květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Major4: Mladějov
so 21.05. 10:00 - 17:00
JČL-V3: Božejov
ne 22.05. 09:00 - 15:00
JČL-K1: Svatkovice
ne 29.05. 09:00 - 15:00
JČL7: Záblatí u Lomnice
ne 05.06. 13:00 - 19:00
JČL-K2: Záblatí u Lomnice
so 11.06. 09:00 - 15:00
JČL-M7: Záblatí u Lomnice
ne 12.06. 13:00 - 19:00
RL6: Kladruby u Stříbra
so 18.06. 09:00 - 16:00
RL6: Kladruby u Stříbra
ne 19.06. 09:00 - 16:00
květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Major4: Mladějov
so 21.05. 10:00 - 17:00
JČL-V3: Božejov
ne 22.05. 09:00 - 15:00
JČL-K1: Svatkovice
ne 29.05. 09:00 - 15:00
POLLM5: Pardubice
po 30.05. 17:30 - 23:30
JČL7: Záblatí u Lomnice
ne 05.06. 13:00 - 19:00
PP6: Praha
po 06.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
út 07.06. 18:10 - 00:10
JČL-K2: Záblatí u Lomnice
so 11.06. 09:00 - 15:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Vladimír Chaluš 062-260192
2 Zdeněk Dufek +146-197145
3 Jiří Korbel -128-203130
4 Ladislav Němec +250-150125
5 Vladimír Neruda +260-118119
6 Stanislav Vlk -212-194109
7 Jan Vávrovský n22-169107
8 František Jedlička -35-195103
9 Pavel David -115-15291
10 František Musil -16-14177
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Vladimír Chaluš +1293,462
2 Vladimír Neruda -12114,860
3 Ladislav Němec +22124,850
4 Zdeněk Dufek +524846
5 Michal Šolja -12-15,434
6 Jiří Korbel -3113,828
7 František Schovanec +102-26,827
8 Pavel Straka -2115,422
9 Jan Vávrovský n110,822
10 Josef Mareš n130,420
.Jméno a PříjmenéÚB
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Vladimír Chaluš 016412637260
2 František Straka 08471867226
3 Jiří Korbel 05911912203
4 Zdeněk Dufek +18991803197
5 František Jedlička +27631814195
6 Stanislav Vlk -213581926194
7 Jan Vávrovský -112111653169
8 Šárka Vondráčková +26771418164
9 Jiří Kubiska -16411100160
10 Pavel David -18161117152
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Major4: Mladějov
so 21.05. 10:00 - 17:00
JČL-V3: Božejov
ne 22.05. 09:00 - 15:00
JČL-K1: Svatkovice
ne 29.05. 09:00 - 15:00
JČL7: Záblatí u Lomnice
ne 05.06. 13:00 - 19:00
JČL-K2: Záblatí u Lomnice
so 11.06. 09:00 - 15:00
JČL-M7: Záblatí u Lomnice
ne 12.06. 13:00 - 19:00
RL6: Kladruby u Stříbra
so 18.06. 09:00 - 16:00
RL6: Kladruby u Stříbra
ne 19.06. 09:00 - 16:00
květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Major4: Mladějov
so 21.05. 10:00 - 17:00
JČL-V3: Božejov
ne 22.05. 09:00 - 15:00
JČL-K1: Svatkovice
ne 29.05. 09:00 - 15:00
POLLM5: Pardubice
po 30.05. 17:30 - 23:30
JČL7: Záblatí u Lomnice
ne 05.06. 13:00 - 19:00
PP6: Praha
po 06.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
út 07.06. 18:10 - 00:10
JČL-K2: Záblatí u Lomnice
so 11.06. 09:00 - 15:00

Licitovaný míchaný

JČL-M9-2021: Jindřichův Hradec (12.9.)

Dne 12.9.2021 se od 13:00 konal 9. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném míchaném mariáši (Místo konání: Jindřichův Hradec - U Kůrků, pořadatel: David).

CELÁ TABULKA JČL-M9: Jindřichův Hradec 12.9.2021
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPJČL
1Jan Semorád
Putimov
921157942511341145186101982394372332
2Ladislav Němec
Častrov
899321041361172158230121042623662329
3František Musil
Pelhřimov
13099381371271-40316170-21681826
4Vladimír Chaluš
Lišov
127101211228255-911649356-702861723
5Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
97337911293463977671422091620
6Jiří Kubiska
Černovice
12114-50-36211014225213124922161517
7Vlastimil Koranda
Jindřichův Hradec
8076-1561683781618159632221414
8Pavel David
Jindřichův Hradec
7715-179-1641661231891181-56251211
9Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
153146-171291016-265-2491162-282-120119
10František Straka
Jindřichův Hradec
78116-4112747-168-1212163-172-997
11Šárka Vondráčková
Jindřichův Hradec
196261238513-42-29339-30985
12Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
13649-64-15388-67215137-131683
13Vladimír Neruda
Myslkovice
19413-19-6415-36-21428-55-2781
Začátek:
neděle 12.9.2021 13:00:00
Startovné:
50 Kč (v ceně je 30Kč do průběžné soutěže, 10 Kč pro IT zabezpeční turnaje a 10Kč jde na ceny pro první tři hráče turnaje - př.: účast 20 hráčů 100Kč-60Kč-40Kč)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový licitovaný mariáš.
Hrají se 2 kola (2 x 2 hodina).
Předpokládaný konec v 17:15 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Jindřichův Hradec - U Kůrků (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)