září 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
JČL-K6: Mrač
so 29.09. 09:00 - 15:00
RL9: Budislavice
so 06.10. 09:00 - 15:00
JČL8: Milevsko
ne 07.10. 13:00 - 19:00
JČL-K7: Čerčany
so 13.10. 09:00 - 15:00
JČL-M8: Milevsko
ne 14.10. 13:00 - 19:00
JČL-K8: Pelhřimov
so 20.10. 09:00 - 15:00
JČL9: Hořepník
ne 21.10. 13:00 - 19:00
JČL-V8: Kolence
so 27.10. 09:00 - 15:00
září 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
PLLM7: Praha
so 22.09. 13:00 - 19:00
JČL-K6: Mrač
so 29.09. 09:00 - 15:00
PP9: Praha
út 02.10. 18:00 - 00:00
RL9: Budislavice
so 06.10. 09:00 - 15:00
JČL8: Milevsko
ne 07.10. 13:00 - 19:00
POLLM8: Pardubice
po 08.10. 17:00 - 23:00
MČR v křížovém mariáši 2018: Žatec
so 13.10. 08:30 - 16:30
JČL-K7: Čerčany
so 13.10. 09:00 - 15:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Vávrovský 0148119244389
2 Jiří Kubiska 014669291361
3 Zdeněk Dufek 0109125251360
4 Pavel David 013778235333
5 Vladimír Neruda 013476202311
6 Jan Mácha 010096206299
7 Jiří Korbel 08392169260
8 Otakar Skala 08875163245
9 František Musil +17335207212
10 Michal Šolja +510789-196
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Kocna 07299,6165
2 Jan Vávrovský 07234148
3 Jiří Kubiska +37195146
4 Pavel David +1782137
5 Vladimír Neruda -27197,9134
6 Ladislav Němec -2757,8129
7 Jiří Šimánek 0796,4121
8 Zdeněk Dufek +26130,5109
9 Michal Šolja 07-47107
10 Vladimír Vacek +9664,2101
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Zdeněk Dufek 0597125
2 Jan Vávrovský 05107119
3 Václav Kotrouš +35126,4109
4 Josef Mareš -1597102
5 Jan Mácha +6567,896
6 Jiří Korbel +85-57,892
7 Michal Šolja -25209,889
8 Jiří Majer -45160,887
9 Jaromír Lang +105-16,684
10 Pavel David -3579,678
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Jiří Kubiska 09522517291
2 František Straka +12392044252
3 Zdeněk Dufek -13251872251
4 Jan Vávrovský +1-2001491244
5 Stanislav Vlk +15591952243
6 Pavel David -27282035235
7 Šárka Vondráčková +12021603230
8 Vladimír Chaluš -1-10041922223
9 František Musil +21261467207
10 Jan Mácha -17911473206
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

září 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
JČL-K6: Mrač
so 29.09. 09:00 - 15:00
RL9: Budislavice
so 06.10. 09:00 - 15:00
JČL8: Milevsko
ne 07.10. 13:00 - 19:00
JČL-K7: Čerčany
so 13.10. 09:00 - 15:00
JČL-M8: Milevsko
ne 14.10. 13:00 - 19:00
JČL-K8: Pelhřimov
so 20.10. 09:00 - 15:00
JČL9: Hořepník
ne 21.10. 13:00 - 19:00
JČL-V8: Kolence
so 27.10. 09:00 - 15:00
září 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
PLLM7: Praha
so 22.09. 13:00 - 19:00
JČL-K6: Mrač
so 29.09. 09:00 - 15:00
PP9: Praha
út 02.10. 18:00 - 00:00
RL9: Budislavice
so 06.10. 09:00 - 15:00
JČL8: Milevsko
ne 07.10. 13:00 - 19:00
POLLM8: Pardubice
po 08.10. 17:00 - 23:00
MČR v křížovém mariáši 2018: Žatec
so 13.10. 08:30 - 16:30
JČL-K7: Čerčany
so 13.10. 09:00 - 15:00

Změny v kalendáři:

V7: 22.9. Počátky> V7: 15.9. Počátky

Licitovaný mariáš

JČL-L6-2017: Veselí nad Lužnicí (4.6.)

Dne 4.6.2017 se bude od 13:00 konal 6. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Veselí nad Lužnicí - penzion Na soutoku, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

CELÁ TABULKA JČL-L6: Veselí nad Lužnicí 4.6.2017
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPJČL
1Miloš Kučera
Hořice
83290601502282187269241722474194632
2Bohumil Malý
Kostelec nad Vltavou
51181387921723424082181801192994131
3Stanislav Vlk
Milevsko
143948499718158015823206492554130
4Stanislav Uher
Milevsko
14935524791746428819101661673629
5Pavel David
Jindřichův Hradec
50514607415873612320101961973528
6Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
80122254713-221481262101731733427
7Richard Rataj
Deštná
53639367516-57963914-181321143026
8Vladimír Chaluš
Lišov
14011536521824-10055-455531201732925
9Vladimír Neruda
Myslkovice
763974013720-40-4993401332924
10František Jedlička
Milevsko
1419268711319-2624-21001111112923
11Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
1404558413921-6142-197-61261202822
12Jan Mácha
Sezimovo Ústí
143245045124024641685241092821
13Ladislav Susko
Tábor
575-16365-982866915522-77134572420
14Martin Vlk
Milevsko
5219-6324-39677077171424382319
15Vladimír Maceška
Sedlice u Blatné
1421-8272-108-10423213-92114222118
16František Musil
Pelhřimov
1407-6217-4553453915-2822-62017
17Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
775-145115-3072452912-121120-11916
18Karel Brožek
Jindřichův Hradec
1494-824169-190-198-2724-31715
19Vladimír Čerňanský
Třeboň
1452-361046814-10947-622-14515161614
20Jiří Kubiska
Černovice
121918123011-5610-464-3822-161513
21Josef Matějka
Hořepník
1409-635-5835202511-5825-331412
22Martin Iliev
Milevsko
1468-23452210-550-553-7845-331311
23Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
1406-530-534-360-366-890-891010
24Otakar Skala
České Budějovice
1453-1020-1021-12616-1101-22816-21229
Začátek:
neděle 4.6.2017 13:00:00
Startovné:
50 Kč (v ceně je 30Kč do průběžné soutěže, 10Kč pro IT zabezpeční turnaje a 10Kč jde na ceny pro první tři hráče tunaje - př.: účast 20 hráčů 100Kč - 60Kč - 40Kč)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový licitovaný mariáš.
Hrají se 1 kol (2 x 2 hodina).
Předpokládaný konec v 17:15 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Veselí nad Lužnicí - penzion Na soutoku (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)