červen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL7: Lovětín
ne 02.09. 13:00 - 19:00
červen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Míchaný pohár 2018: Chodová Planá
so 14.07. 10:00 - 16:00
Míchaný pohár 2018: Chodová Planá
ne 15.07. 10:00 - 16:00
PP7: Praha
út 14.08. 18:00 - 00:00
Maraton 2018: Budislavice
pá 31.08. 19:00 - 19:00
Maraton 2018: Budislavice
so 01.09. 19:00 - 19:00
JČL7: Lovětín
ne 02.09. 13:00 - 19:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Vávrovský 0133119189347
2 Zdeněk Dufek +192125184309
3 Pavel David +112378198300
4 Jiří Kubiska -211469220293
5 Vladimír Neruda 013376161290
6 Jan Mácha 010096162277
7 Jiří Korbel +18392115233
8 Otakar Skala -18875132229
9 Josef Mareš +584102-186
10 Michal Šolja +59589-184
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Kocna +16248,6149
2 Vladimír Neruda +16249,9133
3 Jan Vávrovský -26206,2133
4 Ladislav Němec +16163,4127
5 Pavel David -1692,6123
6 Jiří Kubiska +16136,4114
7 Jiří Šimánek -16113,4108
8 Jan Mácha +6592,6100
9 Michal Šolja +76-4,695
10 Zdeněk Dufek +15129,192
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Zdeněk Dufek 0597125
2 Jan Vávrovský 05107119
3 Václav Kotrouš +35126,4109
4 Josef Mareš -1597102
5 Jan Mácha +6567,896
6 Jiří Korbel +85-57,892
7 Michal Šolja -25209,889
8 Jiří Majer -45160,887
9 Jaromír Lang +105-16,684
10 Pavel David -3579,678
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Jiří Kubiska 06861823220
2 Pavel David 06701770198
3 Jan Vávrovský +4-1381198189
4 František Straka -12371434187
5 Zdeněk Dufek +31571225184
6 František Musil -24111535181
7 Vladimír Chaluš -2-6171486176
8 Šárka Vondráčková -21631191171
9 Stanislav Vlk +12271210163
10 Jan Mácha +15701148162
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

červen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL7: Lovětín
ne 02.09. 13:00 - 19:00
červen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Míchaný pohár 2018: Chodová Planá
so 14.07. 10:00 - 16:00
Míchaný pohár 2018: Chodová Planá
ne 15.07. 10:00 - 16:00
PP7: Praha
út 14.08. 18:00 - 00:00
Maraton 2018: Budislavice
pá 31.08. 19:00 - 19:00
Maraton 2018: Budislavice
so 01.09. 19:00 - 19:00
JČL7: Lovětín
ne 02.09. 13:00 - 19:00

Změny v kalendáři:

KM5: 26.5. Lovětín> KM5: 26.5. Borovany u Bernartic
VM7: 22.9. Počátky> VM7: 15.9. Počátky

Licitovaný nemíchaný

JČL-N1-2018: Jindřichův Hradec (7.1.)

Dne 7.1.2018 se bude od 13:00 konal 1. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Jindřichův Hradec - U Kůrků, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

CELÁ TABULKA JČL-N1: Jindřichův Hradec 7.1.2018
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPJČL
1František Straka
Jindřichův Hradec
5198252134232061822426288703584932
2Pavel Plucar
Praha
8971009819825117283171111702814230
3Vlastimil Koranda
Jindřichův Hradec
531691079181255217724194622564228
4Pavel David
Jindřichův Hradec
505871097191274817522214582724126
5Jan Mácha
Sezimovo Ústí
143212480204268101810132902223624
6Stanislav Uher
Milevsko
1493107010721720721517901793622
7Stanislav Vlk
Milevsko
143992029101427221425151922433520
8Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
801203050127410317723941332273519
9Vladimír Maceška
Sedlice u Blatné
14211446601553491021967951623418
10Vladimír Neruda
Myslkovice
7639134125229142311100481483317
11Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
775234467162540651448841323016
12Karel Brožek
Jindřichův Hradec
1494-415514879371162038921302815
13Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
14041196118024-21410-2042-9571-242614
14Vladimír Chaluš
Lišov
1401-171144-274749917321-972431462513
15František Jedlička
Milevsko
141911415213056561211971082512
16Jiří Kubiska
Černovice
1219-1954351113526513-61061002411
17František Schovanec
Jindřichův Hradec
7603740771700073740772410
18Jiří Černý
Jindřichův Hradec
757-2712910220-21335-1784-240164-76249
19Josef Matějka
Hořepník
1409-334512763107316305585238
20František Musil
Pelhřimov
1407-16710-157267178418-10027-73207
21Šárka Vondráčková
Jindřichův Hradec
7544855314-990-995-515-46196
22Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
1406190199-17247822426175
23Michal Rataj
Deštná
1368-2924-56710179-223412154
24Vladimír Čerňanský
Třeboň
1452-13365-683-13675-616-269140-12993
25Richard Rataj
Deštná
536-11995-245-28334-2491-402129-27362
26Ladislav Susko
Tábor
575-22110-2111-1930-1933-41410-40441
Začátek:
neděle 7.1.2018 13:00:00
Startovné:
50 Kč (v ceně je 30Kč do průběžné soutěže, 10Kč pro IT zabezpeční turnaje a 10Kč jde na ceny pro první tři hráče tunaje - př.: účast 20 hráčů 100Kč - 60Kč - 40Kč)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový licitovaný mariáš.
Hrají se 1 kol (2 x 2 hodina).
Předpokládaný konec v 17:15 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Jindřichův Hradec - U Kůrků (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)