leden 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 19.01. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Tábor
so 26.01. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Týn nad Vltavou
so 02.02. 09:00 - 15:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 03.02. 13:00 - 19:00
RL2: Žlutice
so 09.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Veselí nad Lužnicí
ne 10.02. 13:00 - 19:00
Major1: Plzeň
so 23.02. 09:00 - 16:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 23.02. 09:00 - 15:00
leden 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
KM 2019: Radostín
so 19.01. 09:00 - 15:00
JČL-V1: Nová Cerekev
so 19.01. 09:00 - 15:00
PLLM1: Praha
so 19.01. 13:00 - 19:00
POLLM1: Pardubice
po 21.01. 17:00 - 23:00
JČL-K2: Tábor
so 26.01. 09:00 - 15:00
KM 2019: Barovice
so 26.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2019: Sloup u České Lípy
so 26.01. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2019: Sloup u České Lípy
ne 27.01. 09:30 - 15:30

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Zdeněk Dufek n-283847
2 Pavel David n-313147
3 Vladimír Neruda n-34827
4 Jiří Kubiska n-04422
5 Jiří Korbel n-04221
6 František Schovanec n-15719
7 Bohumil Hrubeš n-81817
8 František Musil n-22816
9 Jan Vávrovský n-03015
10 Jan Mácha n-10-13
.Jméno a PříjmenéÚB
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Ladislav Kubíček n165,232
2 Pavel David n165,431
3 Slobodan Ristecki n146,430
4 Miroslav Krýbl n165,629
5 Zdeněk Dufek n141,628
6 Jiří Pfaifr n11027
7 Jindřich Novák n155,626
8 Bohumil Novák n146,825
9 Petr Syrovátka n134,624
10 Roman Kraus n115,423
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Vladimír Neruda 022424348
2 Jiří Kubiska +121452044
3 Jiří Korbel +311634742
4 Zdeněk Dufek +5-7712238
5 Stanislav Vlk +38418736
6 Petr Pokorný +915831832
7 František Straka -3-8016232
8 Pavel David -6-913531
10 Jan Semorád +6-3714030
9 Jan Vávrovský -24016930
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

leden 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 19.01. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Tábor
so 26.01. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Týn nad Vltavou
so 02.02. 09:00 - 15:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 03.02. 13:00 - 19:00
RL2: Žlutice
so 09.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Veselí nad Lužnicí
ne 10.02. 13:00 - 19:00
Major1: Plzeň
so 23.02. 09:00 - 16:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 23.02. 09:00 - 15:00
leden 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
KM 2019: Radostín
so 19.01. 09:00 - 15:00
JČL-V1: Nová Cerekev
so 19.01. 09:00 - 15:00
PLLM1: Praha
so 19.01. 13:00 - 19:00
POLLM1: Pardubice
po 21.01. 17:00 - 23:00
JČL-K2: Tábor
so 26.01. 09:00 - 15:00
KM 2019: Barovice
so 26.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2019: Sloup u České Lípy
so 26.01. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2019: Sloup u České Lípy
ne 27.01. 09:30 - 15:30

Licitovaný nemíchaný

JČL-N5-2018: Deštná (6.5.)

Dne 6.5.2018 se bude od 13:00 konal 5. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Deštná - kulturní dům, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

CELÁ TABULKA JČL-N5: Deštná 6.5.2018
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPJČL
1František Straka
Jindřichův Hradec
519130621922312249171242521113634732
2Vladimír Maceška
Sedlice u Blatné
14215992151206548113201241402644030
3Ladislav Susko
Tábor
57512347170226404614129872163628
4Jiří Kubiska
Černovice
1219792910819-7716416721001723526
5Vladimír Neruda
Myslkovice
763535581312401242117751823424
6Stanislav Vlk
Milevsko
14391577523224-151729142922343322
7Michal Rataj
Deštná
13681460741523487117371081453220
8Šárka Vondráčková
Jindřichův Hradec
75471291001830124213101411423118
9David Jedlička
Praha
824296089163120511560801403116
10Richard Rataj
Deštná
536-7035-3563710414123-331391062915
11Vladimír Chaluš
Lišov
1401-70700958147218-1284722714
12Karel Brožek
Jindřichův Hradec
14941979817-2817-117-27114872413
13Pavel David
Jindřichův Hradec
505-13924-1152824813022-5772152412
14František Jedlička
Milevsko
14196485412-1015511-463592311
15František Mládek
Deštná
14512252710-4106121815332210
16Jan Mácha
Sezimovo Ústí
1432-1030-1033922011219-11209229
17Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
1404158015821-23712-2251-7912-67228
18František Musil
Pelhřimov
14075005011-395-34511516167
19Otakar Skala
České Budějovice
14536806814-11512-1032-4712-35166
20Vladimír Čerňanský
Třeboň
1452-11386-277-393908-152125-27155
21Josef Matějka
Hořepník
1409-11720-97420210-11520-95144
22Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
1406-9140-515-150-156-10640-66113
23Miloš Kučera
Hořice
832-10691-158-12368-553-229159-70112
24Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
775-21154-1571-400-404-25154-19751
Začátek:
neděle 6.5.2018 13:00:00
Startovné:
50 Kč (v ceně je 30Kč do průběžné soutěže, 10Kč pro IT zabezpeční turnaje a 10Kč jde na ceny pro první tři hráče tunaje - př.: účast 20 hráčů 100Kč - 60Kč - 40Kč)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový licitovaný mariáš.
Hrají se 1 kol (2 x 2 hodina).
Předpokládaný konec v 17:15 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Deštná - kulturní dům (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)