leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-K1: Tábor
so 25.01. 09:00 - 15:00
JČL-V2: Nová Cerekev
so 01.02. 09:00 - 15:00
JČL2: Svatkovice
ne 02.02. 13:00 - 19:00
RL2: Bratronice U Kladna
so 08.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Svatkovice
ne 09.02. 13:00 - 19:00
JČL-V3: Veselá u Častrova
so 15.02. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Svatkovice
so 22.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
POLLM1: Pardubice
po 20.01. 17:00 - 23:00
KM-MU 2020: Jindice
so 25.01. 00:00 - 08:00
JČL-K1: Tábor
so 25.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
so 25.01. 09:30 - 15:30
Bubovice1 2020: Bubovice
ne 26.01. 00:00 - 06:00
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
ne 26.01. 09:30 - 15:30
KM 2020: Zbiroh
so 01.02. 00:00 - 06:00
JČL-V2: Nová Cerekev
so 01.02. 09:00 - 15:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jiří Korbel 032-5258
2 Josef Pražan 012-6042
3 Pavel David 017-4741
4 Jan Vávrovský 016-4137
5 Vladimír Chaluš 04-4527
6 Otakar Skala 013-2425
7 František Schovanec 021-624
8 Jiří Kubiska +17-2721
9 Vladimír Neruda -110-2121
10 František Musil 011-1720
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jiří Korbel n121,832
2 Vladimír Vacek n141,430
3 Zdeněk Peťas n154,628
4 Václav Jirsa n14326
5 Michal Šolja n14024
6 Miloslav Anděl n13723
7 Aleš Houska n1-4,622
8 František Schovanec n112,621
9 Ladislav Němec n115,820
10 Jiří Šimánek n18,419
.Jméno a PříjmenéÚB
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Josef Pražan +242156760
2 Jiří Korbel +215941852
3 Pavel David +216148347
4 Vladimír Chaluš -336148645
5 Jan Vávrovský -324328141
6 Zdeněk Dufek 019041039
7 Jiří Kubiska +115832527
8 Otakar Skala +313414424
9 František Straka +35215422
10 Vladimír Neruda 06513421
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-K1: Tábor
so 25.01. 09:00 - 15:00
JČL-V2: Nová Cerekev
so 01.02. 09:00 - 15:00
JČL2: Svatkovice
ne 02.02. 13:00 - 19:00
RL2: Bratronice U Kladna
so 08.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Svatkovice
ne 09.02. 13:00 - 19:00
JČL-V3: Veselá u Častrova
so 15.02. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Svatkovice
so 22.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
POLLM1: Pardubice
po 20.01. 17:00 - 23:00
KM-MU 2020: Jindice
so 25.01. 00:00 - 08:00
JČL-K1: Tábor
so 25.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
so 25.01. 09:30 - 15:30
Bubovice1 2020: Bubovice
ne 26.01. 00:00 - 06:00
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
ne 26.01. 09:30 - 15:30
KM 2020: Zbiroh
so 01.02. 00:00 - 06:00
JČL-V2: Nová Cerekev
so 01.02. 09:00 - 15:00

Křížový mariáš

JČL-K3-2019: Mrač (30.3.)

Dne 30.3.2019 se od 10:00 konal 3. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Mrač - restaurace U Tomáše (extraliga), pořadatel: Batcha).

CELÁ TABULKA JČL-K3:
#JménoTým / Město1Kč12Kč23Kč3 4Kč45Kč5BodyPenízeJČL
1Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
801111,60 Kč18,80 Kč54,00 Kč513,40 Kč138,00 Kč1375,80 Kč32
2Jiří Kubiska
Černovice
121917,60 Kč118,60 Kč9-3,00 Kč19,00 Kč18,80 Kč1341,00 Kč31
3Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
775126,80 Kč110,60 Kč118,00 Kč13-8,00 Kč120,20 Kč1767,60 Kč30
4Martin Marian
Čáslav
9-2,20 Kč123,00 Kč51,80 Kč110,80 Kč54,40 Kč2137,80 Kč29
5Kamila Dneboská
Řepy
1146122,20 Kč55,20 Kč9-2,80 Kč17,60 Kč54,40 Kč2136,60 Kč28
6Miroslav Hurt
Pečín
90,80 Kč16,00 Kč117,40 Kč514,80 Kč5-3,00 Kč2136,00 Kč27
7Ladislav Kubíček
Praha
112,40 Kč16,40 Kč9-2,20 Kč9-3,40 Kč122,60 Kč2135,80 Kč26
8Josef Velich
Hvozdec
120,40 Kč18,00 Kč54,20 Kč50,60 Kč90,60 Kč2133,80 Kč25
9Václav Šlégr
Mníšek pod Brdy
9-4,40 Kč119,20 Kč9-17,20 Kč132,40 Kč519,60 Kč2549,60 Kč24
10Jaroslav Studnička
Zruč nad Sázavou
510,20 Kč56,60 Kč125,20 Kč91,40 Kč5-0,80 Kč2542,60 Kč23
11Zdeněk Carboch
Příbram
13-19,40 Kč5-1,40 Kč122,60 Kč53,60 Kč132,80 Kč2538,20 Kč22
12Josef Janda
Žerotín
13-5,20 Kč119,80 Kč114,00 Kč9-8,40 Kč116,80 Kč2537,00 Kč21
13Martin Reisner
Liberec
114,60 Kč13-4,80 Kč510,60 Kč5-1,00 Kč114,80 Kč2534,20 Kč20
14Luděk Strnad
X
130250,40 Kč18,60 Kč13-9,80 Kč510,40 Kč119,60 Kč2529,20 Kč19
15Zdeněk Houdek
Měchenice
147713-13,20 Kč5-0,40 Kč129,40 Kč18,00 Kč52,80 Kč2526,60 Kč18
16Jindřich Novák
Praha
115090,40 Kč16,80 Kč5-2,20 Kč58,20 Kč53,60 Kč2516,80 Kč17
17Slobodan Ristecki
Praha
56,00 Kč13-9,40 Kč19,40 Kč126,00 Kč914,80 Kč2946,80 Kč16
18Jiří Zeman
Mníšek pod Brdy
13-12,00 Kč59,40 Kč55,00 Kč123,20 Kč59,00 Kč2934,60 Kč15
19Josef Mareš
Tábor
761114,40 Kč13-6,60 Kč110,40 Kč9-2,20 Kč58,00 Kč2924,00 Kč14
20Jiří Pfajfr
Tábor
786120,40 Kč13-8,40 Kč9-8,40 Kč54,00 Kč114,20 Kč2921,80 Kč13
21Karel Soused
Kladno
14239-12,00 Kč125,00 Kč115,20 Kč9-6,20 Kč9-2,60 Kč2919,40 Kč12
22Jiří Viktora
Panenský Týnec
9-0,60 Kč52,60 Kč16,40 Kč114,80 Kč13-5,60 Kč2917,60 Kč11
23František Vašíček
X
531450,00 Kč16,60 Kč13-7,40 Kč56,00 Kč59,20 Kč2914,40 Kč10
24Pavel David
Jindřichův Hradec
50594,80 Kč114,00 Kč110,40 Kč54,00 Kč13-19,80 Kč2913,40 Kč9
25Zdeněk Šulc
Liberec
119,00 Kč55,20 Kč90,20 Kč9-18,20 Kč53,20 Kč299,40 Kč8
26Zdeněk Toman
Mrač
5-7,80 Kč17,00 Kč9-3,40 Kč53,80 Kč9-3,00 Kč29-3,40 Kč7
27Zdeněk Chalupa
X
51,00 Kč53,20 Kč126,20 Kč13-9,40 Kč96,40 Kč3327,40 Kč6
28Jiří Majer
Lštění
782129,40 Kč129,20 Kč9-1,80 Kč9-0,40 Kč13-31,60 Kč3324,80 Kč5
29Miloslav Anděl
Bernartice
58,00 Kč13-6,60 Kč123,60 Kč13-12,40 Kč19,20 Kč3321,80 Kč4
30Vlastislav Lankaš
Milevsko
9-9,20 Kč13-19,40 Kč56,40 Kč114,40 Kč516,40 Kč338,60 Kč3
31Jan Mácha
Sezimovo Ústí
1432512,40 Kč114,20 Kč9-3,20 Kč9-4,00 Kč9-14,60 Kč334,80 Kč2
32Jaromír Lang
Bechyně
78418,20 Kč52,80 Kč56,80 Kč13-16,00 Kč9-2,60 Kč33-0,80 Kč1
33Vladimír Šindelář
X
116754,20 Kč53,80 Kč522,80 Kč13-42,00 Kč53,60 Kč33-7,60 Kč0
34Jaroslav Šindelář
X
5273110,40 Kč56,20 Kč13-20,80 Kč13-25,80 Kč118,40 Kč33-11,60 Kč0
35Stanislav Černuška
Čáslav
5-6,00 Kč13-29,80 Kč13-28,80 Kč19,20 Kč137,40 Kč33-18,00 Kč0
36František Vavřínek
X
514,00 Kč90,60 Kč510,40 Kč13-9,60 Kč58,80 Kč3724,20 Kč0
36Zdeněk Smejkal
Praha
13-11,60 Kč9-0,40 Kč50,60 Kč135,40 Kč9-12,00 Kč3712,00 Kč0
37Miroslav Ronovský
Bračice
55,60 Kč13-26,20 Kč9-0,20 Kč127,00 Kč91,40 Kč377,60 Kč0
38František Nejedlo
Čáslav
1291119,20 Kč9-1,80 Kč58,60 Kč9-4,40 Kč13-15,20 Kč376,40 Kč0
39Luboš Novotný
Košice
527713-15,20 Kč9-0,20 Kč5-2,00 Kč513,40 Kč59,00 Kč375,00 Kč0
40Robert Russ
Panenský Týnec
1428118,00 Kč91,40 Kč13-21,80 Kč50,00 Kč93,60 Kč371,20 Kč0
41Jiří Karmazín
Bystřice
51,40 Kč9-5,80 Kč511,00 Kč9-2,40 Kč9-4,80 Kč37-0,60 Kč0
42Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
1404110,00 Kč19,40 Kč9-4,60 Kč13-8,80 Kč13-8,40 Kč37-2,40 Kč0
43Miroslav Krýbl
Liberec
15205-0,80 Kč57,00 Kč13-20,20 Kč115,20 Kč13-9,00 Kč37-7,80 Kč0
44Vladimír Šic
X
9-6,00 Kč13-16,00 Kč9-9,20 Kč513,20 Kč17,00 Kč37-11,00 Kč0
45Jiří Kubeš
Praha
95,00 Kč13-12,00 Kč117,60 Kč53,80 Kč9-26,00 Kč37-11,60 Kč0
46Kateřina Masnerová
Kamýk
52,80 Kč5-1,20 Kč123,20 Kč13-20,80 Kč13-17,20 Kč37-13,20 Kč0
48František Mareš
X
59,20 Kč54,40 Kč13-33,60 Kč5-1,60 Kč9-5,20 Kč37-26,80 Kč0
49Zdeněk Vlasák
Komárov
124,40 Kč9,5-2,60 Kč13-14,80 Kč17,80 Kč13-12,60 Kč37,52,20 Kč0
50Richard Bednář
Týn nad Vltavou
528013-18,20 Kč13-5,80 Kč124,20 Kč13-5,00 Kč16,20 Kč411,40 Kč0
51Vojtěch Hrdlička
Liberec
531113-14,80 Kč13-11,40 Kč9-5,20 Kč17,80 Kč56,00 Kč41-17,60 Kč0
52Václav Snop
Praha
14229-9,20 Kč9-6,20 Kč13-13,40 Kč9-9,00 Kč114,00 Kč41-23,80 Kč0
53Štefan Boleček
Panenský Týnec
525319,60 Kč9-2,00 Kč9-8,00 Kč9-2,20 Kč13-24,40 Kč41-27,00 Kč0
54Josef Kozel
Nová Cerekev
9-11,60 Kč9-3,40 Kč123,60 Kč13-29,80 Kč9-8,40 Kč41-29,60 Kč0
55Zdeněk Kupec
Újezd
53209-9,80 Kč9-6,00 Kč19,80 Kč9-0,20 Kč13-23,80 Kč41-30,00 Kč0
56Jaroslav Zelený
X
9-6,40 Kč50,20 Kč13-26,60 Kč53,40 Kč9-10,40 Kč41-39,80 Kč0
57František Kočárek
Líšno
13-15,80 Kč9-7,60 Kč50,00 Kč13-29,20 Kč19,00 Kč41-43,60 Kč0
58Antonín Oulovský
Říčany
53179-14,20 Kč5,5-1,80 Kč13-10,40 Kč116,00 Kč13-16,20 Kč41,5-26,60 Kč0
59Josef Frýba
X
9-15,00 Kč93,60 Kč514,60 Kč13-10,00 Kč92,80 Kč45-4,00 Kč0
60Miroslav Palek
Hořovice
52,00 Kč13-11,60 Kč13-14,60 Kč9-4,40 Kč56,20 Kč45-22,40 Kč0
61Otakar Skala
České Budějovice
14539-5,60 Kč9-4,40 Kč57,80 Kč13-12,80 Kč9-9,60 Kč45-24,60 Kč0
62Miroslav Čunát
Milevsko
534113-12,60 Kč9-12,80 Kč9-3,80 Kč117,60 Kč13-15,60 Kč45-27,20 Kč0
63Karel Obermajer
Mníšek pod Brdy
13-20,60 Kč13-29,40 Kč9-24,80 Kč9-10,00 Kč116,80 Kč45-68,00 Kč0
64Petr Bednář
X
528113-15,20 Kč5,50,60 Kč13-14,20 Kč119,40 Kč13-29,60 Kč45,5-39,00 Kč0
65František Musil
Pelhřimov
140713-12,40 Kč13-9,80 Kč133,20 Kč9-2,60 Kč13-14,00 Kč49-5,60 Kč0
66Jiří Kovařík
Lštění
55,20 Kč13-15,60 Kč13-34,60 Kč95,40 Kč9-4,80 Kč49-44,40 Kč0
67Ladislav Bulánek
Újezd
13-12,00 Kč9-2,60 Kč13-27,00 Kč13-22,20 Kč16,00 Kč49-57,80 Kč0
68Roman Kraus
Praha
13-13,60 Kč5,5-1,80 Kč13-7,00 Kč53,00 Kč13-7,20 Kč49,5-26,60 Kč0
69Bohuslav Sejk
Radošovice
13-24,40 Kč50,60 Kč9-1,20 Kč13-15,80 Kč13-24,20 Kč53-65,00 Kč0
70Jaroslav Lang
Praha
13-18,80 Kč9,5-2,60 Kč13-19,60 Kč13-32,40 Kč54,60 Kč53,5-68,80 Kč0
71Michal Šolja
Bednáreček
9-0,80 Kč13-17,40 Kč13-25,60 Kč9-9,20 Kč13-27,20 Kč57-80,20 Kč0
72Jaroslava Zimmermanová
Bystřice
13-15,40 Kč5,50,60 Kč13-21,20 Kč13-14,20 Kč13-50,80 Kč57,5-101,00 Kč0
Začátek:
sobota 30.3.2019 10:00:00
Startovné:
250 Kč (turnaj je součástí extraligy)) (v ceně je 30 Kč do průběžné soutěže, ranní polévka, hlavní jídlo, nejméně 20 cen a zajištění administrativy)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový křížový mariáš.
Hraje se 5 kol (5 x 1 hodina).
Předpokládaný konec v 15:30 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Mrač - restaurace U Tomáše (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)