červen 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Žádné turnaje
červen 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Žádné turnaje

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Vladimír Chaluš 0159126469520
2 Jan Vávrovský 0131180277450
3 Jiří Kubiska 051226315435
4 Zdeněk Dufek 011167349353
5 František Musil 080110302341
6 Vladimír Neruda 085138214330
7 Jiří Korbel 059122234298
8 Ladislav Susko 05775301283
9 Miloslav Anděl 0104174-278
10 Bohumil Hrubeš 0971292226
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Vladimír Chaluš 07211,8159
2 Jaroslav Hašek +16210132
3 Jan Vávrovský -17140,2131
4 Vladimír Vacek +16143123
5 Zdeněk Dufek +15112,2111
6 Miloslav Anděl -2738,4104
7 Václav Jirsa +36-6,286
8 Vladimír Neruda 0510485
9 František Musil 06-104,880
10 Pavel David -3452,279
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jiří Kubiska 010269,2226
2 Luboš Novotný +110330,8202
3 Josef Mareš -110132,4183
4 Jiří Pfajfr 010207,4180
5 Jan Vávrovský 010133,6180
6 Miloslav Anděl +110138,6174
7 Ladislav Kubíček +110156169
8 František Štych -210120,4152
9 Vladimír Neruda +21056,4138
10 Miroslav Čunát -19-48,6132
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Vladimír Chaluš 02534826469
2 Zdeněk Dufek 06792843349
3 Jiří Kubiska 05472407315
4 František Musil 02202041302
5 Ladislav Susko 0-5122239301
6 Bohumil Hrubeš 01552194292
7 Jan Vávrovský +1-1171997277
8 Šárka Vondráčková -15072193276
9 Jiří Korbel 0-8831378234
10 Ladislav Němec 09851898217
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

červen 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Žádné turnaje
červen 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Žádné turnaje

Licitovaný míchaný

JČL-M4-2023: Tábor (9.4.)

Dne 9.4.2023 se od 13:00 konal 4. turnaj Jihočeské ligyv licitovaném míchaném mariáši (Místo konání: Tábor - restaurace Svíčka, pořadatel: David).

CELÁ TABULKA JČL-M4: Tábor 9.4.2023
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPJČL
1Jiří Kubiska
Černovice
1211031912211128126254142311453762532
2Vladimír Chaluš
Lišov
12716212428614-1212351149413594002329
3Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
153495510410123102225121721573292226
4Pavel David
Jindřichův Hradec
77-5212573816070230131081953032123
5František Straka
Jindřichův Hradec
786992161122969987981612591920
6František Musil
Pelhřimov
130-370677517712810481471951717
7Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
136-3516-1942012514511-151411261515
8Josef Matějka
Hořepník
131-114130641641058301051351413
9Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
1298513221713-18069-1111-952011061411
10Ladislav Susko
Tábor
81-1790739-13424-1102-151114-37119
11Vladimír Neruda
Myslkovice
194125175-314-274-199-1097
12Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
97-11572-433-4534-115-160106-5485
13Ladislav Němec
Častrov
899-1323-1291725776-608-5273
14Šárka Vondráčková
Jindřichův Hradec
196-11566-492-11322-913-22888-14051
Začátek:
neděle 9.4.2023 13:00:00
Startovné:
50 Kč (v ceně je 30Kč do průběžné soutěže, 10 Kč pro IT zabezpeční turnaje a 10Kč jde na ceny pro první tři hráče turnaje - př.: účast 20 hráčů 100Kč-60Kč-40Kč)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový licitovaný mariáš.
Hrají se 2 kola (2 x 2 hodina).
Předpokládaný konec v 17:15 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Tábor - restaurace Svíčka (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)