říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-K8: Pelhřimov
so 20.10. 09:00 - 15:00
JČL9: Hořepník
ne 21.10. 13:00 - 19:00
JČL-V8: Kolence
so 27.10. 09:00 - 15:00
JČL-M9: Hořepník
ne 28.10. 13:00 - 19:00
RL10: Řepy
so 03.11. 09:00 - 15:00
JČL10: Deštná
ne 04.11. 13:00 - 19:00
JČL-K9: Týn nad Vltavou
so 10.11. 09:00 - 15:00
JČL-M10: Deštná
ne 11.11. 13:00 - 19:00
říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-K8: Pelhřimov
so 20.10. 09:00 - 15:00
PLLM9: Praha
so 20.10. 13:00 - 19:00
JČL9: Hořepník
ne 21.10. 13:00 - 19:00
POLLM9: Pardubice
po 22.10. 17:00 - 23:00
Podzimní mariášové soustředení 2018: Trčkov
pá 26.10. 19:00 - 21:00
JČL-V8: Kolence
so 27.10. 09:00 - 15:00
Masarykův pohár v licitovaném 2018: Nebákov
so 27.10. 10:00 - 18:00
Podzimní mariášové soustředení 2018: Trčkov
so 27.10. 19:00 - 21:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Vávrovský 0148173288465
2 Pavel David +2137124273398
3 Zdeněk Dufek 0109144285396
4 Jiří Kubiska -214684311386
5 Vladimír Neruda 0134106234357
6 Jan Mácha 0100127226340
7 Jiří Korbel +183139172308
8 Otakar Skala -188105213300
9 František Musil 07335251234
10 Josef Mareš +484146-230
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Kocna 07299,6165
2 Jan Vávrovský 07234148
3 Jiří Kubiska +37195146
4 Pavel David +1782137
5 Vladimír Neruda -27197,9134
6 Ladislav Němec -2757,8129
7 Jiří Šimánek 0796,4121
8 Zdeněk Dufek +26130,5109
9 Michal Šolja 07-47107
10 Vladimír Vacek +9664,2101
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Vávrovský 07697,4173
2 Josef Mareš +27693146
3 Zdeněk Dufek -16350,8144
4 Jiří Korbel -17528,4139
5 Jaromír Lang +17558138
6 Jan Mácha +17580,4127
7 Pavel David +37619,8124
8 Michal Šolja +46491,8118
9 Václav Kotrouš -46324,2111
10 Vladimír Neruda -27542,4106
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Jiří Kubiska 09882734311
2 František Straka 01652324290
3 Stanislav Vlk +17432289289
4 Jan Vávrovský -1-2121928288
5 Zdeněk Dufek 04222245285
6 Pavel David +19682552273
7 František Musil +13051810251
8 Vladimír Chaluš +1-12582212249
9 Šárka Vondráčková -32141790248
10 Vladimír Neruda 09071455234
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-K8: Pelhřimov
so 20.10. 09:00 - 15:00
JČL9: Hořepník
ne 21.10. 13:00 - 19:00
JČL-V8: Kolence
so 27.10. 09:00 - 15:00
JČL-M9: Hořepník
ne 28.10. 13:00 - 19:00
RL10: Řepy
so 03.11. 09:00 - 15:00
JČL10: Deštná
ne 04.11. 13:00 - 19:00
JČL-K9: Týn nad Vltavou
so 10.11. 09:00 - 15:00
JČL-M10: Deštná
ne 11.11. 13:00 - 19:00
říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-K8: Pelhřimov
so 20.10. 09:00 - 15:00
PLLM9: Praha
so 20.10. 13:00 - 19:00
JČL9: Hořepník
ne 21.10. 13:00 - 19:00
POLLM9: Pardubice
po 22.10. 17:00 - 23:00
Podzimní mariášové soustředení 2018: Trčkov
pá 26.10. 19:00 - 21:00
JČL-V8: Kolence
so 27.10. 09:00 - 15:00
Masarykův pohár v licitovaném 2018: Nebákov
so 27.10. 10:00 - 18:00
Podzimní mariášové soustředení 2018: Trčkov
so 27.10. 19:00 - 21:00

Licitovaný nemíchaný

JČL-N5-2018: Deštná (6.5.)

Dne 6.5.2018 se bude od 13:00 konal 5. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Deštná - kulturní dům, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

CELÁ TABULKA JČL-N5: Deštná 6.5.2018
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPJČL
1František Straka
Jindřichův Hradec
519130621922312249171242521113634732
2Vladimír Maceška
Sedlice u Blatné
14215992151206548113201241402644030
3Ladislav Susko
Tábor
57512347170226404614129872163628
4Jiří Kubiska
Černovice
1219792910819-7716416721001723526
5Vladimír Neruda
Myslkovice
763535581312401242117751823424
6Stanislav Vlk
Milevsko
14391577523224-151729142922343322
7Michal Rataj
Deštná
13681460741523487117371081453220
8Šárka Vondráčková
Jindřichův Hradec
75471291001830124213101411423118
9David Jedlička
Praha
824296089163120511560801403116
10Richard Rataj
Deštná
536-7035-3563710414123-331391062915
11Vladimír Chaluš
Lišov
1401-70700958147218-1284722714
12Karel Brožek
Jindřichův Hradec
14941979817-2817-117-27114872413
13Pavel David
Jindřichův Hradec
505-13924-1152824813022-5772152412
14František Jedlička
Milevsko
14196485412-1015511-463592311
15František Mládek
Deštná
14512252710-4106121815332210
16Jan Mácha
Sezimovo Ústí
1432-1030-1033922011219-11209229
17Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
1404158015821-23712-2251-7912-67228
18František Musil
Pelhřimov
14075005011-395-34511516167
19Otakar Skala
České Budějovice
14536806814-11512-1032-4712-35166
20Vladimír Čerňanský
Třeboň
1452-11386-277-393908-152125-27155
21Josef Matějka
Hořepník
1409-11720-97420210-11520-95144
22Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
1406-9140-515-150-156-10640-66113
23Miloš Kučera
Hořice
832-10691-158-12368-553-229159-70112
24Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
775-21154-1571-400-404-25154-19751
Začátek:
neděle 6.5.2018 13:00:00
Startovné:
50 Kč (v ceně je 30Kč do průběžné soutěže, 10Kč pro IT zabezpeční turnaje a 10Kč jde na ceny pro první tři hráče tunaje - př.: účast 20 hráčů 100Kč - 60Kč - 40Kč)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový licitovaný mariáš.
Hrají se 1 kol (2 x 2 hodina).
Předpokládaný konec v 17:15 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Deštná - kulturní dům (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)