srpen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL7: Lovětín
ne 02.09. 13:00 - 19:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 08.09. 09:00 - 15:00
Major4: Mariánské Lázně
so 15.09. 09:00 - 16:00
JČL-V7: Počátky
so 15.09. 09:00 - 15:00
Major4: Mariánské Lázně
ne 16.09. 09:00 - 16:00
JČL-K6: Mrač
so 29.09. 09:00 - 15:00
RL9: Budislavice
so 06.10. 09:00 - 15:00
JČL8: Milevsko
ne 07.10. 13:00 - 19:00
srpen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL7: Lovětín
ne 02.09. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
út 04.09. 18:00 - 00:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 08.09. 09:00 - 15:00
JČL-M7: Lovětín
ne 09.09. 13:00 - 19:00
POLLM7: Pardubice
po 10.09. 17:00 - 23:00
Major4: Mariánské Lázně
so 15.09. 09:00 - 16:00
JČL-V7: Počátky
so 15.09. 09:00 - 15:00
Major4: Mariánské Lázně
ne 16.09. 09:00 - 16:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Vávrovský 0133119211358
2 Zdeněk Dufek 092125210322
3 Vladimír Neruda +213376189304
4 Pavel David 012378202302
5 Jiří Kubiska -211469236301
6 Jan Mácha 010096192292
7 Jiří Korbel 08392147249
8 Otakar Skala 08875146236
9 Josef Mareš +584102-186
10 Michal Šolja +59589-184
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Kocna +16248,6149
2 Vladimír Neruda +16249,9133
3 Jan Vávrovský -26206,2133
4 Ladislav Němec +16163,4127
5 Pavel David -1692,6123
6 Jiří Kubiska +16136,4114
7 Jiří Šimánek -16113,4108
8 Jan Mácha +6592,6100
9 Michal Šolja +76-4,695
10 Zdeněk Dufek +15129,192
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Zdeněk Dufek 0597125
2 Jan Vávrovský 05107119
3 Václav Kotrouš +35126,4109
4 Josef Mareš -1597102
5 Jan Mácha +6567,896
6 Jiří Korbel +85-57,892
7 Michal Šolja -25209,889
8 Jiří Majer -45160,887
9 Jaromír Lang +105-16,684
10 Pavel David -3579,678
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Jiří Kubiska 07401979236
2 Jan Vávrovský +1-1291395211
3 Zdeněk Dufek +22471485210
4 Pavel David -26361804202
5 František Straka -1231517197
6 Jan Mácha +47971408192
7 Šárka Vondráčková +11681380191
8 Vladimír Neruda +38561328189
9 Vladimír Chaluš -2-7661615188
10 František Musil -43771561187
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

srpen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL7: Lovětín
ne 02.09. 13:00 - 19:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 08.09. 09:00 - 15:00
Major4: Mariánské Lázně
so 15.09. 09:00 - 16:00
JČL-V7: Počátky
so 15.09. 09:00 - 15:00
Major4: Mariánské Lázně
ne 16.09. 09:00 - 16:00
JČL-K6: Mrač
so 29.09. 09:00 - 15:00
RL9: Budislavice
so 06.10. 09:00 - 15:00
JČL8: Milevsko
ne 07.10. 13:00 - 19:00
srpen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL7: Lovětín
ne 02.09. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
út 04.09. 18:00 - 00:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 08.09. 09:00 - 15:00
JČL-M7: Lovětín
ne 09.09. 13:00 - 19:00
POLLM7: Pardubice
po 10.09. 17:00 - 23:00
Major4: Mariánské Lázně
so 15.09. 09:00 - 16:00
JČL-V7: Počátky
so 15.09. 09:00 - 15:00
Major4: Mariánské Lázně
ne 16.09. 09:00 - 16:00

Změny v kalendáři:

V7: 22.9. Počátky> V7: 15.9. Počátky

Licitovaný nemíchaný

JČL-N5-2018: Deštná (6.5.)

Dne 6.5.2018 se bude od 13:00 konal 5. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Deštná - kulturní dům, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

CELÁ TABULKA JČL-N5: Deštná 6.5.2018
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPJČL
1František Straka
Jindřichův Hradec
519130621922312249171242521113634732
2Vladimír Maceška
Sedlice u Blatné
14215992151206548113201241402644030
3Ladislav Susko
Tábor
57512347170226404614129872163628
4Jiří Kubiska
Černovice
1219792910819-7716416721001723526
5Vladimír Neruda
Myslkovice
763535581312401242117751823424
6Stanislav Vlk
Milevsko
14391577523224-151729142922343322
7Michal Rataj
Deštná
13681460741523487117371081453220
8Šárka Vondráčková
Jindřichův Hradec
75471291001830124213101411423118
9David Jedlička
Praha
824296089163120511560801403116
10Richard Rataj
Deštná
536-7035-3563710414123-331391062915
11Vladimír Chaluš
Lišov
1401-70700958147218-1284722714
12Karel Brožek
Jindřichův Hradec
14941979817-2817-117-27114872413
13Pavel David
Jindřichův Hradec
505-13924-1152824813022-5772152412
14František Jedlička
Milevsko
14196485412-1015511-463592311
15František Mládek
Deštná
14512252710-4106121815332210
16Jan Mácha
Sezimovo Ústí
1432-1030-1033922011219-11209229
17Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
1404158015821-23712-2251-7912-67228
18František Musil
Pelhřimov
14075005011-395-34511516167
19Otakar Skala
České Budějovice
14536806814-11512-1032-4712-35166
20Vladimír Čerňanský
Třeboň
1452-11386-277-393908-152125-27155
21Josef Matějka
Hořepník
1409-11720-97420210-11520-95144
22Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
1406-9140-515-150-156-10640-66113
23Miloš Kučera
Hořice
832-10691-158-12368-553-229159-70112
24Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
775-21154-1571-400-404-25154-19751
Začátek:
neděle 6.5.2018 13:00:00
Startovné:
50 Kč (v ceně je 30Kč do průběžné soutěže, 10Kč pro IT zabezpeční turnaje a 10Kč jde na ceny pro první tři hráče tunaje - př.: účast 20 hráčů 100Kč - 60Kč - 40Kč)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový licitovaný mariáš.
Hrají se 1 kol (2 x 2 hodina).
Předpokládaný konec v 17:15 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Deštná - kulturní dům (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)