prosinec 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
JČL-K10: Deštná
so 15.12. 09:00 - 15:00
JČL-V10: Častrov
so 22.12. 09:00 - 15:00
JČL-N1: Jindřichův Hradec
ne 06.01. 13:00 - 19:00
JČL-K1: Borovany u Bernartic
so 12.01. 09:00 - 15:00
JČL-M1: Jindřichův Hradec
ne 13.01. 13:00 - 19:00
JČL-V1: Nová Cerekev
so 19.01. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Tábor
so 26.01. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Týn nad Vltavou
so 02.02. 09:00 - 15:00
prosinec 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Vánoční turnaj 2018: Doubrava
pá 14.12. 17:00 - 23:30
JČL-K10: Deštná
so 15.12. 09:00 - 15:00
VM 2018: Jaroměř
so 15.12. 11:00 - 17:00
KM 2018: Janov u Litomyšle
so 15.12. 12:00 - 18:00
VM 2018: Nebákov
ne 16.12. 09:00 - 17:00
JČL-V10: Častrov
so 22.12. 09:00 - 15:00
VM 2018: Jablonné v Podještědí
ne 23.12. 09:00 - 15:00
KM-HB 2018: Libice nad Doubravou
st 26.12. 11:00 - 19:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Vávrovský 0189189354555
2 Pavel David +1166167329498
3 Jiří Kubiska -1166142369493
4 Zdeněk Dufek 0145154362480
5 Vladimír Neruda 0175142277456
6 Jan Mácha 0123159259412
7 Otakar Skala 0125118284385
8 Jiří Korbel +1103158224373
9 František Musil -17381333321
10 Vladimír Chaluš 0130-355308
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Kocna 09439,2217
2 Jan Vávrovský 09308189
3 Vladimír Neruda 09260,1175
4 Pavel David 0991,2166
5 Jiří Kubiska 09199,6166
6 Vladimír Vacek +58134,4146
7 Zdeněk Dufek +18156,1145
8 Ladislav Němec -29-10,2140
9 Jiří Šimánek -2969,8132
10 Vladimír Chaluš +3852,8130
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Vávrovský 09-98189
2 Josef Mareš 09-60,4178
3 Michal Šolja +38-6,2168
4 Pavel David +39-82167
5 Jan Mácha +39-173,4159
6 Jiří Korbel -19-131,8158
7 Jaromír Lang -39-178157
8 Zdeněk Dufek -58-121,8154
9 Vladimír Neruda 09-149,2142
10 Jiří Kubiska +29-222,8142
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Stanislav Vlk +29813208369
2 Jiří Kubiska 010353088369
3 Zdeněk Dufek -26692926362
4 Vladimír Chaluš +1-9953830355
5 Jan Vávrovský -1-2522375354
6 František Musil 03132391333
7 Pavel David +110263129329
8 František Straka -1362420308
9 Otakar Skala 07201996284
10 Šárka Vondráčková 01031893277
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

prosinec 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
JČL-K10: Deštná
so 15.12. 09:00 - 15:00
JČL-V10: Častrov
so 22.12. 09:00 - 15:00
JČL-N1: Jindřichův Hradec
ne 06.01. 13:00 - 19:00
JČL-K1: Borovany u Bernartic
so 12.01. 09:00 - 15:00
JČL-M1: Jindřichův Hradec
ne 13.01. 13:00 - 19:00
JČL-V1: Nová Cerekev
so 19.01. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Tábor
so 26.01. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Týn nad Vltavou
so 02.02. 09:00 - 15:00
prosinec 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Vánoční turnaj 2018: Doubrava
pá 14.12. 17:00 - 23:30
JČL-K10: Deštná
so 15.12. 09:00 - 15:00
VM 2018: Jaroměř
so 15.12. 11:00 - 17:00
KM 2018: Janov u Litomyšle
so 15.12. 12:00 - 18:00
VM 2018: Nebákov
ne 16.12. 09:00 - 17:00
JČL-V10: Častrov
so 22.12. 09:00 - 15:00
VM 2018: Jablonné v Podještědí
ne 23.12. 09:00 - 15:00
KM-HB 2018: Libice nad Doubravou
st 26.12. 11:00 - 19:00

Křížový mariáš

JČL-K6-2017: Tábor (3.6.)

Dne 3.6.2017 se bude od 09:00 konal 6. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Tábor - restaurace Na Rybníčku, pořadatel: Kromka). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

CELÁ TABULKA JČL-K6: Tábor
#JménoTým / Město1Kč12Kč23Kč3 4Kč45Kč5BodyPenízeJČL
1Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
7753-8,00 Kč114,80 Kč122,00 Kč117,60 Kč112,00 Kč758,40 Kč32
2Jiří Pfaifr
Tábor
26,40 Kč112,00 Kč213,00 Kč110,80 Kč22,80 Kč845,00 Kč31
3Miroslav Houdek
Libouň
27,60 Kč117,60 Kč4-16,00 Kč17,80 Kč17,40 Kč924,40 Kč30
4Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
140633,60 Kč26,40 Kč110,60 Kč113,00 Kč3-3,00 Kč1030,60 Kč29
5Josef Mareš
Tábor
76118,60 Kč35,60 Kč115,20 Kč26,60 Kč4-7,80 Kč1128,20 Kč28
6Ladislav Susko
Tábor
575114,80 Kč28,80 Kč117,80 Kč4-9,80 Kč3-17,00 Kč1114,60 Kč27
7Jan Mácha
Sezimovo Ústí
1432128,20 Kč4-28,00 Kč3-3,80 Kč3-7,60 Kč111,40 Kč120,20 Kč26
8Benjamin Botka
Tábor
2-3,20 Kč4-11,60 Kč3-35,00 Kč2-2,60 Kč124,40 Kč12-28,00 Kč25
9Jiří Majer
Lštění
782116,80 Kč2-0,40 Kč28,60 Kč4-6,60 Kč4-10,00 Kč138,40 Kč24
10Pavel David
Jindřichův Hradec
5054-15,20 Kč110,60 Kč31,00 Kč27,20 Kč3-4,80 Kč13-1,20 Kč23
11Miloslav Anděl
Bernartice
3-11,60 Kč27,60 Kč4-27,40 Kč210,00 Kč2-7,40 Kč13-28,80 Kč22
12Otakar Skala
České Budějovice
14533-12,80 Kč4-19,00 Kč29,20 Kč3-3,60 Kč21,20 Kč14-25,00 Kč21
13Zdeněk Toman
Mrač
2-1,40 Kč3-17,00 Kč26,00 Kč3-3,80 Kč4-10,80 Kč14-27,00 Kč20
14Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
8014-19,80 Kč3-1,80 Kč3-6,60 Kč4-24,00 Kč23,40 Kč16-48,80 Kč19
15Jiří Kubiska
Černovice
12194-14,20 Kč3-5,60 Kč4-14,60 Kč3-15,00 Kč3-1,80 Kč17-51,20 Kč18
Začátek:
sobota 3.6.2017 9:00:00
Startovné:
200 Kč (v ceně je 30 Kč do průběžné soutěže, ranní polévka, hlavní jídlo, nejméně 20 cen a zajištění administrativy)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový křížový mariáš.
Hraje se 5 kol (5 x 1 hodina).
Předpokládaný konec v 15:30 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Tábor - restaurace Na Rybníčku (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)