září 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL-N9: Deštná
ne 01.10. 13:00 - 19:00
RL8-2023: Stříbro
so 07.10. 09:00 - 16:00
RL8: Stříbro
so 07.10. 09:00 - 16:00
RL8: Stříbro
ne 08.10. 09:00 - 16:00
RL9: Stříbro
ne 08.10. 09:00 - 16:00
JČL-M9: Deštná
ne 08.10. 13:00 - 19:00
JČL-K8: Tábor
so 14.10. 09:00 - 15:00
RL10: Nepomuk
so 21.10. 09:00 - 16:00
září 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL-N9: Deštná
ne 01.10. 13:00 - 19:00
RL8-2023: Stříbro
so 07.10. 09:00 - 16:00
RL8: Stříbro
so 07.10. 09:00 - 16:00
RL8: Stříbro
ne 08.10. 09:00 - 16:00
RL9: Stříbro
ne 08.10. 09:00 - 16:00
JČL-M9: Deštná
ne 08.10. 13:00 - 19:00
JČL-K8: Tábor
so 14.10. 09:00 - 15:00
RL10: Nepomuk
so 21.10. 09:00 - 16:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Vladimír Chaluš 011185358375
2 Jiří Kubiska 046185248355
3 Jan Vávrovský 090107218306
4 František Musil 070102238291
5 Zdeněk Dufek 08358295289
6 Vladimír Neruda 07597136240
7 Ladislav Susko 05768215233
8 Šárka Vondráčková 0-78276216
9 Jiří Korbel 02986199215
10 Pavel David 07925178193
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Vladimír Chaluš 0585,6111
2 Jan Vávrovský +6560,690
3 Miloslav Anděl 0581,288
4 Zdeněk Dufek -2437,283
5 Jaroslav Hašek 04128,482
6 Pavel David -2452,279
7 Vladimír Neruda +6495,275
8 Vladimír Vacek +3458,673
9 František Musil -2445,670
10 Václav Jirsa -45-49,870
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jiří Kubiska 07271,6185
2 Josef Mareš 07188,6153
3 Luboš Novotný +17246,4147
4 Vladimír Šindelář -1672,8127
5 Jiří Pfajfr 07109,6119
6 Miroslav Čunát +178116
7 Jan Vávrovský -1779,2107
8 František Štych 07105,6106
9 František Musil 07107,8102
10 Ladislav Kubíček 0767,299
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Vladimír Chaluš 0-1383510358
2 Zdeněk Dufek +14052403295
3 Šárka Vondráčková -15072193276
4 Bohumil Hrubeš 03972218266
5 Jiří Kubiska 04001918248
6 František Musil 02191705238
7 Jan Vávrovský +1861752218
8 Ladislav Susko +3-4061534215
9 Ladislav Němec +19381785200
10 Jiří Korbel -1-4451488199
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

září 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL-N9: Deštná
ne 01.10. 13:00 - 19:00
RL8-2023: Stříbro
so 07.10. 09:00 - 16:00
RL8: Stříbro
so 07.10. 09:00 - 16:00
RL8: Stříbro
ne 08.10. 09:00 - 16:00
RL9: Stříbro
ne 08.10. 09:00 - 16:00
JČL-M9: Deštná
ne 08.10. 13:00 - 19:00
JČL-K8: Tábor
so 14.10. 09:00 - 15:00
RL10: Nepomuk
so 21.10. 09:00 - 16:00
září 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL-N9: Deštná
ne 01.10. 13:00 - 19:00
RL8-2023: Stříbro
so 07.10. 09:00 - 16:00
RL8: Stříbro
so 07.10. 09:00 - 16:00
RL8: Stříbro
ne 08.10. 09:00 - 16:00
RL9: Stříbro
ne 08.10. 09:00 - 16:00
JČL-M9: Deštná
ne 08.10. 13:00 - 19:00
JČL-K8: Tábor
so 14.10. 09:00 - 15:00
RL10: Nepomuk
so 21.10. 09:00 - 16:00

Kalendář Turnajů

JČL-K5: Košice

Stáhnout jako soubor iCal
x
sobota, 24. červen 2023, 09:00 - 15:00
od Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Shlédnutí : 20235150

Dne 24.6.2023 se od 09:00 konal 5. turnaj Jihočeské ligyv křížovém mariáši (Místo konání: Košice, pořadatel: Novotný).

Začátek:
sobota 24.6.2023 9:00:00
Startovné:
300Kč (v ceně je 30Kč do průběžné soutěže, ranní polévka, hlavní jídlo, nejméně 20 cen a 100 Kč zajištění administrativy)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový křížový mariáš.
Hraje se 5 kol (5x1 hodina).
Předpokládaný konec v 15:30 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Košice (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Počet osob : Košice

Zpět