květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Major4: Mladějov
so 21.05. 10:00 - 17:00
JČL-V3: Božejov
ne 22.05. 09:00 - 15:00
JČL-K1: Svatkovice
ne 29.05. 09:00 - 15:00
JČL7: Záblatí u Lomnice
ne 05.06. 13:00 - 19:00
JČL-K2: Záblatí u Lomnice
so 11.06. 09:00 - 15:00
JČL-M7: Záblatí u Lomnice
ne 12.06. 13:00 - 19:00
RL6: Kladruby u Stříbra
so 18.06. 09:00 - 16:00
RL6: Kladruby u Stříbra
ne 19.06. 09:00 - 16:00
květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Major4: Mladějov
so 21.05. 10:00 - 17:00
JČL-V3: Božejov
ne 22.05. 09:00 - 15:00
JČL-K1: Svatkovice
ne 29.05. 09:00 - 15:00
POLLM5: Pardubice
po 30.05. 17:30 - 23:30
JČL7: Záblatí u Lomnice
ne 05.06. 13:00 - 19:00
PP6: Praha
po 06.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
út 07.06. 18:10 - 00:10
JČL-K2: Záblatí u Lomnice
so 11.06. 09:00 - 15:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Vladimír Chaluš 062-260192
2 Zdeněk Dufek +146-197145
3 Jiří Korbel -128-203130
4 Ladislav Němec +250-150125
5 Vladimír Neruda +260-118119
6 Stanislav Vlk -212-194109
7 Jan Vávrovský n22-169107
8 František Jedlička -35-195103
9 Pavel David -115-15291
10 František Musil -16-14177
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Vladimír Chaluš +1293,462
2 Vladimír Neruda -12114,860
3 Ladislav Němec +22124,850
4 Zdeněk Dufek +524846
5 Michal Šolja -12-15,434
6 Jiří Korbel -3113,828
7 František Schovanec +102-26,827
8 Pavel Straka -2115,422
9 Jan Vávrovský n110,822
10 Josef Mareš n130,420
.Jméno a PříjmenéÚB
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Vladimír Chaluš 016412637260
2 František Straka 08471867226
3 Jiří Korbel 05911912203
4 Zdeněk Dufek +18991803197
5 František Jedlička +27631814195
6 Stanislav Vlk -213581926194
7 Jan Vávrovský -112111653169
8 Šárka Vondráčková +26771418164
9 Jiří Kubiska -16411100160
10 Pavel David -18161117152
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Major4: Mladějov
so 21.05. 10:00 - 17:00
JČL-V3: Božejov
ne 22.05. 09:00 - 15:00
JČL-K1: Svatkovice
ne 29.05. 09:00 - 15:00
JČL7: Záblatí u Lomnice
ne 05.06. 13:00 - 19:00
JČL-K2: Záblatí u Lomnice
so 11.06. 09:00 - 15:00
JČL-M7: Záblatí u Lomnice
ne 12.06. 13:00 - 19:00
RL6: Kladruby u Stříbra
so 18.06. 09:00 - 16:00
RL6: Kladruby u Stříbra
ne 19.06. 09:00 - 16:00
květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Major4: Mladějov
so 21.05. 10:00 - 17:00
JČL-V3: Božejov
ne 22.05. 09:00 - 15:00
JČL-K1: Svatkovice
ne 29.05. 09:00 - 15:00
POLLM5: Pardubice
po 30.05. 17:30 - 23:30
JČL7: Záblatí u Lomnice
ne 05.06. 13:00 - 19:00
PP6: Praha
po 06.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
út 07.06. 18:10 - 00:10
JČL-K2: Záblatí u Lomnice
so 11.06. 09:00 - 15:00

Licitovaný mariáš

JČL-L6-2014: Deštná (8.6.)

Dne 8.6.2014 se bude od 13:00 konal 6. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Deštná - kulturní dům, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

CELÁ TABULKA JČL-L6: Deštná 8.6.2014
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPJČL
1Pavel Plucar
Praha
8971571503071-381791415119329448632
2Šárka Vondráčková
Jindřichův Hradec
754401001405165321972205132337730
3Ladislav Susko
Tábor
575-162711111357420911191012201228
4Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
801164542182-647410121001282281426
5Pavel David
Jindřichův Hradec
50518151863-170-171316451691624
6František Musil
Pelhřimov
1407-1160498-2898708-391581191622
7Jiří Kubiska
Černovice
1219-29120916-13422911-421621201720
8Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
775-9010-8016181551733-72165931918
9Vladimír Neruda
Myslkovice
763-182461250247473248801916
10Vladimír Čerňanský
Třeboň
1452-7430-441575631386193942114
11Jaroslav Bíba
Hořepník
1410-1655-16018110481584-5553-22212
12Vladimír Chaluš
Lišov
1401351181534-19410-18418-159128-312210
13Otakar Skala
České Budějovice
1453-2624-21320244410-64842238
14František Mládek
Deštná
14512710379-225-171451520236
15Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
1406477547-975-9217-5012-38244
16Ludvík Kouba
Dvorce
769-9271810-585-5316-6732-35262
17Jan Mácha
Sezimovo Ústí
1432-13934-105172920499-11054-56260
18Richard Rataj
Deštná
536-7436-3814-7120-5115-14556-89290
Začátek:
neděle 8.6.2014 13:00:00
Startovné:
50 Kč (v ceně je 30Kč do průběžné soutěže, 10Kč pro IT zabezpeční turnaje a 10Kč jde na ceny pro první tři hráče tunaje - př.: účast 20 hráčů 100Kč - 60Kč - 40Kč)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový licitovaný mariáš.
Hrají se 1 kol (2 x 2 hodina).
Předpokládaný konec v 17:15 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Deštná - kulturní dům (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)