duben 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
JČL-K5: Hadravova Rosička
so 18.04. 09:00 - 15:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL4: Záblatí u Lomnice
ne 19.04. 13:00 - 19:00
JČL-V5: Jindřichův Hradec
so 25.04. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Záblatí u Lomnice
ne 26.04. 13:00 - 19:00
JČL5: Hadravova Rosička
ne 03.05. 13:00 - 19:00
JČL-M5: Hadravova Rosička
ne 10.05. 13:00 - 19:00
RL5: Holice
so 16.05. 09:00 - 15:00
duben 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
JČL-K5: Hadravova Rosička
so 18.04. 09:00 - 15:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL4: Záblatí u Lomnice
ne 19.04. 13:00 - 19:00
JČL-V5: Jindřichův Hradec
so 25.04. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Záblatí u Lomnice
ne 26.04. 13:00 - 19:00
JČL5: Hadravova Rosička
ne 03.05. 13:00 - 19:00
JČL-M5: Hadravova Rosička
ne 10.05. 13:00 - 19:00
RL5: Holice
so 16.05. 09:00 - 15:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jiří Korbel 07239129176
2 Pavel David 0744799171
3 Josef Pražan 056-156134
4 František Schovanec 0616123134
5 František Musil 0515137121
6 Vladimír Chaluš 03625112117
7 Jan Vávrovský 064094111
8 Vladimír Neruda 0333386109
9 Josef Mareš 04563-108
10 Zdeněk Dufek 02917107100
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Václav Jirsa 0378,679
2 Vladimír Vacek 0310777
3 Pavel David +1311074
4 Jiří Korbel -1337,672
5 Jan Kocna 0378,469
6 Jiří Šimánek +3348,668
7 Jan Vávrovský -138664
8 František Schovanec -134761
9 Josef Pražan +2312,256
10 Michal Šolja 0327,252
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Josef Mareš 02149,863
2 František Schovanec 028361
3 František Musil +8248,251
4 Václav Kotrouš +826848
5 František Štych +1250,448
6 Pavel David -1288,847
7 Jiří Pfajfr +2247,247
8 Jiří Korbel +1824139
9 Ladislav Susko -62-20,637
10 Vladimír Neruda +32-11,433
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Josef Pražan 04271589156
2 Jiří Korbel 04501162129
3 Vladimír Chaluš 0101969112
4 Šárka Vondráčková +2270934110
5 Zdeněk Dufek +23511101107
6 Jiří Kubiska -135295599
7 Pavel David -341894399
8 Jan Vávrovský +213159994
9 Ladislav Susko +243590486
10 Vladimír Neruda -236461586
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

duben 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
JČL-K5: Hadravova Rosička
so 18.04. 09:00 - 15:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL4: Záblatí u Lomnice
ne 19.04. 13:00 - 19:00
JČL-V5: Jindřichův Hradec
so 25.04. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Záblatí u Lomnice
ne 26.04. 13:00 - 19:00
JČL5: Hadravova Rosička
ne 03.05. 13:00 - 19:00
JČL-M5: Hadravova Rosička
ne 10.05. 13:00 - 19:00
RL5: Holice
so 16.05. 09:00 - 15:00
duben 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
JČL-K5: Hadravova Rosička
so 18.04. 09:00 - 15:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL4: Záblatí u Lomnice
ne 19.04. 13:00 - 19:00
JČL-V5: Jindřichův Hradec
so 25.04. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Záblatí u Lomnice
ne 26.04. 13:00 - 19:00
JČL5: Hadravova Rosička
ne 03.05. 13:00 - 19:00
JČL-M5: Hadravova Rosička
ne 10.05. 13:00 - 19:00
RL5: Holice
so 16.05. 09:00 - 15:00

Kalendář Turnajů

25. leden
  • JČL-K1: Tábor od Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  ::  JČL-K