červenec 2018
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
JČL7: Lovětín
ne 02.09. 13:00 - 19:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 08.09. 09:00 - 15:00
Major4: Mariánské Lázně
so 15.09. 09:00 - 16:00
JČL-V7: Počátky
so 15.09. 09:00 - 15:00
Major4: Mariánské Lázně
ne 16.09. 09:00 - 16:00
červenec 2018
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
PP7: Praha
út 14.08. 18:00 - 00:00
Maraton 2018: Budislavice
pá 31.08. 19:00 - 19:00
Maraton 2018: Budislavice
so 01.09. 19:00 - 19:00
JČL7: Lovětín
ne 02.09. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
út 04.09. 18:00 - 00:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 08.09. 09:00 - 15:00
JČL-M7: Lovětín
ne 09.09. 13:00 - 19:00
POLLM7: Pardubice
po 10.09. 17:00 - 23:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Vávrovský 0133119189347
2 Zdeněk Dufek +192125184309
3 Pavel David +112378198300
4 Jiří Kubiska -211469220293
5 Vladimír Neruda 013376161290
6 Jan Mácha 010096162277
7 Jiří Korbel +18392115233
8 Otakar Skala -18875132229
9 Josef Mareš +584102-186
10 Michal Šolja +59589-184
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Kocna +16248,6149
2 Vladimír Neruda +16249,9133
3 Jan Vávrovský -26206,2133
4 Ladislav Němec +16163,4127
5 Pavel David -1692,6123
6 Jiří Kubiska +16136,4114
7 Jiří Šimánek -16113,4108
8 Jan Mácha +6592,6100
9 Michal Šolja +76-4,695
10 Zdeněk Dufek +15129,192
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Zdeněk Dufek 0597125
2 Jan Vávrovský 05107119
3 Václav Kotrouš +35126,4109
4 Josef Mareš -1597102
5 Jan Mácha +6567,896
6 Jiří Korbel +85-57,892
7 Michal Šolja -25209,889
8 Jiří Majer -45160,887
9 Jaromír Lang +105-16,684
10 Pavel David -3579,678
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Jiří Kubiska 06861823220
2 Pavel David 06701770198
3 Jan Vávrovský +4-1381198189
4 František Straka -12371434187
5 Zdeněk Dufek +31571225184
6 František Musil -24111535181
7 Vladimír Chaluš -2-6171486176
8 Šárka Vondráčková -21631191171
9 Stanislav Vlk +12271210163
10 Jan Mácha +15701148162
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

červenec 2018
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
JČL7: Lovětín
ne 02.09. 13:00 - 19:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 08.09. 09:00 - 15:00
Major4: Mariánské Lázně
so 15.09. 09:00 - 16:00
JČL-V7: Počátky
so 15.09. 09:00 - 15:00
Major4: Mariánské Lázně
ne 16.09. 09:00 - 16:00
červenec 2018
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
PP7: Praha
út 14.08. 18:00 - 00:00
Maraton 2018: Budislavice
pá 31.08. 19:00 - 19:00
Maraton 2018: Budislavice
so 01.09. 19:00 - 19:00
JČL7: Lovětín
ne 02.09. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
út 04.09. 18:00 - 00:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 08.09. 09:00 - 15:00
JČL-M7: Lovětín
ne 09.09. 13:00 - 19:00
POLLM7: Pardubice
po 10.09. 17:00 - 23:00

Změny v kalendáři:

KM5: 26.5. Lovětín> KM5: 26.5. Borovany u Bernartic
VM7: 22.9. Počátky> VM7: 15.9. Počátky

Licitovaný mariáš

JČL-L8-2017: Jindřichův Hradec (3.9.)

Dne 3.9.2017 se bude od 13:00 konal 8. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Jindřichův Hradec - U Kůrků, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

CELÁ TABULKA JČL-L8: Jindřichův Hradec 3.9.2017
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPJČL
1Miloš Kučera
Hořice
83212110122223-17234217241043354394732
2Vladimír Maceška
Sedlice u Blatné
142110911422324324577151411593003931
3Richard Rataj
Deštná
536264773161364017622162872493830
4Pavel David
Jindřichův Hradec
50523528151174816521140531933629
5Jiří Kubiska
Černovice
121927027141182414219145241693328
6Karel Brožek
Jindřichův Hradec
1494562076177157614127251523127
7Michal Rataj
Deštná
1368936615921-275-22966711373026
8Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
1404348211618-2424011101061162925
9Šárka Vondráčková
Jindřichův Hradec
754-525-47786751612034801142724
10Vladimír Neruda
Myslkovice
763-160-1696040100174440842623
11Stanislav Vlk
Milevsko
1439759216722-14229-1133-67121542522
12Ladislav Susko
Tábor
575-1735-16811277820523-4683372421
13Josef Matějka
Hořepník
14097071230312100102420
14Jan Mácha
Sezimovo Ústí
1432-110-111170713-40-42419
15Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
801736413719-9110-814-1874562318
16Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
1406-540-546-231139016-77113362217
17Vladimír Chaluš
Lišov
1401807115120-1320-1321-5271192116
18Roman Zikmund
České Budějovice
5227-10912-9721290129182012322015
19Martin Vlk
Milevsko
5219-5171213-7824-546-8341-421914
20Stanislav Uher
Milevsko
1493-440-448-210-2110-650-651813
21Bohumil Malý
Kostelec nad Vltavou
5118-2310-1310-530-537-7610-661712
22František Musil
Pelhřimov
1407-9134-575-5216-368-14350-931311
23Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
775-825-773-10334-695-18539-146810
24Otakar Skala
České Budějovice
1453-640-644-1230-1232-1870-18769
Začátek:
neděle 3.9.2017 13:00:00
Startovné:
50 Kč (v ceně je 30Kč do průběžné soutěže, 10Kč pro IT zabezpeční turnaje a 10Kč jde na ceny pro první tři hráče tunaje - př.: účast 20 hráčů 100Kč - 60Kč - 40Kč)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový licitovaný mariáš.
Hrají se 1 kol (2 x 2 hodina).
Předpokládaný konec v 17:15 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Jindřichův Hradec - U Kůrků (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: