leden 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 19.01. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Tábor
so 26.01. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Týn nad Vltavou
so 02.02. 09:00 - 15:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 03.02. 13:00 - 19:00
RL2: Žlutice
so 09.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Veselí nad Lužnicí
ne 10.02. 13:00 - 19:00
Major1: Plzeň
so 23.02. 09:00 - 16:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 23.02. 09:00 - 15:00
leden 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
PP1-2019: Praha
st 16.01. 18:10 - 00:10
JČL-V1: Nová Cerekev
so 19.01. 09:00 - 15:00
KM 2019: Radostín
so 19.01. 09:00 - 15:00
PLLM1: Praha
so 19.01. 13:00 - 19:00
POLLM1: Pardubice
po 21.01. 17:00 - 23:00
KM 2019: Barovice
so 26.01. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Tábor
so 26.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2019: Sloup u České Lípy
so 26.01. 09:30 - 15:30

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Vávrovský 0209217354603
2 Pavel David 0193190329548
3 Jiří Kubiska 0190152369527
4 Vladimír Neruda +1207171277517
5 Zdeněk Dufek -1155163362499
6 Jan Mácha 0135180259445
7 Jiří Korbel 0108173224393
8 Otakar Skala 0126120284388
9 František Musil 09988333354
10 Josef Mareš 0149197-346
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Kocna 010527248
2 Jan Vávrovský 010358,2209
3 Vladimír Neruda +110338,5207
4 Pavel David -110128,8193
5 Jiří Kubiska 010253,2190
6 Ladislav Němec +21052159
7 Zdeněk Dufek 09179,5155
8 Jiří Pfaifr +47199,6151
9 Josef Mareš +78-91149
10 Václav Jirsa 010102147
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Vávrovský 010198,8217
2 Josef Mareš 010176197
3 Michal Šolja 09270,6195
4 Pavel David 010176,4190
5 Jaromír Lang 01071,6182
6 Jan Mácha 01076,6180
7 Jiří Korbel 010142173
8 Vladimír Neruda +110130,6171
9 Zdeněk Dufek -19119163
10 Jiří Kubiska 01041,8152
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Stanislav Vlk +29813208369
2 Jiří Kubiska 010353088369
3 Zdeněk Dufek -26692926362
4 Vladimír Chaluš +1-9953830355
5 Jan Vávrovský -1-2522375354
6 František Musil 03132391333
7 Pavel David +110263129329
8 František Straka -1362420308
9 Otakar Skala 07201996284
10 Šárka Vondráčková 01031893277
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

leden 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 19.01. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Tábor
so 26.01. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Týn nad Vltavou
so 02.02. 09:00 - 15:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 03.02. 13:00 - 19:00
RL2: Žlutice
so 09.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Veselí nad Lužnicí
ne 10.02. 13:00 - 19:00
Major1: Plzeň
so 23.02. 09:00 - 16:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 23.02. 09:00 - 15:00
leden 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
PP1-2019: Praha
st 16.01. 18:10 - 00:10
JČL-V1: Nová Cerekev
so 19.01. 09:00 - 15:00
KM 2019: Radostín
so 19.01. 09:00 - 15:00
PLLM1: Praha
so 19.01. 13:00 - 19:00
POLLM1: Pardubice
po 21.01. 17:00 - 23:00
KM 2019: Barovice
so 26.01. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Tábor
so 26.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2019: Sloup u České Lípy
so 26.01. 09:30 - 15:30

Licitovaný nemíchaný

JČL-N2-2018: Veselí nad Lužnicí (4.2.)

Dne 4.2.2018 se bude od 13:00 konal 2. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Veselí nad Lužnicí - penzion Na soutoku, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

CELÁ TABULKA JČL-N2: Veselí nad Lužnicí 4.2.2018
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPJČL
1Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
77593102195218963152201821653474132
2Jiří Kubiska
Černovice
121979401191810728216891122013430
3František Straka
Jindřichův Hradec
5196206215584510319120451653428
4Stanislav Vlk
Milevsko
1439-1464512777715421761231993326
5František Jedlička
Milevsko
141920130150190434311201731933024
6Vladimír Neruda
Myslkovice
763342963163824621272531252822
7Vlastimil Koranda
Jindřichův Hradec
5317445113605651567491162820
8Pavel David
Jindřichův Hradec
505-175437977241011860781382718
9Šárka Vondráčková
Jindřichův Hradec
7543803810787941745871322716
10Vladimír Chaluš
Lišov
1401978918620-115113-26-182021842614
11František Musil
Pelhřimov
1407446010417303847601072512
12Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
1406-66862142363810-41041002410
13Jan Mácha
Sezimovo Ústí
143215015753126514681280219
14Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
801-2620-65-491126313-7513257188
15Stanislav Uher
Milevsko
149322204211-91237133245187
16Josef Matějka
Hořepník
1409224268-95-45-72922136
17Otakar Skala
České Budějovice
1453-1065-1011-344069-14045-95105
18Ladislav Susko
Tábor
575-5668126-7058-123-126126094
19Vladimír Maceška
Sedlice u Blatné
1421-11372-414-8076-44-193148-4583
20Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
1404-13572-632-5332-212-188104-8442
21František Schovanec
Jindřichův Hradec
760-530-533-550-551-1080-10841
Začátek:
neděle 4.2.2018 13:00:00
Startovné:
50 Kč (v ceně je 30Kč do průběžné soutěže, 10Kč pro IT zabezpeční turnaje a 10Kč jde na ceny pro první tři hráče tunaje - př.: účast 20 hráčů 100Kč - 60Kč - 40Kč)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový licitovaný mariáš.
Hrají se 1 kol (2 x 2 hodina).
Předpokládaný konec v 17:15 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Veselí nad Lužnicí - penzion Na soutoku (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)