říjen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
JČL-K8: Pelhřimov
so 31.10. 09:00 - 15:00
Major4: Pardubice
so 31.10. 09:00 - 16:00
JČL10: Deštná
ne 01.11. 13:00 - 19:00
RL9: Sokolov
so 07.11. 09:00 - 15:00
JČL-M10: Deštná
ne 08.11. 13:00 - 19:00
RL10: místo neurčeno
út 17.11. 09:00 - 15:00
Major5: Praha
so 21.11. 09:00 - 16:00
JČL-V7: Záblatí u Lomnice
ne 22.11. 09:00 - 15:00
říjen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
JČL-K8: Pelhřimov
so 31.10. 09:00 - 15:00
Major4: Pardubice
so 31.10. 09:00 - 16:00
JČL10: Deštná
ne 01.11. 13:00 - 19:00
RL9: Sokolov
so 07.11. 09:00 - 15:00
JČL-M10: Deštná
ne 08.11. 13:00 - 19:00
RL10: místo neurčeno
út 17.11. 09:00 - 15:00
Major5: Praha
so 21.11. 09:00 - 16:00
JČL-V7: Záblatí u Lomnice
ne 22.11. 09:00 - 15:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Pavel David 015378277370
2 Jiří Korbel 011188280339
3 Jan Vávrovský 011141342323
4 Vladimír Neruda 09089254306
5 Vladimír Chaluš 07060331296
6 Jiří Kubiska 05980264271
7 Zdeněk Dufek 04772257248
8 Josef Mareš 0107140-247
9 František Musil 01027582218
10 Josef Pražan 088-240208
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Pavel David +16279,4153
2 Jan Kocna -16216150
3 Václav Jirsa 0694,2147
4 Vladimír Vacek +16163144
5 Jiří Šimánek -1668,8122
6 Jan Vávrovský +26115,2111
7 Jiří Korbel 0645111
8 Josef Mareš -24121,8107
9 František Musil +3656,8102
10 Miloslav Anděl +367,294
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Josef Mareš 05210,6140
2 Václav Kotrouš +15128,8116
3 František Štych -1565,6105
4 Miloslav Anděl +3545,4101
5 František Schovanec +65101,893
6 Michal Šolja +2516,891
7 Vladimír Neruda +25-1089
8 Vladimír Šic +94129,888
9 Jiří Korbel -5486,888
10 Jiří Kubiska +45-4,680
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Jan Vávrovský 014962954342
2 Vladimír Chaluš 013392884331
3 Jiří Korbel 013222422280
4 Pavel David +111951963277
5 Jiří Kubiska +212822118264
6 Zdeněk Dufek -210622400257
7 Vladimír Neruda -110581851254
8 Josef Pražan 010402227240
9 Ladislav Susko 012511862239
10 Šárka Vondráčková 05161502216
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

říjen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
JČL-K8: Pelhřimov
so 31.10. 09:00 - 15:00
Major4: Pardubice
so 31.10. 09:00 - 16:00
JČL10: Deštná
ne 01.11. 13:00 - 19:00
RL9: Sokolov
so 07.11. 09:00 - 15:00
JČL-M10: Deštná
ne 08.11. 13:00 - 19:00
RL10: místo neurčeno
út 17.11. 09:00 - 15:00
Major5: Praha
so 21.11. 09:00 - 16:00
JČL-V7: Záblatí u Lomnice
ne 22.11. 09:00 - 15:00
říjen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
JČL-K8: Pelhřimov
so 31.10. 09:00 - 15:00
Major4: Pardubice
so 31.10. 09:00 - 16:00
JČL10: Deštná
ne 01.11. 13:00 - 19:00
RL9: Sokolov
so 07.11. 09:00 - 15:00
JČL-M10: Deštná
ne 08.11. 13:00 - 19:00
RL10: místo neurčeno
út 17.11. 09:00 - 15:00
Major5: Praha
so 21.11. 09:00 - 16:00
JČL-V7: Záblatí u Lomnice
ne 22.11. 09:00 - 15:00

Kalendář Turnajů

JČL-K+EXT7: Borovany u Bernartic

Stáhnout jako soubor iCal
x
sobota, 17. říjen 2020, 09:00 - 15:00
od Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Shlédnutí : 20205153

Dne 17.10.2020 se bude od 09:00 konat 7. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Borovany u Bernartic - hospoda U Rybníka (extraliga), pořadatel: Houska). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

Začátek:
sobota 17.10.2020 9:00:00
Startovné:
250 Kč (turnaj je součástí extraligy)) (v ceně je 30 Kč do průběžné soutěže, ranní polévka, hlavní jídlo, nejméně 20 cen a zajištění administrativy)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový křížový mariáš.
Hraje se 5 kol (5 x 1 hodina).
Předpokládaný konec v 15:30 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Borovany u Bernartic - hospoda U Rybníka (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Počet osob : Borovany u Bernartic - hospoda U Rybníka

Zpět