15:00
JČL-M9: Hořepník
ne 25.10. 13:00 - 19:00
září 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
JČL-N8: Tábor
so 03.10. 13:00 - 19:00
JČL-K+EXT6: Mrač
ne 04.10. 09:00 - 15:00
RL7: místo neurčeno
so 10.10. 09:00 - 15:00
JČL-M8: Tábor
ne 11.10. 13:00 - 19:00
JČL-K+EXT7: Borovany u Bernartic
so 17.10. 09:00 - 15:00
JČL9: Hořepník
ne 18.10. 13:00 - 19:00
RL8: Budislavice
so 24.10. 09:00 - 15:00
JČL-M9: Hořepník
ne 25.10. 13:00 - 19:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Pavel David 015378234348
2 Jiří Korbel 011188255327
3 Jan Vávrovský 011141303304
4 Vladimír Neruda 09089240299
5 Vladimír Chaluš 07060267264
6 Jiří Kubiska 05980234256
7 Zdeněk Dufek 04772257248
8 Josef Mareš 0107140-247
9 František Musil 01027581218
10 Josef Pražan 088-240208
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Pavel David +16279,4153
2 Jan Kocna -16216150
3 Václav Jirsa 0694,2147
4 Vladimír Vacek +16163144
5 Jiří Šimánek -1668,8122
6 Jan Vávrovský +26115,2111
7 Jiří Korbel 0645111
8 Josef Mareš -24121,8107
9 František Musil +3656,8102
10 Miloslav Anděl +367,294
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Josef Mareš 05210,6140
2 Václav Kotrouš +15128,8116
3 František Štych -1565,6105
4 Miloslav Anděl +3545,4101
5 František Schovanec +65101,893
6 Michal Šolja +2516,891
7 Vladimír Neruda +25-1089
8 Vladimír Šic +94129,888
9 Jiří Korbel -5486,888
10 Jiří Kubiska +45-4,680
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Jan Vávrovský 013592627303
2 Vladimír Chaluš 010812349267
3 Zdeněk Dufek +210622400257
4 Jiří Korbel -112652271255
5 Josef Pražan -110402227240
6 Vladimír Neruda +29981770240
7 Jiří Kubiska -111982035234
8 Pavel David -19801752234
9 Ladislav Susko 011161627195
10 František Straka +18081721188
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

září 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
JČL-N8: Tábor
so 03.10. 13:00 - 19:00
JČL-K+EXT6: Mrač
ne 04.10. 09:00 - 15:00
RL7: místo neurčeno
so 10.10. 09:00 - 15:00
JČL-M8: Tábor
ne 11.10. 13:00 - 19:00
JČL-K+EXT7: Borovany u Bernartic
so 17.10. 09:00 - 15:00
JČL9: Hořepník
ne 18.10. 13:00 - 19:00
RL8: Budislavice
so 24.10. 09:00 - 15:00
JČL-M9: Hořepník
ne 25.10. 13:00 - 19:00
září 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
JČL-N8: Tábor
so 03.10. 13:00 - 19:00
JČL-K+EXT6: Mrač
ne 04.10. 09:00 - 15:00
RL7: místo neurčeno
so 10.10. 09:00 - 15:00
JČL-M8: Tábor
ne 11.10. 13:00 - 19:00
JČL-K+EXT7: Borovany u Bernartic
so 17.10. 09:00 - 15:00
JČL9: Hořepník
ne 18.10. 13:00 - 19:00
RL8: Budislavice
so 24.10. 09:00 - 15:00
JČL-M9: Hořepník
ne 25.10. 13:00 - 19:00

Kalendář Turnajů

JČL-V5: Domanín u Třeboně

Stáhnout jako soubor iCal
x
sobota, 20. červen 2020, 09:00 - 15:00
od Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Shlédnutí : 20203130

Dne 20.6.2020 se od 09:00 konal 5. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Domanín u Třeboně - restaurace, pořadatel: Šírek).

Začátek:
sobota 20.6.2020 9:00:00
Startovné:
200 Kč (v ceně je 30 Kč do průběžné soutěže, ranní polévka, hlavní jídlo, nejméně 20 cen a zajištění administrativy)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový volený mariáš (Soutěžní řád voleného mariáše JČL ).
Hraje se 5 kol (5 x 1 hodina).
Předpokládaný konec v 15:30 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Domanín u Třeboně - restaurace (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Počet osob : Domanín u Třeboně - restaurace

Zpět