leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 20.01. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 10.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 17.02. 09:00 - 16:00
RL2: Putimov u Pelhřimova
so 24.02. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Veselí nad Lužnicí
so 03.03. 09:00 - 15:00
JČL3: Pelhřimov
ne 04.03. 13:00 - 19:00
leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 20.01. 09:00 - 15:00
PLLM1: Praha
so 20.01. 13:00 - 19:00
01: Pardubice
po 22.01. 17:00 - 23:00
Turnaj "Pátecká trojka" 2018: Pátek u Poděbrad
so 27.01. 09:00 - 17:00
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
so 03.02. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
ne 04.02. 09:30 - 15:30
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Mácha 0-302454
2 Jiří Korbel 0-291948
3 Jan Vávrovský 0-311647
4 Pavel David 0-182644
5 Zdeněk Dufek 0-251439
6 Bohumil Hrubeš 0-26531
7 Vladimír Neruda 0-61723
8 František Musil 0-9716
9 Jiří Kubiska 0-11112
10 Ladislav Susko -1-11112
.Jméno a PříjmenéÚB
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Michal Šolja n1143,632
2 Jan Vávrovský n141,831
3 Jan Mácha n187,630
4 Jiří Korbel n142,629
5 Václav Kotrouš n136,228
6 Zdeněk Smejkal n133,827
7 Bohumil Hrubeš n129,226
8 Zdeněk Dufek n115,625
9 Josef Mareš n16,224
10 Josef Velich n113,623
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 František Straka 028835832
2 Pavel Plucar 011128130
3 Vlastimil Koranda 019425628
4 Pavel David 021427226
5 Jan Mácha 013222224
6 Stanislav Uher 017917922
7 Stanislav Vlk 015124320
8 Jiří Korbel 09422719
9 Vladimír Maceška 06716218
10 Vladimír Neruda 010014817
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 20.01. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 10.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 17.02. 09:00 - 16:00
RL2: Putimov u Pelhřimova
so 24.02. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Veselí nad Lužnicí
so 03.03. 09:00 - 15:00
JČL3: Pelhřimov
ne 04.03. 13:00 - 19:00
leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 20.01. 09:00 - 15:00
PLLM1: Praha
so 20.01. 13:00 - 19:00
01: Pardubice
po 22.01. 17:00 - 23:00
Turnaj "Pátecká trojka" 2018: Pátek u Poděbrad
so 27.01. 09:00 - 17:00
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
so 03.02. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
ne 04.02. 09:30 - 15:30
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00

Křížový mariáš

JČL-K10-2017: Čerčany (14.10.)

Dne 14.10.2017 se bude od 09:00 konal 10. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Čerčany - restaurace Čerčanská Beseda, pořadatel: Majer). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

CELÁ TABULKA JČL-K10: Čerčany
#JménoTým / Město1Kč12Kč23Kč3 4Kč45Kč5BodyPenízeJČL
1Luboš Novotný
Košice
120,00 Kč24,60 Kč120,00 Kč113,20 Kč113,20 Kč671,00 Kč32
2Josef Mareš
Tábor
76132,20 Kč2-1,40 Kč119,80 Kč131,00 Kč132,20 Kč883,80 Kč31
3Jindřich Novák
Praha
115018,80 Kč14,80 Kč123,00 Kč24,80 Kč3-6,40 Kč835,00 Kč30
4Jiří Majer
Lštění
78224,00 Kč18,20 Kč111,00 Kč25,20 Kč22,00 Kč830,40 Kč29
5Jaroslav Studnička
Zruč nad Sázavou
219,40 Kč136,60 Kč3-7,60 Kč30,40 Kč130,20 Kč1079,00 Kč28
6Vladimír Neruda
Myslkovice
763130,00 Kč22,00 Kč115,40 Kč4-8,60 Kč2-1,60 Kč1037,20 Kč27
7Pavel David
Jindřichův Hradec
50522,00 Kč19,40 Kč22,60 Kč36,20 Kč2-3,20 Kč1017,00 Kč26
8Jiří Kubiska
Černovice
12193-11,20 Kč133,20 Kč4-7,40 Kč115,60 Kč213,20 Kč1143,40 Kč25
9Miloslav Anděl
Bernartice
30,60 Kč3-9,80 Kč210,20 Kč211,40 Kč14,60 Kč1117,00 Kč24
10Jiří Pfaifr
Tábor
24,00 Kč113,80 Kč32,20 Kč4-33,00 Kč124,40 Kč1111,40 Kč23
11Zdeněk Pešata
Votice
14,80 Kč31,40 Kč2-2,20 Kč3-2,20 Kč23,40 Kč115,20 Kč22
12Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
8013-14,00 Kč3-2,20 Kč2-3,40 Kč115,40 Kč3-2,20 Kč12-6,40 Kč21
13František Kočárek
Líšno
124,00 Kč24,80 Kč4-10,00 Kč15,80 Kč4-40,00 Kč12-15,40 Kč20
14Jan Čechovský
Votice
214,60 Kč4-7,80 Kč3-2,40 Kč118,80 Kč3-7,00 Kč1316,20 Kč19
15Ladislav Susko
Tábor
5754-30,60 Kč4-8,60 Kč114,40 Kč3-7,80 Kč133,20 Kč130,60 Kč18
16Zdeněk Toman
Mrač
216,40 Kč4-25,40 Kč4-8,60 Kč118,40 Kč39,00 Kč149,80 Kč17
17Jaromír Lang
Bechyně
7844-9,40 Kč111,20 Kč219,00 Kč3-12,20 Kč4-20,00 Kč14-11,40 Kč16
18Aleš Houska
Bernartice
4-9,20 Kč3-7,80 Kč17,00 Kč25,00 Kč4-18,20 Kč14-23,20 Kč15
19Michal Šolja
Bednáreček
13,60 Kč23,20 Kč4-44,20 Kč4-3,40 Kč3-12,80 Kč14-53,60 Kč14
20Zdeněk Smejkal
Praha
30,80 Kč4-9,20 Kč22,60 Kč210,80 Kč4-17,80 Kč15-12,80 Kč13
21Václav Trachta
Votice
23,20 Kč3-2,40 Kč3-5,00 Kč3-4,80 Kč4-6,60 Kč15-15,60 Kč12
22Josef Davídek
Dolní Břežany
65118,80 Kč2-3,40 Kč4-18,20 Kč4-19,20 Kč4-34,00 Kč15-66,00 Kč11
23Jan Mácha
Sezimovo Ústí
14324-9,20 Kč3-7,20 Kč4-4,20 Kč3-7,80 Kč23,00 Kč16-25,40 Kč10
24Florian Bosák
X
4-15,00 Kč4-6,20 Kč3-4,20 Kč29,40 Kč3-17,00 Kč16-33,00 Kč9
25Josef Kozel
Nová Cerekev
3-11,00 Kč2-0,80 Kč3-7,40 Kč4-13,60 Kč4-10,20 Kč16-43,00 Kč8
26Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
7754-25,20 Kč4-12,20 Kč29,00 Kč4-25,20 Kč23,40 Kč16-50,20 Kč7
27Zdeněk Houdek
Měchenice
14774-2,40 Kč4-22,00 Kč4-16,80 Kč4-13,60 Kč133,20 Kč17-21,60 Kč6
28Josef Štoidl
Jindřichův Hradec
54432,40 Kč3-2,40 Kč3-2,20 Kč4-28,00 Kč4-7,00 Kč17-37,20 Kč5
29Jaroslava Zimmermanová
Bystřice
4-32,40 Kč4-4,40 Kč4-12,40 Kč27,40 Kč3-1,00 Kč17-42,80 Kč4
Začátek:
sobota 14.10.2017 9:00:00
Startovné:
200 Kč (v ceně je 30 Kč do průběžné soutěže, ranní polévka, hlavní jídlo, nejméně 20 cen a zajištění administrativy)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový křížový mariáš.
Hraje se 5 kol (5 x 1 hodina).
Předpokládaný konec v 15:30 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Čerčany - restaurace Čerčanská Beseda (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)