červen 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
RL7: Mladějov
so 03.06. 09:00 - 16:00
RL7-2023: Mladějov
so 03.06. 09:00 - 16:00
JČL7-2023: místo neurčeno
ne 04.06. 13:00 - 19:00
JČL-N7: Svatkovice
ne 04.06. 13:00 - 19:00
JČL-M7: Svatkovice
ne 11.06. 13:00 - 19:00
JČL-K5: Košice
so 24.06. 09:00 - 15:00
červen 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
RL7-2023: Mladějov
so 03.06. 09:00 - 16:00
RL7: Mladějov
so 03.06. 09:00 - 16:00
JČL7-2023: místo neurčeno
ne 04.06. 13:00 - 19:00
JČL-N7: Svatkovice
ne 04.06. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 05.06. 17:30 - 23:30
PP6-2023: Praha
po 05.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
po 05.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
út 06.06. 18:10 - 00:10

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Vladimír Chaluš 011151268296
2 Jan Vávrovský 09080174257
3 Jiří Kubiska 04699199245
4 František Musil 07054192220
5 Zdeněk Dufek 08325208212
6 Šárka Vondráčková +1-78229193
7 Pavel David -17925178193
8 Vladimír Neruda 0756696189
9 Ladislav Susko 05753148184
10 Miloslav Anděl 08873-161
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Vladimír Chaluš 0585,6111
2 Jan Vávrovský +6560,690
3 Miloslav Anděl 0581,288
4 Zdeněk Dufek -2437,283
5 Jaroslav Hašek 04128,482
6 Pavel David -2452,279
7 Vladimír Neruda +6495,275
8 Vladimír Vacek +3458,673
9 František Musil -2445,670
10 Václav Jirsa -45-49,870
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Josef Mareš 04171,4108
2 Jiří Kubiska +24128,699
3 Vladimír Šindelář +3454,294
4 Luboš Novotný +84152,481
5 Jan Vávrovský -24160,280
6 Šárka Vondráčková -4313478
7 František Štych +4497,277
8 Miloslav Anděl -34121,273
9 Jiří Pfajfr -2474,669
10 Jiří Vilímek +3394,668
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Vladimír Chaluš 0-2762551268
2 Šárka Vondráčková 06382071229
3 Zdeněk Dufek +12621618208
4 Jiří Kubiska +15291697199
5 Bohumil Hrubeš -23191836198
6 František Musil +1-71188192
7 Pavel David -13011170178
8 Ladislav Němec +29381635177
9 Jan Vávrovský -1-781329174
10 František Straka -1-2121101149
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

červen 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
RL7: Mladějov
so 03.06. 09:00 - 16:00
RL7-2023: Mladějov
so 03.06. 09:00 - 16:00
JČL7-2023: místo neurčeno
ne 04.06. 13:00 - 19:00
JČL-N7: Svatkovice
ne 04.06. 13:00 - 19:00
JČL-M7: Svatkovice
ne 11.06. 13:00 - 19:00
JČL-K5: Košice
so 24.06. 09:00 - 15:00
červen 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
RL7-2023: Mladějov
so 03.06. 09:00 - 16:00
RL7: Mladějov
so 03.06. 09:00 - 16:00
JČL7-2023: místo neurčeno
ne 04.06. 13:00 - 19:00
JČL-N7: Svatkovice
ne 04.06. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 05.06. 17:30 - 23:30
PP6-2023: Praha
po 05.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
po 05.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
út 06.06. 18:10 - 00:10

Kalendář Turnajů

JČL-N4: Tábor

Stáhnout jako soubor iCal
x
neděle, 2. duben 2023, 13:00 - 19:00
od Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Shlédnutí : 20230106

Dne 2.4.2023 se od 13:00 konal 4. turnaj Jihočeské ligyv licitovaném nemíchaném mariáši (Místo konání: Tábor - restaurace Svíčka, pořadatel: David).

Začátek:
neděle 2.4.2023 13:00:00
Startovné:
50 Kč (v ceně je 30Kč do průběžné soutěže, 10 Kč pro IT zabezpeční turnaje a 10Kč jde na ceny pro první tři hráče turnaje - př.: účast 20 hráčů 100Kč-60Kč-40Kč)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový licitovaný mariáš.
Hrají se 2 kola (2 x 2 hodina).
Předpokládaný konec v 17:15 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Tábor - restaurace Svíčka (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Počet osob : Tábor - restaurace Svíčka

Zpět