duben 2018
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
JČL-V4: Jindřichův Hradec
so 28.04. 09:00 - 15:00
JČL-V5: Domanín u Třeboně
so 05.05. 09:00 - 15:00
JČL5: Deštná
ne 06.05. 13:00 - 19:00
RL6: Holice
so 12.05. 09:00 - 15:00
JČL-V6: Božejov
so 19.05. 09:00 - 15:00
JČL-K5: Borovany u Bernartic
so 26.05. 09:00 - 15:00
RL7: Nebákov
so 02.06. 09:00 - 15:00
JČL6: Hospříz
ne 03.06. 13:00 - 19:00
duben 2018
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
JČL-V4: Jindřichův Hradec
so 28.04. 09:00 - 15:00
PP5: Praha
út 01.05. 18:00 - 00:00
JČL-V5: Domanín u Třeboně
so 05.05. 09:00 - 15:00
PLLM4: Praha
so 05.05. 13:00 - 19:00
JČL5: Deštná
ne 06.05. 13:00 - 19:00
RL6: Holice
so 12.05. 09:00 - 15:00
JČL-M5: Deštná
ne 13.05. 13:00 - 19:00
JČL-V6: Božejov
so 19.05. 09:00 - 15:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Vávrovský 07190157240
2 Pavel David 06075146208
3 Vladimír Neruda +16965111190
4 Jiří Korbel +16661122188
5 Zdeněk Dufek +23593117187
6 Jiří Kubiska -36043166186
7 Jan Mácha -13368129166
8 Otakar Skala +2635877160
9 Michal Šolja +65583-138
10 Ladislav Susko -11859110132
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Kocna 0316181
2 Jan Vávrovský +13116,271
3 Vladimír Neruda +13183,269
4 Ladislav Němec +1310766
5 Jiří Korbel +2366,666
6 Otakar Skala +5336,263
7 Jiří Kubiska -53128,860
8 Pavel David -2315,860
9 Jiří Šimánek 034756
10 František Schovanec +633,256
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Zdeněk Dufek +348493
2 Jan Vávrovský 048690
3 Josef Mareš +246889
4 Jiří Majer +94115,887
5 Michal Šolja +14176,883
6 Václav Kotrouš -54101,482
7 Pavel David +7442,675
8 Bohumil Hrubeš 0438,475
9 František Štych -24-0,275
10 Miloslav Anděl 0468,474
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Jiří Kubiska 04781408166
2 František Straka 0461014160
3 Jan Vávrovský +21591177157
4 Vladimír Chaluš -1-3301468155
5 František Musil -12641106148
6 Pavel David 04791326146
7 Šárka Vondráčková +12021023132
8 Jan Mácha +2572970129
9 Stanislav Vlk -292868128
10 Jiří Korbel -1-51051122
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

duben 2018
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
JČL-V4: Jindřichův Hradec
so 28.04. 09:00 - 15:00
JČL-V5: Domanín u Třeboně
so 05.05. 09:00 - 15:00
JČL5: Deštná
ne 06.05. 13:00 - 19:00
RL6: Holice
so 12.05. 09:00 - 15:00
JČL-V6: Božejov
so 19.05. 09:00 - 15:00
JČL-K5: Borovany u Bernartic
so 26.05. 09:00 - 15:00
RL7: Nebákov
so 02.06. 09:00 - 15:00
JČL6: Hospříz
ne 03.06. 13:00 - 19:00
duben 2018
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
JČL-V4: Jindřichův Hradec
so 28.04. 09:00 - 15:00
PP5: Praha
út 01.05. 18:00 - 00:00
JČL-V5: Domanín u Třeboně
so 05.05. 09:00 - 15:00
PLLM4: Praha
so 05.05. 13:00 - 19:00
JČL5: Deštná
ne 06.05. 13:00 - 19:00
RL6: Holice
so 12.05. 09:00 - 15:00
JČL-M5: Deštná
ne 13.05. 13:00 - 19:00
JČL-V6: Božejov
so 19.05. 09:00 - 15:00

Změny v kalendáři:

KM5: 26.5. Lovětín> KM5: 26.5. Borovany u Bernartic
VM7: 22.9. Počátky> VM7: 15.9. Počátky

Licitovaný mariáš

JČL-L8-2017: Jindřichův Hradec (3.9.)

Dne 3.9.2017 se bude od 13:00 konal 8. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Jindřichův Hradec - U Kůrků, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

CELÁ TABULKA JČL-L8: Jindřichův Hradec 3.9.2017
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPJČL
1Miloš Kučera
Hořice
83212110122223-17234217241043354394732
2Vladimír Maceška
Sedlice u Blatné
142110911422324324577151411593003931
3Richard Rataj
Deštná
536264773161364017622162872493830
4Pavel David
Jindřichův Hradec
50523528151174816521140531933629
5Jiří Kubiska
Černovice
121927027141182414219145241693328
6Karel Brožek
Jindřichův Hradec
1494562076177157614127251523127
7Michal Rataj
Deštná
1368936615921-275-22966711373026
8Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
1404348211618-2424011101061162925
9Šárka Vondráčková
Jindřichův Hradec
754-525-47786751612034801142724
10Vladimír Neruda
Myslkovice
763-160-1696040100174440842623
11Stanislav Vlk
Milevsko
1439759216722-14229-1133-67121542522
12Ladislav Susko
Tábor
575-1735-16811277820523-4683372421
13Josef Matějka
Hořepník
14097071230312100102420
14Jan Mácha
Sezimovo Ústí
1432-110-111170713-40-42419
15Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
801736413719-9110-814-1874562318
16Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
1406-540-546-231139016-77113362217
17Vladimír Chaluš
Lišov
1401807115120-1320-1321-5271192116
18Roman Zikmund
České Budějovice
5227-10912-9721290129182012322015
19Martin Vlk
Milevsko
5219-5171213-7824-546-8341-421914
20Stanislav Uher
Milevsko
1493-440-448-210-2110-650-651813
21Bohumil Malý
Kostelec nad Vltavou
5118-2310-1310-530-537-7610-661712
22František Musil
Pelhřimov
1407-9134-575-5216-368-14350-931311
23Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
775-825-773-10334-695-18539-146810
24Otakar Skala
České Budějovice
1453-640-644-1230-1232-1870-18769
Začátek:
neděle 3.9.2017 13:00:00
Startovné:
50 Kč (v ceně je 30Kč do průběžné soutěže, 10Kč pro IT zabezpeční turnaje a 10Kč jde na ceny pro první tři hráče tunaje - př.: účast 20 hráčů 100Kč - 60Kč - 40Kč)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový licitovaný mariáš.
Hrají se 1 kol (2 x 2 hodina).
Předpokládaný konec v 17:15 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Jindřichův Hradec - U Kůrků (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: