leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 20.01. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 10.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 17.02. 09:00 - 16:00
RL2: Putimov u Pelhřimova
so 24.02. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Veselí nad Lužnicí
so 03.03. 09:00 - 15:00
JČL3: Pelhřimov
ne 04.03. 13:00 - 19:00
leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 20.01. 09:00 - 15:00
PLLM1: Praha
so 20.01. 13:00 - 19:00
01: Pardubice
po 22.01. 17:00 - 23:00
Turnaj "Pátecká trojka" 2018: Pátek u Poděbrad
so 27.01. 09:00 - 17:00
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
so 03.02. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
ne 04.02. 09:30 - 15:30
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Mácha 0-302454
2 Jiří Korbel 0-291948
3 Jan Vávrovský 0-311647
4 Pavel David 0-182644
5 Zdeněk Dufek 0-251439
6 Bohumil Hrubeš 0-26531
7 Vladimír Neruda 0-61723
8 František Musil 0-9716
9 Jiří Kubiska 0-11112
10 Ladislav Susko -1-11112
.Jméno a PříjmenéÚB
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Michal Šolja n1143,632
2 Jan Vávrovský n141,831
3 Jan Mácha n187,630
4 Jiří Korbel n142,629
5 Václav Kotrouš n136,228
6 Zdeněk Smejkal n133,827
7 Bohumil Hrubeš n129,226
8 Zdeněk Dufek n115,625
9 Josef Mareš n16,224
10 Josef Velich n113,623
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 František Straka 028835832
2 Pavel Plucar 011128130
3 Vlastimil Koranda 019425628
4 Pavel David 021427226
5 Jan Mácha 013222224
6 Stanislav Uher 017917922
7 Stanislav Vlk 015124320
8 Jiří Korbel 09422719
9 Vladimír Maceška 06716218
10 Vladimír Neruda 010014817
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 20.01. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 10.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 17.02. 09:00 - 16:00
RL2: Putimov u Pelhřimova
so 24.02. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Veselí nad Lužnicí
so 03.03. 09:00 - 15:00
JČL3: Pelhřimov
ne 04.03. 13:00 - 19:00
leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 20.01. 09:00 - 15:00
PLLM1: Praha
so 20.01. 13:00 - 19:00
01: Pardubice
po 22.01. 17:00 - 23:00
Turnaj "Pátecká trojka" 2018: Pátek u Poděbrad
so 27.01. 09:00 - 17:00
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
so 03.02. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
ne 04.02. 09:30 - 15:30
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00

Licitovaný mariáš

JČL-L9-2017: Hořepník (1.10.)

Dne 1.10.2017 se bude od 13:00 konal 9. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Hořepník - restaurace Na Radnici, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

CELÁ TABULKA JČL-L9: Hořepník 1.10.2017
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPJČL
1František Musil
Pelhřimov
140741881291811444158191551322873732
2Miloš Kučera
Hořice
832631892522112859714752743493531
3Vladimír Maceška
Sedlice u Blatné
1421-3582471210519530021702773473330
4Ladislav Susko
Tábor
5751258220720-42935113831752583329
5Pavel David
Jindřichův Hradec
5053232641381179815113491622828
6Otakar Skala
České Budějovice
14536090150191416308741061802727
7Stanislav Vlk
Milevsko
143973179017-2670441047871342726
8Šárka Vondráčková
Jindřichův Hradec
754-330-336100721722067721392625
9František Jedlička
Milevsko
1419-3334110279111816-61251192624
10Jiří Kubiska
Černovice
1219-2010-10867761431747861332523
11Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
1404-4810-3854710815518-11181172322
12Stanislav Uher
Milevsko
1493840841617017710101012321
13Jan Mácha
Sezimovo Ústí
14321901911371249115612682220
14Vladimír Neruda
Myslkovice
763-80-89302050122220422119
15Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
140668148215-840-843-1614-21818
16Karel Brožek
Jindřichův Hradec
149435447914-940-942-5944-151617
17Martin Vlk
Milevsko
5219-3620-167-580-585-9420-741216
18Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
775-14480-642-79121429-223201-221115
19Richard Rataj
Deštná
536-530-533-9332-614-14632-114714
20Josef Matějka
Hořepník
1409-1235-1181-4710-376-17015-155713
21Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
801-6720-474-12830-981-19550-145512
Začátek:
neděle 1.10.2017 13:00:00
Startovné:
50 Kč (v ceně je 30Kč do průběžné soutěže, 10Kč pro IT zabezpeční turnaje a 10Kč jde na ceny pro první tři hráče tunaje - př.: účast 20 hráčů 100Kč - 60Kč - 40Kč)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový licitovaný mariáš.
Hrají se 1 kol (2 x 2 hodina).
Předpokládaný konec v 17:15 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Hořepník - restaurace Na Radnici (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)