prosinec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
TM: Praha
so 12.12. 09:00 - 16:00
JČL-V8: Častrov
so 19.12. 09:00 - 15:00
JČL-V10: Jindřichův Hradec
čt 31.12. 09:00 - 15:00
JČL-V9: Kolence
čt 31.12. 09:00 - 15:00
JČL-K+EXT6: Mrač
čt 31.12. 09:00 - 15:00
JČL-K+EXT10: Mrač
čt 31.12. 09:00 - 15:00
prosinec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
TM2020: Praha
so 12.12. 09:00 - 15:30
TM: Praha
so 12.12. 09:00 - 16:00
PKLM10 2020: Praha
ne 13.12. 11:00 - 17:00
Vánoční turnaj míchaný 2020: Doubrava
pá 18.12. 17:00 - 23:30
JČL-V8: Častrov
so 19.12. 09:00 - 15:00
Bubovice10 2020: Bubovice
ne 20.12. 00:00 - 06:00
KM 2020: Zbelítov u Milevska
po 21.12. 00:00 - 06:00
KM 2020: Zaječov
po 28.12. 00:00 - 06:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Pavel David 015378277370
2 Jiří Korbel 011188280339
3 Jan Vávrovský 011141342323
4 Vladimír Neruda 09089254306
5 Vladimír Chaluš 07060331296
6 Jiří Kubiska 05980264271
7 Zdeněk Dufek 04772257248
8 Josef Mareš 0107140-247
9 František Musil 01027582218
10 Josef Pražan 088-240208
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Pavel David +16279,4153
2 Jan Kocna -16216150
3 Václav Jirsa 0694,2147
4 Vladimír Vacek +16163144
5 Jiří Šimánek -1668,8122
6 Jan Vávrovský +26115,2111
7 Jiří Korbel 0645111
8 Josef Mareš -24121,8107
9 František Musil +3656,8102
10 Miloslav Anděl +367,294
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Josef Mareš 05210,6140
2 Václav Kotrouš +15128,8116
3 František Štych -1565,6105
4 Miloslav Anděl +3545,4101
5 František Schovanec +65101,893
6 Michal Šolja +2516,891
7 Vladimír Neruda +25-1089
8 Vladimír Šic +94129,888
9 Jiří Korbel -5486,888
10 Jiří Kubiska +45-4,680
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Jan Vávrovský 014962954342
2 Vladimír Chaluš 013392884331
3 Jiří Korbel 013222422280
4 Pavel David +111951963277
5 Jiří Kubiska +212822118264
6 Zdeněk Dufek -210622400257
7 Vladimír Neruda -110581851254
8 Josef Pražan 010402227240
9 Ladislav Susko 012511862239
10 Šárka Vondráčková 05161502216
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

prosinec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
TM: Praha
so 12.12. 09:00 - 16:00
JČL-V8: Častrov
so 19.12. 09:00 - 15:00
JČL-V10: Jindřichův Hradec
čt 31.12. 09:00 - 15:00
JČL-V9: Kolence
čt 31.12. 09:00 - 15:00
JČL-K+EXT6: Mrač
čt 31.12. 09:00 - 15:00
JČL-K+EXT10: Mrač
čt 31.12. 09:00 - 15:00
prosinec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
TM2020: Praha
so 12.12. 09:00 - 15:30
TM: Praha
so 12.12. 09:00 - 16:00
PKLM10 2020: Praha
ne 13.12. 11:00 - 17:00
Vánoční turnaj míchaný 2020: Doubrava
pá 18.12. 17:00 - 23:30
JČL-V8: Častrov
so 19.12. 09:00 - 15:00
Bubovice10 2020: Bubovice
ne 20.12. 00:00 - 06:00
KM 2020: Zbelítov u Milevska
po 21.12. 00:00 - 06:00
KM 2020: Zaječov
po 28.12. 00:00 - 06:00

Kalendář Turnajů

KLLM8: Budislavice

Stáhnout jako soubor iCal
x
úterý, 20. říjen 2020, 17:00 - 23:00
od Shlédnutí : 20200222
Počet osob : Budislavice - hostinec U Křížů

Zpět