leden 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 19.01. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Tábor
so 26.01. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Týn nad Vltavou
so 02.02. 09:00 - 15:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 03.02. 13:00 - 19:00
RL2: Žlutice
so 09.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Veselí nad Lužnicí
ne 10.02. 13:00 - 19:00
Major1: Plzeň
so 23.02. 09:00 - 16:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 23.02. 09:00 - 15:00
leden 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
PP1-2019: Praha
st 16.01. 18:10 - 00:10
JČL-V1: Nová Cerekev
so 19.01. 09:00 - 15:00
KM 2019: Radostín
so 19.01. 09:00 - 15:00
PLLM1: Praha
so 19.01. 13:00 - 19:00
POLLM1: Pardubice
po 21.01. 17:00 - 23:00
KM 2019: Barovice
so 26.01. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Tábor
so 26.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2019: Sloup u České Lípy
so 26.01. 09:30 - 15:30

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Vávrovský 0209217354603
2 Pavel David 0193190329548
3 Jiří Kubiska 0190152369527
4 Vladimír Neruda +1207171277517
5 Zdeněk Dufek -1155163362499
6 Jan Mácha 0135180259445
7 Jiří Korbel 0108173224393
8 Otakar Skala 0126120284388
9 František Musil 09988333354
10 Josef Mareš 0149197-346
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Kocna 010527248
2 Jan Vávrovský 010358,2209
3 Vladimír Neruda +110338,5207
4 Pavel David -110128,8193
5 Jiří Kubiska 010253,2190
6 Ladislav Němec +21052159
7 Zdeněk Dufek 09179,5155
8 Jiří Pfaifr +47199,6151
9 Josef Mareš +78-91149
10 Václav Jirsa 010102147
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Vávrovský 010198,8217
2 Josef Mareš 010176197
3 Michal Šolja 09270,6195
4 Pavel David 010176,4190
5 Jaromír Lang 01071,6182
6 Jan Mácha 01076,6180
7 Jiří Korbel 010142173
8 Vladimír Neruda +110130,6171
9 Zdeněk Dufek -19119163
10 Jiří Kubiska 01041,8152
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Stanislav Vlk +29813208369
2 Jiří Kubiska 010353088369
3 Zdeněk Dufek -26692926362
4 Vladimír Chaluš +1-9953830355
5 Jan Vávrovský -1-2522375354
6 František Musil 03132391333
7 Pavel David +110263129329
8 František Straka -1362420308
9 Otakar Skala 07201996284
10 Šárka Vondráčková 01031893277
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

leden 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 19.01. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Tábor
so 26.01. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Týn nad Vltavou
so 02.02. 09:00 - 15:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 03.02. 13:00 - 19:00
RL2: Žlutice
so 09.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Veselí nad Lužnicí
ne 10.02. 13:00 - 19:00
Major1: Plzeň
so 23.02. 09:00 - 16:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 23.02. 09:00 - 15:00
leden 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
PP1-2019: Praha
st 16.01. 18:10 - 00:10
JČL-V1: Nová Cerekev
so 19.01. 09:00 - 15:00
KM 2019: Radostín
so 19.01. 09:00 - 15:00
PLLM1: Praha
so 19.01. 13:00 - 19:00
POLLM1: Pardubice
po 21.01. 17:00 - 23:00
KM 2019: Barovice
so 26.01. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Tábor
so 26.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2019: Sloup u České Lípy
so 26.01. 09:30 - 15:30

Licitovaný míchaný

JČL-M3-2018: Pelhřimov (11.3.)

Dne 11.3.2018 se bude od 13:00 konal 3. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Pelhřimov - steakhouse Pod Věží, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

CELÁ TABULKA JČL-M3: Pelhřimov 11.3.2018
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPJČL
1Vladimír Chaluš
Lišov
127-74212138269415524931203673875732
2František Musil
Pelhřimov
1304513217728288611426732182915430
3Pavel Straka
Pelhřimov
1524760107241243716129171972685328
4František Jedlička
Milevsko
186455499238979168301341332675326
5Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
9715313829131441963211971573545224
6Jiří Kubiska
Černovice
1211021252272994251181111672784722
7Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
136153550182011213227351471824520
8Josef Pražan
Veselá u Častrova
7771814216027-991192016-812611804319
9Stanislav Vlk
Milevsko
195-301249422-12736120-421971554218
10Dušan Pilský
Pelhřimov
151384421568188623106221283817
11Stanislav Uher
Milevsko
164012273914842862496291253816
12Jan Mácha
Sezimovo Ústí
134272148166014742287351223815
13František Straka
Jindřichův Hradec
78-30794917-461015519-761801043614
14Otakar Skala
České Budějovice
1457981211025-3330-3865421073313
15Pavel David
Jindřichův Hradec
771869728330-8513-7211011102113112
16Šárka Vondráčková
Jindřichův Hradec
196-5517-383659215728101091193111
17Josef Matějka
Hořepník
13110465619-393909-2985562810
18Ladislav Susko
Tábor
81-10654-522218810925-8514257279
19Ladislav Němec
Častrov
8994885620-4530-15733841278
20Radek Smitka
Bolina u Vlašimi
16138606821-608-523-526816247
21Vladimír Neruda
Myslkovice
194-7252-207-1623715-8875-13226
22Vlastimil Koranda
Jindřichův Hradec
80-6939-304-30562617-9995-4215
23Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
129-5527-285-5229-236-10756-51114
24Josef Štoidl
Jindřichův Hradec
135-83-58-561-552-644-60103
25František Schovanec
Jindřichův Hradec
888-8464-206-482-464-13266-66102
26Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
153-269101-1681-8558-275-354159-19561
Začátek:
neděle 11.3.2018 13:00:00
Startovné:
50 Kč (v ceně je 30Kč do průběžné soutěže, 10Kč pro IT zabezpeční turnaje a 10Kč jde na ceny pro první tři hráče tunaje - př.: účast 20 hráčů 100Kč - 60Kč - 40Kč)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový licitovaný mariáš.
Hrají se 1 kol (2 x 2 hodina).
Předpokládaný konec v 17:15 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Pelhřimov - steakhouse Pod Věží (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)