leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 20.01. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 10.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 17.02. 09:00 - 16:00
RL2: Putimov u Pelhřimova
so 24.02. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Veselí nad Lužnicí
so 03.03. 09:00 - 15:00
JČL3: Pelhřimov
ne 04.03. 13:00 - 19:00
leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 20.01. 09:00 - 15:00
PLLM1: Praha
so 20.01. 13:00 - 19:00
01: Pardubice
po 22.01. 17:00 - 23:00
Turnaj "Pátecká trojka" 2018: Pátek u Poděbrad
so 27.01. 09:00 - 17:00
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
so 03.02. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
ne 04.02. 09:30 - 15:30
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Mácha 0-302454
2 Jiří Korbel 0-291948
3 Jan Vávrovský 0-311647
4 Pavel David 0-182644
5 Zdeněk Dufek 0-251439
6 Bohumil Hrubeš 0-26531
7 Vladimír Neruda 0-61723
8 František Musil 0-9716
9 Jiří Kubiska 0-11112
10 Ladislav Susko -1-11112
.Jméno a PříjmenéÚB
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Michal Šolja n1143,632
2 Jan Vávrovský n141,831
3 Jan Mácha n187,630
4 Jiří Korbel n142,629
5 Václav Kotrouš n136,228
6 Zdeněk Smejkal n133,827
7 Bohumil Hrubeš n129,226
8 Zdeněk Dufek n115,625
9 Josef Mareš n16,224
10 Josef Velich n113,623
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 František Straka 028835832
2 Pavel Plucar 011128130
3 Vlastimil Koranda 019425628
4 Pavel David 021427226
5 Jan Mácha 013222224
6 Stanislav Uher 017917922
7 Stanislav Vlk 015124320
8 Jiří Korbel 09422719
9 Vladimír Maceška 06716218
10 Vladimír Neruda 010014817
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 20.01. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 10.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 17.02. 09:00 - 16:00
RL2: Putimov u Pelhřimova
so 24.02. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Veselí nad Lužnicí
so 03.03. 09:00 - 15:00
JČL3: Pelhřimov
ne 04.03. 13:00 - 19:00
leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 20.01. 09:00 - 15:00
PLLM1: Praha
so 20.01. 13:00 - 19:00
01: Pardubice
po 22.01. 17:00 - 23:00
Turnaj "Pátecká trojka" 2018: Pátek u Poděbrad
so 27.01. 09:00 - 17:00
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
so 03.02. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
ne 04.02. 09:30 - 15:30
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00

Licitovaný mariáš

JČL-L8-2017: Jindřichův Hradec (3.9.)

Dne 3.9.2017 se bude od 13:00 konal 8. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Jindřichův Hradec - U Kůrků, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

CELÁ TABULKA JČL-L8: Jindřichův Hradec 3.9.2017
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPJČL
1Miloš Kučera
Hořice
83212110122223-17234217241043354394732
2Vladimír Maceška
Sedlice u Blatné
142110911422324324577151411593003931
3Richard Rataj
Deštná
536264773161364017622162872493830
4Pavel David
Jindřichův Hradec
50523528151174816521140531933629
5Jiří Kubiska
Černovice
121927027141182414219145241693328
6Karel Brožek
Jindřichův Hradec
1494562076177157614127251523127
7Michal Rataj
Deštná
1368936615921-275-22966711373026
8Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
1404348211618-2424011101061162925
9Šárka Vondráčková
Jindřichův Hradec
754-525-47786751612034801142724
10Vladimír Neruda
Myslkovice
763-160-1696040100174440842623
11Stanislav Vlk
Milevsko
1439759216722-14229-1133-67121542522
12Ladislav Susko
Tábor
575-1735-16811277820523-4683372421
13Josef Matějka
Hořepník
14097071230312100102420
14Jan Mácha
Sezimovo Ústí
1432-110-111170713-40-42419
15Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
801736413719-9110-814-1874562318
16Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
1406-540-546-231139016-77113362217
17Vladimír Chaluš
Lišov
1401807115120-1320-1321-5271192116
18Roman Zikmund
České Budějovice
5227-10912-9721290129182012322015
19Martin Vlk
Milevsko
5219-5171213-7824-546-8341-421914
20Stanislav Uher
Milevsko
1493-440-448-210-2110-650-651813
21Bohumil Malý
Kostelec nad Vltavou
5118-2310-1310-530-537-7610-661712
22František Musil
Pelhřimov
1407-9134-575-5216-368-14350-931311
23Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
775-825-773-10334-695-18539-146810
24Otakar Skala
České Budějovice
1453-640-644-1230-1232-1870-18769
Začátek:
neděle 3.9.2017 13:00:00
Startovné:
50 Kč (v ceně je 30Kč do průběžné soutěže, 10Kč pro IT zabezpeční turnaje a 10Kč jde na ceny pro první tři hráče tunaje - př.: účast 20 hráčů 100Kč - 60Kč - 40Kč)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový licitovaný mariáš.
Hrají se 1 kol (2 x 2 hodina).
Předpokládaný konec v 17:15 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Jindřichův Hradec - U Kůrků (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: