březen 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
JČL-K5: Hadravova Rosička
so 18.04. 09:00 - 15:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL4: Záblatí u Lomnice
ne 19.04. 13:00 - 19:00
JČL-V5: Jindřichův Hradec
so 25.04. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Záblatí u Lomnice
ne 26.04. 13:00 - 19:00
JČL5: Hadravova Rosička
ne 03.05. 13:00 - 19:00
JČL-M5: Hadravova Rosička
ne 10.05. 13:00 - 19:00
RL5: Holice
so 16.05. 09:00 - 15:00
březen 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
PKLM3 2020: Praha
ne 29.03. 11:00 - 19:00
KM-HB 2020: Havlíčkův Brod
so 04.04. 00:00 - 06:00
KM-MU 2020: Vrdy
pá 10.04. 00:00 - 06:00
KM 2020: Žďár nad Sázavou
so 11.04. 00:00 - 06:00
EXT3: Panenský Týnec
so 11.04. 09:00 - 15:00
KM-MU 2020: Labské Chrčice
so 18.04. 00:00 - 06:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL-K5: Hadravova Rosička
so 18.04. 09:00 - 15:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jiří Korbel 07239129176
2 Pavel David 0744799171
3 Josef Pražan 056-156134
4 František Schovanec 0616123134
5 František Musil 0515137121
6 Vladimír Chaluš 03625112117
7 Jan Vávrovský 064094111
8 Vladimír Neruda 0333386109
9 Josef Mareš 04563-108
10 Zdeněk Dufek 02917107100
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Václav Jirsa 0378,679
2 Vladimír Vacek 0310777
3 Pavel David +1311074
4 Jiří Korbel -1337,672
5 Jan Kocna 0378,469
6 Jiří Šimánek +3348,668
7 Jan Vávrovský -138664
8 František Schovanec -134761
9 Josef Pražan +2312,256
10 Michal Šolja 0327,252
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Josef Mareš 02149,863
2 František Schovanec 028361
3 František Musil +8248,251
4 Václav Kotrouš +826848
5 František Štych +1250,448
6 Pavel David -1288,847
7 Jiří Pfajfr +2247,247
8 Jiří Korbel +1824139
9 Ladislav Susko -62-20,637
10 Vladimír Neruda +32-11,433
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Josef Pražan 04271589156
2 Jiří Korbel 04501162129
3 Vladimír Chaluš 0101969112
4 Šárka Vondráčková +2270934110
5 Zdeněk Dufek +23511101107
6 Jiří Kubiska -135295599
7 Pavel David -341894399
8 Jan Vávrovský +213159994
9 Ladislav Susko +243590486
10 Vladimír Neruda -236461586
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

březen 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
JČL-K5: Hadravova Rosička
so 18.04. 09:00 - 15:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL4: Záblatí u Lomnice
ne 19.04. 13:00 - 19:00
JČL-V5: Jindřichův Hradec
so 25.04. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Záblatí u Lomnice
ne 26.04. 13:00 - 19:00
JČL5: Hadravova Rosička
ne 03.05. 13:00 - 19:00
JČL-M5: Hadravova Rosička
ne 10.05. 13:00 - 19:00
RL5: Holice
so 16.05. 09:00 - 15:00
březen 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
PKLM3 2020: Praha
ne 29.03. 11:00 - 19:00
KM-HB 2020: Havlíčkův Brod
so 04.04. 00:00 - 06:00
KM-MU 2020: Vrdy
pá 10.04. 00:00 - 06:00
KM 2020: Žďár nad Sázavou
so 11.04. 00:00 - 06:00
EXT3: Panenský Týnec
so 11.04. 09:00 - 15:00
KM-MU 2020: Labské Chrčice
so 18.04. 00:00 - 06:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL-K5: Hadravova Rosička
so 18.04. 09:00 - 15:00

Křížový mariáš

JČL-K6-2017: Tábor (3.6.)

Dne 3.6.2017 se bude od 09:00 konal 6. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Tábor - restaurace Na Rybníčku, pořadatel: Kromka). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

CELÁ TABULKA JČL-K6: Tábor
#JménoTým / Město1Kč12Kč23Kč3 4Kč45Kč5BodyPenízeJČL
1Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
7753-8,00 Kč114,80 Kč122,00 Kč117,60 Kč112,00 Kč758,40 Kč32
2Jiří Pfaifr
Tábor
26,40 Kč112,00 Kč213,00 Kč110,80 Kč22,80 Kč845,00 Kč31
3Miroslav Houdek
Libouň
27,60 Kč117,60 Kč4-16,00 Kč17,80 Kč17,40 Kč924,40 Kč30
4Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
140633,60 Kč26,40 Kč110,60 Kč113,00 Kč3-3,00 Kč1030,60 Kč29
5Josef Mareš
Tábor
76118,60 Kč35,60 Kč115,20 Kč26,60 Kč4-7,80 Kč1128,20 Kč28
6Ladislav Susko
Tábor
575114,80 Kč28,80 Kč117,80 Kč4-9,80 Kč3-17,00 Kč1114,60 Kč27
7Jan Mácha
Sezimovo Ústí
1432128,20 Kč4-28,00 Kč3-3,80 Kč3-7,60 Kč111,40 Kč120,20 Kč26
8Benjamin Botka
Tábor
2-3,20 Kč4-11,60 Kč3-35,00 Kč2-2,60 Kč124,40 Kč12-28,00 Kč25
9Jiří Majer
Lštění
782116,80 Kč2-0,40 Kč28,60 Kč4-6,60 Kč4-10,00 Kč138,40 Kč24
10Pavel David
Jindřichův Hradec
5054-15,20 Kč110,60 Kč31,00 Kč27,20 Kč3-4,80 Kč13-1,20 Kč23
11Miloslav Anděl
Bernartice
3-11,60 Kč27,60 Kč4-27,40 Kč210,00 Kč2-7,40 Kč13-28,80 Kč22
12Otakar Skala
České Budějovice
14533-12,80 Kč4-19,00 Kč29,20 Kč3-3,60 Kč21,20 Kč14-25,00 Kč21
13Zdeněk Toman
Mrač
2-1,40 Kč3-17,00 Kč26,00 Kč3-3,80 Kč4-10,80 Kč14-27,00 Kč20
14Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
8014-19,80 Kč3-1,80 Kč3-6,60 Kč4-24,00 Kč23,40 Kč16-48,80 Kč19
15Jiří Kubiska
Černovice
12194-14,20 Kč3-5,60 Kč4-14,60 Kč3-15,00 Kč3-1,80 Kč17-51,20 Kč18
Začátek:
sobota 3.6.2017 9:00:00
Startovné:
200 Kč (v ceně je 30 Kč do průběžné soutěže, ranní polévka, hlavní jídlo, nejméně 20 cen a zajištění administrativy)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový křížový mariáš.
Hraje se 5 kol (5 x 1 hodina).
Předpokládaný konec v 15:30 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Tábor - restaurace Na Rybníčku (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)