duben 2018
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
JČL-V4: Jindřichův Hradec
so 28.04. 09:00 - 15:00
JČL-V5: Domanín u Třeboně
so 05.05. 09:00 - 15:00
JČL5: Deštná
ne 06.05. 13:00 - 19:00
RL6: Holice
so 12.05. 09:00 - 15:00
JČL-V6: Božejov
so 19.05. 09:00 - 15:00
JČL-K5: Borovany u Bernartic
so 26.05. 09:00 - 15:00
RL7: Nebákov
so 02.06. 09:00 - 15:00
JČL6: Hospříz
ne 03.06. 13:00 - 19:00
duben 2018
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
JČL-V4: Jindřichův Hradec
so 28.04. 09:00 - 15:00
PP5: Praha
út 01.05. 18:00 - 00:00
JČL-V5: Domanín u Třeboně
so 05.05. 09:00 - 15:00
PLLM4: Praha
so 05.05. 13:00 - 19:00
JČL5: Deštná
ne 06.05. 13:00 - 19:00
RL6: Holice
so 12.05. 09:00 - 15:00
JČL-M5: Deštná
ne 13.05. 13:00 - 19:00
JČL-V6: Božejov
so 19.05. 09:00 - 15:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Vávrovský 07190157240
2 Pavel David 06075146208
3 Vladimír Neruda +16965111190
4 Jiří Korbel +16661122188
5 Zdeněk Dufek +23593117187
6 Jiří Kubiska -36043166186
7 Jan Mácha -13368129166
8 Otakar Skala +2635877160
9 Michal Šolja +65583-138
10 Ladislav Susko -11859110132
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Kocna 0316181
2 Jan Vávrovský +13116,271
3 Vladimír Neruda +13183,269
4 Ladislav Němec +1310766
5 Jiří Korbel +2366,666
6 Otakar Skala +5336,263
7 Jiří Kubiska -53128,860
8 Pavel David -2315,860
9 Jiří Šimánek 034756
10 František Schovanec +633,256
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Zdeněk Dufek +348493
2 Jan Vávrovský 048690
3 Josef Mareš +246889
4 Jiří Majer +94115,887
5 Michal Šolja +14176,883
6 Václav Kotrouš -54101,482
7 Pavel David +7442,675
8 Bohumil Hrubeš 0438,475
9 František Štych -24-0,275
10 Miloslav Anděl 0468,474
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Jiří Kubiska 04781408166
2 František Straka 0461014160
3 Jan Vávrovský +21591177157
4 Vladimír Chaluš -1-3301468155
5 František Musil -12641106148
6 Pavel David 04791326146
7 Šárka Vondráčková +12021023132
8 Jan Mácha +2572970129
9 Stanislav Vlk -292868128
10 Jiří Korbel -1-51051122
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

duben 2018
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
JČL-V4: Jindřichův Hradec
so 28.04. 09:00 - 15:00
JČL-V5: Domanín u Třeboně
so 05.05. 09:00 - 15:00
JČL5: Deštná
ne 06.05. 13:00 - 19:00
RL6: Holice
so 12.05. 09:00 - 15:00
JČL-V6: Božejov
so 19.05. 09:00 - 15:00
JČL-K5: Borovany u Bernartic
so 26.05. 09:00 - 15:00
RL7: Nebákov
so 02.06. 09:00 - 15:00
JČL6: Hospříz
ne 03.06. 13:00 - 19:00
duben 2018
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
JČL-V4: Jindřichův Hradec
so 28.04. 09:00 - 15:00
PP5: Praha
út 01.05. 18:00 - 00:00
JČL-V5: Domanín u Třeboně
so 05.05. 09:00 - 15:00
PLLM4: Praha
so 05.05. 13:00 - 19:00
JČL5: Deštná
ne 06.05. 13:00 - 19:00
RL6: Holice
so 12.05. 09:00 - 15:00
JČL-M5: Deštná
ne 13.05. 13:00 - 19:00
JČL-V6: Božejov
so 19.05. 09:00 - 15:00

Změny v kalendáři:

KM5: 26.5. Lovětín> KM5: 26.5. Borovany u Bernartic
VM7: 22.9. Počátky> VM7: 15.9. Počátky

Křížový mariáš

JČL-K9-2017: Týn nad Vltavou (30.9.)

Dne 30.9.2017 se bude od 09:00 konal 9. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Týn nad Vltavou - pohostinství Bohunice, pořadatel: Vávrovský). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

CELÁ TABULKA JČL-K9: Týn nad Vltavou
#JménoTým / Město1Kč12Kč23Kč3 4Kč45Kč5BodyPenízeJČL
1Luboš Novotný
Košice
113,40 Kč116,80 Kč28,60 Kč31,40 Kč212,40 Kč952,60 Kč32
2Jiří Kubiska
Černovice
121939,40 Kč19,00 Kč23,60 Kč18,40 Kč215,40 Kč945,80 Kč31
3Jaroslava Zimmermanová
Bystřice
136,80 Kč29,60 Kč22,20 Kč116,00 Kč4-0,80 Kč1063,80 Kč30
4Jiří Pfaifr
Tábor
213,00 Kč4-7,40 Kč22,20 Kč118,40 Kč110,60 Kč1036,80 Kč29
5Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
77527,60 Kč30,20 Kč115,60 Kč111,80 Kč3-4,40 Kč1030,80 Kč28
6X Bednář
Košice
117,80 Kč22,20 Kč5-20,00 Kč26,20 Kč120,40 Kč1126,60 Kč27
7Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
140436,20 Kč117,40 Kč26,20 Kč30,20 Kč3-0,80 Kč1229,20 Kč26
8Jiří Majer
Lštění
782114,40 Kč4-8,80 Kč210,80 Kč23,80 Kč3-0,80 Kč1219,40 Kč25
9Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
80119,60 Kč4-2,40 Kč5-15,00 Kč14,20 Kč114,60 Kč1211,00 Kč24
10Karel Obermajer
Mníšek pod Brdy
36,60 Kč31,80 Kč115,40 Kč210,60 Kč4-9,60 Kč1324,80 Kč23
11Miloslav Anděl
Bernartice
4-14,60 Kč31,40 Kč116,80 Kč33,40 Kč28,00 Kč1315,00 Kč22
12Miroslav Houdek
Libouň
4-7,60 Kč28,60 Kč113,60 Kč33,40 Kč3-5,80 Kč1312,20 Kč21
13Pavel David
Jindřichův Hradec
5055-23,40 Kč3-3,00 Kč123,40 Kč4-3,60 Kč115,60 Kč149,00 Kč20
14Vlastislav Lankaš
Milevsko
27,00 Kč32,80 Kč3-0,80 Kč27,00 Kč4-8,40 Kč147,60 Kč19
15Zdeněk Toman
Mrač
4-12,00 Kč26,80 Kč5-8,20 Kč14,40 Kč27,60 Kč14-1,40 Kč18
16Josef Mareš
Tábor
7614-2,40 Kč27,00 Kč16,40 Kč23,00 Kč5-15,80 Kč14-1,80 Kč17
17Miloslav Syrovátka
Bernartice
5-24,80 Kč17,40 Kč3-4,00 Kč211,20 Kč3-0,20 Kč14-10,40 Kč16
18Jan Mácha
Sezimovo Ústí
1432228,40 Kč36,80 Kč5-8,80 Kč4-5,20 Kč119,60 Kč1540,80 Kč15
19Jaromír Lang
Bechyně
7843-0,80 Kč5-6,20 Kč4-3,40 Kč310,40 Kč118,20 Kč1618,20 Kč14
20Miroslav Petříček
Moravské Budějovice
3-1,80 Kč19,40 Kč31,00 Kč40,80 Kč5-9,20 Kč160,20 Kč13
21František Štych
Milevsko
4-11,60 Kč21,80 Kč5-12,80 Kč3-3,20 Kč22,40 Kč16-23,40 Kč12
22Ladislav Susko
Tábor
575113,40 Kč5-8,60 Kč4-3,80 Kč5-8,60 Kč26,80 Kč17-0,80 Kč11
23Josef Kozel
Nová Cerekev
17,20 Kč4-3,20 Kč4-4,20 Kč5-13,00 Kč4-6,00 Kč18-19,20 Kč10
24Vladimír Neruda
Myslkovice
7635-10,00 Kč4-4,00 Kč32,40 Kč4-6,60 Kč3-0,20 Kč19-18,40 Kč9
25Josef Štoidl
Jindřichův Hradec
5445-44,00 Kč17,00 Kč4-16,00 Kč5-18,00 Kč5-18,40 Kč20-89,40 Kč8
26Otakar Skala
České Budějovice
14535-9,20 Kč4-5,40 Kč32,20 Kč41,60 Kč5-24,00 Kč21-34,80 Kč7
27Miroslav Rousek
Rosovice
3-6,60 Kč5-13,40 Kč4-11,20 Kč5-9,60 Kč4-9,60 Kč21-50,40 Kč6
28Michal Šolja
Bednáreček
2-0,20 Kč5-13,20 Kč5-17,20 Kč5-27,40 Kč4-13,40 Kč21-71,40 Kč5
29Václav Mikšovský
Milevsko
40,00 Kč5-16,00 Kč4-6,80 Kč5-19,00 Kč4-3,00 Kč22-44,80 Kč4
30Václav Kotrouš
Milevsko
5-21,80 Kč5-24,40 Kč31,80 Kč4-12,00 Kč5-21,20 Kč22-77,60 Kč3
Začátek:
sobota 30.9.2017 9:00:00
Startovné:
200 Kč (v ceně je 30 Kč do průběžné soutěže, ranní polévka, hlavní jídlo, nejméně 20 cen a zajištění administrativy)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový křížový mariáš.
Hraje se 5 kol (5 x 1 hodina).
Předpokládaný konec v 15:30 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Týn nad Vltavou - pohostinství Bohunice (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)