září 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
JČL-K6: Mrač
so 29.09. 09:00 - 15:00
RL9: Budislavice
so 06.10. 09:00 - 15:00
JČL8: Milevsko
ne 07.10. 13:00 - 19:00
JČL-K7: Čerčany
so 13.10. 09:00 - 15:00
JČL-M8: Milevsko
ne 14.10. 13:00 - 19:00
JČL-K8: Pelhřimov
so 20.10. 09:00 - 15:00
JČL9: Hořepník
ne 21.10. 13:00 - 19:00
JČL-V8: Kolence
so 27.10. 09:00 - 15:00
září 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
PLLM7: Praha
so 22.09. 13:00 - 19:00
JČL-K6: Mrač
so 29.09. 09:00 - 15:00
PP9: Praha
út 02.10. 18:00 - 00:00
RL9: Budislavice
so 06.10. 09:00 - 15:00
JČL8: Milevsko
ne 07.10. 13:00 - 19:00
POLLM8: Pardubice
po 08.10. 17:00 - 23:00
MČR v křížovém mariáši 2018: Žatec
so 13.10. 08:30 - 16:30
JČL-K7: Čerčany
so 13.10. 09:00 - 15:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Vávrovský 0148119244389
2 Jiří Kubiska 014669291361
3 Zdeněk Dufek 0109125251360
4 Pavel David 013778235333
5 Vladimír Neruda 013476202311
6 Jan Mácha 010096206299
7 Jiří Korbel 08392169260
8 Otakar Skala 08875163245
9 František Musil +17335207212
10 Michal Šolja +510789-196
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Kocna 07299,6165
2 Jan Vávrovský 07234148
3 Jiří Kubiska +37195146
4 Pavel David +1782137
5 Vladimír Neruda -27197,9134
6 Ladislav Němec -2757,8129
7 Jiří Šimánek 0796,4121
8 Zdeněk Dufek +26130,5109
9 Michal Šolja 07-47107
10 Vladimír Vacek +9664,2101
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Zdeněk Dufek 0597125
2 Jan Vávrovský 05107119
3 Václav Kotrouš +35126,4109
4 Josef Mareš -1597102
5 Jan Mácha +6567,896
6 Jiří Korbel +85-57,892
7 Michal Šolja -25209,889
8 Jiří Majer -45160,887
9 Jaromír Lang +105-16,684
10 Pavel David -3579,678
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Jiří Kubiska 09522517291
2 František Straka +12392044252
3 Zdeněk Dufek -13251872251
4 Jan Vávrovský +1-2001491244
5 Stanislav Vlk +15591952243
6 Pavel David -27282035235
7 Šárka Vondráčková +12021603230
8 Vladimír Chaluš -1-10041922223
9 František Musil +21261467207
10 Jan Mácha -17911473206
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

září 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
JČL-K6: Mrač
so 29.09. 09:00 - 15:00
RL9: Budislavice
so 06.10. 09:00 - 15:00
JČL8: Milevsko
ne 07.10. 13:00 - 19:00
JČL-K7: Čerčany
so 13.10. 09:00 - 15:00
JČL-M8: Milevsko
ne 14.10. 13:00 - 19:00
JČL-K8: Pelhřimov
so 20.10. 09:00 - 15:00
JČL9: Hořepník
ne 21.10. 13:00 - 19:00
JČL-V8: Kolence
so 27.10. 09:00 - 15:00
září 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
PLLM7: Praha
so 22.09. 13:00 - 19:00
JČL-K6: Mrač
so 29.09. 09:00 - 15:00
PP9: Praha
út 02.10. 18:00 - 00:00
RL9: Budislavice
so 06.10. 09:00 - 15:00
JČL8: Milevsko
ne 07.10. 13:00 - 19:00
POLLM8: Pardubice
po 08.10. 17:00 - 23:00
MČR v křížovém mariáši 2018: Žatec
so 13.10. 08:30 - 16:30
JČL-K7: Čerčany
so 13.10. 09:00 - 15:00

Změny v kalendáři:

V7: 22.9. Počátky> V7: 15.9. Počátky

Licitovaný nemíchaný

JČL-N1-2018: Jindřichův Hradec (7.1.)

Dne 7.1.2018 se bude od 13:00 konal 1. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Jindřichův Hradec - U Kůrků, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

CELÁ TABULKA JČL-N1: Jindřichův Hradec 7.1.2018
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPJČL
1František Straka
Jindřichův Hradec
5198252134232061822426288703584932
2Pavel Plucar
Praha
8971009819825117283171111702814230
3Vlastimil Koranda
Jindřichův Hradec
531691079181255217724194622564228
4Pavel David
Jindřichův Hradec
505871097191274817522214582724126
5Jan Mácha
Sezimovo Ústí
143212480204268101810132902223624
6Stanislav Uher
Milevsko
1493107010721720721517901793622
7Stanislav Vlk
Milevsko
143992029101427221425151922433520
8Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
801203050127410317723941332273519
9Vladimír Maceška
Sedlice u Blatné
14211446601553491021967951623418
10Vladimír Neruda
Myslkovice
7639134125229142311100481483317
11Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
775234467162540651448841323016
12Karel Brožek
Jindřichův Hradec
1494-415514879371162038921302815
13Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
14041196118024-21410-2042-9571-242614
14Vladimír Chaluš
Lišov
1401-171144-274749917321-972431462513
15František Jedlička
Milevsko
141911415213056561211971082512
16Jiří Kubiska
Černovice
1219-1954351113526513-61061002411
17František Schovanec
Jindřichův Hradec
7603740771700073740772410
18Jiří Černý
Jindřichův Hradec
757-2712910220-21335-1784-240164-76249
19Josef Matějka
Hořepník
1409-334512763107316305585238
20František Musil
Pelhřimov
1407-16710-157267178418-10027-73207
21Šárka Vondráčková
Jindřichův Hradec
7544855314-990-995-515-46196
22Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
1406190199-17247822426175
23Michal Rataj
Deštná
1368-2924-56710179-223412154
24Vladimír Čerňanský
Třeboň
1452-13365-683-13675-616-269140-12993
25Richard Rataj
Deštná
536-11995-245-28334-2491-402129-27362
26Ladislav Susko
Tábor
575-22110-2111-1930-1933-41410-40441
Začátek:
neděle 7.1.2018 13:00:00
Startovné:
50 Kč (v ceně je 30Kč do průběžné soutěže, 10Kč pro IT zabezpeční turnaje a 10Kč jde na ceny pro první tři hráče tunaje - př.: účast 20 hráčů 100Kč - 60Kč - 40Kč)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový licitovaný mariáš.
Hrají se 1 kol (2 x 2 hodina).
Předpokládaný konec v 17:15 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Jindřichův Hradec - U Kůrků (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)