květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
JČL-K1: Svatkovice
ne 29.05. 09:00 - 15:00
JČL7: Záblatí u Lomnice
ne 05.06. 13:00 - 19:00
JČL-K2: Záblatí u Lomnice
so 11.06. 09:00 - 15:00
JČL-M7: Záblatí u Lomnice
ne 12.06. 13:00 - 19:00
RL6: Kladruby u Stříbra
so 18.06. 09:00 - 16:00
RL6: Kladruby u Stříbra
ne 19.06. 09:00 - 16:00
JČL-V4: Horní Cerekev
so 25.06. 09:00 - 15:00
květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
JČL-K1: Svatkovice
ne 29.05. 09:00 - 15:00
POLLM5: Pardubice
po 30.05. 17:30 - 23:30
JČL7: Záblatí u Lomnice
ne 05.06. 13:00 - 19:00
PP6: Praha
po 06.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
út 07.06. 18:10 - 00:10
JČL-K2: Záblatí u Lomnice
so 11.06. 09:00 - 15:00
PLLM5: Praha
so 11.06. 13:00 - 19:00
JČL-M7: Záblatí u Lomnice
ne 12.06. 13:00 - 19:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Vladimír Chaluš 062-260192
2 Zdeněk Dufek 074-197173
3 Ladislav Němec +169-150144
4 Jiří Korbel -141-203143
5 Jan Vávrovský +254-169139
6 Vladimír Neruda -160-118119
7 Stanislav Vlk -112-194109
8 František Jedlička 05-195103
9 Pavel David 024-152100
10 František Musil 026-14197
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Zdeněk Dufek +333274
2 Ladislav Němec +13116,869
3 Vladimír Chaluš -2293,462
4 Vladimír Neruda -22114,860
5 Jan Vávrovský +32-7,254
6 Michal Šolja -13-23,452
7 Josef Mareš +3216,446
8 Pavel Straka +121,446
9 Jiří Korbel -3213,841
10 Vladimír Vacek +228,840
.Jméno a PříjmenéÚB
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Vladimír Chaluš 016412637260
2 František Straka 08471867226
3 Jiří Korbel 05911912203
4 Zdeněk Dufek +18991803197
5 František Jedlička +27631814195
6 Stanislav Vlk -213581926194
7 Jan Vávrovský -112111653169
8 Šárka Vondráčková +26771418164
9 Jiří Kubiska -16411100160
10 Pavel David -18161117152
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
JČL-K1: Svatkovice
ne 29.05. 09:00 - 15:00
JČL7: Záblatí u Lomnice
ne 05.06. 13:00 - 19:00
JČL-K2: Záblatí u Lomnice
so 11.06. 09:00 - 15:00
JČL-M7: Záblatí u Lomnice
ne 12.06. 13:00 - 19:00
RL6: Kladruby u Stříbra
so 18.06. 09:00 - 16:00
RL6: Kladruby u Stříbra
ne 19.06. 09:00 - 16:00
JČL-V4: Horní Cerekev
so 25.06. 09:00 - 15:00
květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
JČL-K1: Svatkovice
ne 29.05. 09:00 - 15:00
POLLM5: Pardubice
po 30.05. 17:30 - 23:30
JČL7: Záblatí u Lomnice
ne 05.06. 13:00 - 19:00
PP6: Praha
po 06.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
út 07.06. 18:10 - 00:10
JČL-K2: Záblatí u Lomnice
so 11.06. 09:00 - 15:00
PLLM5: Praha
so 11.06. 13:00 - 19:00
JČL-M7: Záblatí u Lomnice
ne 12.06. 13:00 - 19:00

Licitovaný nemíchaný

JČL-N4-2018: Svatkovice (1.4.)

Dne 1.4.2018 se bude od 13:00 konal 4. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Svatkovice - pohostinství Hruška, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

CELÁ TABULKA JČL-N4: Svatkovice 1.4.2018
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPJČL
1Miloš Kučera
Hořice
8323417220621713914617413113523832
2Vladimír Chaluš
Lišov
1401117586167810918720891842733630
3Vladimír Maceška
Sedlice u Blatné
1421663510117-401228216261571833328
4Pavel David
Jindřichův Hradec
50582432116315021321711742453226
5Ladislav Susko
Tábor
5757710418120282553111051292343124
6Vladimír Neruda
Myslkovice
76315456012166016619181452263122
7Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
801413071154027671381571382820
8František Jedlička
Milevsko
141981018975821571883921752718
9Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
775347210618-3525-106-197962416
10František Straka
Jindřichův Hradec
51932286013-100111119-68139712214
11Jiří Kubiska
Černovice
1219-66726759106914-782752112
12František Musil
Pelhřimov
1407-26886214-2320-37-49108592110
13Šárka Vondráčková
Jindřichův Hradec
754964514119-11825-932-227048219
14Roman Zikmund
České Budějovice
5227-210-2142634601253439168
15Jan Mácha
Sezimovo Ústí
1432-161716-2242210-184123167
16Stanislav Vlk
Milevsko
1439-16219-143134397315-12858-70166
17Stanislav Uher
Milevsko
14937121910-660-663-5912-47135
18Josef Matějka
Hořepník
1409140148-240-244-100-10124
19Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
1406-8448-363-122088-9668-28113
20František Schovanec
Jindřichův Hradec
760-550-552-225-175-775-7272
21Otakar Skala
České Budějovice
1453-135-85-1340-1341-1475-14261
Začátek:
neděle 1.4.2018 13:00:00
Startovné:
50 Kč (v ceně je 30Kč do průběžné soutěže, 10Kč pro IT zabezpeční turnaje a 10Kč jde na ceny pro první tři hráče tunaje - př.: účast 20 hráčů 100Kč - 60Kč - 40Kč)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový licitovaný mariáš.
Hrají se 1 kol (2 x 2 hodina).
Předpokládaný konec v 17:15 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Svatkovice - pohostinství Hruška (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)